D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.20
Місто
Тернопіль
Universe, картку додало з третьої спроби, але все ок)
Кудой, через Бильше или Сиб?
Через стандартне додання картки в кабінеті МСБ.
В сиб онлайн просунувся ще на один крок - з'явився значок подарунка. При його натисканні переходить в ознайомлення правил Екстра, лише текст, де відсутня кнопка/галочка для підтвердження ознайолення) Але це вже фінішна пряма)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
з'явився значок подарунка
У меня полная активация этого меню заняла чуть меньше 10 дней. Так что только спокойно и терпеливо ожидать, не забывая накапливать кешбек.
 
Реєстрація
14.04.20
Місто
Тернопіль
з'явився значок подарунка
У меня полная активация этого меню заняла чуть меньше 10 дней. Так что только спокойно и терпеливо ожидать, не забывая накапливать кешбек.
Фініш по розділу Екстра, в мене процес зайняв 3-4 дні. Враховуючи коментарі, то мені ще повезло)
 

DanEv

Заблокирован
Реєстрація
06.09.21
Місто
Київ
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Когда можно начинать платить, чтоб пошло в зачет след. месяца?
После 18ч, после 20ч, после 22ч?
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
по дате блокировки?
Ні, по даті операції. (Не по даті проводки банком).

Наприклад, в інтернет-магазині платите онлайн 31.10, але якщо магаз спочатку блокує гроші, а знімає їх лише по факту отримання товару, то операція тоді буде, наприклад, 2.11. А проводка може бути 3.11.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
А ще можна зробити такий фінт - оплатити за декілька чи навіть за 1-2 хв до 24:00. З великою ймовірністю, особливо якщо це кредитка, операція буде вже після 0:00.
Ну, це якщо хочеться нових вражень і відчуттів...
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
14.04.20
Місто
Тернопіль
Акцію 3000 балів для нових клієнтів продовжено до 30.11.2021 р.

Якщо Сибас повертає кешбек за оплату комунальних онлайн, то через яку платформу проводити?
Для себе розглядаю портмоне 25 грн/міс для оплати без комісій, може є кращі варіанти?
 
Реєстрація
17.12.20
Місто
Місто Сонця
за оплату комунальних онлайн, то через яку платформу проводити?
Якщо маєте пенсіонера, котрий отримує пенсію в приватбанку, то до 3 тис. місяць комуналки можете оплачувати без комісії в Нексті.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Можно еще покупать что-то на проме на 2500гр. И кешбеком перекрывать абонку.
Post automatically merged:

Акцію 3000 балів для нових клієнтів продовжено до 30.11.2021 р.

Якщо Сибас повертає кешбек за оплату комунальних онлайн, то через яку платформу проводити?
Для себе розглядаю портмоне 25 грн/міс для оплати без комісій, може є кращі варіанти?
Я правильно понимаю что этот приз можно получить единожды и танцы с 45 днями конкретно здесь не помогут?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
14.04.20
Місто
Тернопіль
Можно еще покупать что-то на проме на 2500гр. И кешбеком перекрывать абонку.
Post automatically merged:

Акцію 3000 балів для нових клієнтів продовжено до 30.11.2021 р.

Якщо Сибас повертає кешбек за оплату комунальних онлайн, то через яку платформу проводити?
Для себе розглядаю портмоне 25 грн/міс для оплати без комісій, може є кращі варіанти?
Я правильно понимаю что этот приз можно получить единожды и танцы с 45 днями конкретно здесь не помогут?
Судячи по коментарях нарахування 3К лише раз(
Post automatically merged:

за оплату комунальних онлайн, то через яку платформу проводити?
Якщо маєте пенсіонера, котрий отримує пенсію в приватбанку, то до 3 тис. місяць комуналки можете оплачувати без комісії в Нексті.
Мене більше цікавить варіант оплати Сибасом з КБ 5% онлайн і щоб було зручно в одному місці, можна і без комісії)
З власного досвіду можу сказати що в зимовий період комісія через некст п24 більша, ніж 25 грн./міс. по кількох адресах, тому моно рулив)
Але але все одно +++ за підказку (y)
 
Останнє редагування:
Зверху