D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Схоже у них ліміт в 50 транзакцій на день. Я вже навіть у фізичному магазині розрахуватися не можу карткою жодним з способів)
Померло рівно на 50-й транзакції
Свои лимиты стоят выше 50 транзакций ?
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
А де їх ставити? Бо в Укрсиб онлайн можна редагувати лише суми, але не кількість.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
А де їх ставити? Бо в Укрсиб онлайн можна редагувати лише суми, але не кількість.
пардон, перепутал настройки с другим приложением. Действительно, в старом и новом приложениях Сибаса
доступны настройки только по суммам.

Тогда единственный способ попробовать изменить или временно отключить лимит по количеству покупок - через КЦ.
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Ага. Вже знайшов документ де вказано що загальний ліміт це 50.
Повезло що за рахунок минулих днів в мене вже є рівно 60, але хотів зробити 20 оффлайн і решту онлайн для краси, але вийшло як вийшло. Побачимо шо нарахують )
 
Реєстрація
11.03.18
Місто
Одесса
Disabled, а що за акція стосовно 50 операцій, можно докладніше?
Ось ця, там згідно умов можна 3х20 зробити :)
ну там мутно написано. мол гарантированно 500 грн, но в условиях написано, что 1500 можно... хз, но я тоже сделал 60 операций на всякий случай))
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Навіщо може згодитися крім теперішніх акцій?
Просто як кредитка з правдивим грейсом до 57 діб.

Сьогодні Укрсиб виставив суму, яка в грейсі, яку треба погасити до 22 січня включно.
Всі платежі, що провелися з 26 листопада по 25 грудня входять в грейс січня.
 
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
вчора був у відділенні сказали що у них у планах заплатити по 500 до 31.12 але сказали все залежатиме від повітряних тривог та їх кількості буде круто якщо заплатять до 31.12 у нас 8 карт чекаємо 4000 тис 1000 відразу відправлю до ЗСУ через UKRSIB online,якщо хтось пам'ятає у 2021 бонус 500 грн заплатили 30.12
Только что начислили
22.12 отримали на всі 8 карт сім'ї, по 500 грн, та на 4 з них, прийшла нова акція ,21.12 де 1500 за 60 покупок чекаємо тепер 6000 тис p.s щось вони дуже розщедрилися щодо грошей клієнтам
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Видимо, рекламный бюджет на этот год надо очень срочно "освоить".
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
У кого які ідеї як зробити 90 оплат?)) за 2 дні
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
cat, вроде бы три дня. В СМС сказано, что онлайн оплата подходит.
В правилах вскользь о P2P есть, но непонятно, как сочетается с "толкнуть" из UKRSIB online.
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Прийшло повідомлення у Вайбер, на цей раз ще й підказку дали що легше всього набити оплати в онлайн :)
 
Зверху