debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Національна поліція України
Закон України «Про Національну поліцію»
Сайт: http://www.npu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected]
для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected] (формат запиту)
для електронних звернень громадян: [email protected] (формат звернення)
Номер термінового виклику: 102
Саll-центр: 0-800-50-02-02
 

Вкладення

  • 73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    911.9 КБ · Перегляди: 202
  • PM314image002.jpg
    PM314image002.jpg
    46.2 КБ · Перегляди: 217
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Ну он имел в виду что теперь тем кто стеснялся - можно называть вещи своими именами :D
Post automatically merged:

Расскажу историю лет 25 давности. Везу я как то машину водки с ликерёводочного завода "Самвел и Сако", и тут меня (впрочем - как обычно) останавливают гаишники не гаишники, а вообще омоновцы. План-капкан "план-перехват", все дела, куда стоко водки, де взял, де документы, на кого работаешь.... Ну я такой опускаю козырёк солнцезащитный чтобы взять там техпаспорт (мы с моим напарником Петькой там оставляли техпаспорт, когда машину оставляли друг другу. Опускаю козырёк - а там скотина Петька оставил пакованчик травы, купленной у азеров! Он был любителем "дунуть" и вот дошло до того что забыл в машине эту свою траву! Я беру техпаспорт, рядом стоит здоровенный омоновец и напряжённо смотрит на меня, но, видать, такое количество водки у него очень сильно отвлекло внимание от чего бы то нибыло, поэтому он тупо НЕ замечает тут кулёк. Ну я стараюсь сделать максимально нейтральные щщи, вынимаю техпаспорт, потому резко вываливаюсь с машины, прихватив с собой две бутылки водки, ставлю на капот:
-Командир! Вот доки, вот две печати к ним. Поставь и отпускай...
Командир с подобревшей мордой летса такой на важных щщах:
-Я вижу тут ещё трёх печатей не хватает!...
Ну я достал ещё три бутылки и радостно был послан нах... Поехал и за поворотом в окно выкинул тот кулёк, а Петьке потом
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну до этого, у него бы было право обидеться :)
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Влада готує відставку начальника Головного управління Національної поліції в Києві Андрія Крищенка. Основна причина звільнення Крищенка – його робочі відносини зі столичним мером Києва Віталієм Кличком, повідомили обізнані джерела LB.ua.

Низка ЗМІ повідомила про те, що Крищенко вже написав рапорт на звільнення, однак співбесідники LB.ua це не підтверджують.

Крищенко – заступник голови Національної поліції України - начальник Головного управління Національної поліції в Києві з 15 грудня 2015 року.

До цього очолював Головне управління внутрішніх справ міста Харкова.

Крищенко у квітні 2014 року захищав Горлівський райвідділ міліції від сепаратистів: скинув з даху будівлі російський триколор, його тоді сильно побили, був поранений. Деякі проросійські сайти навіть повідомляли, що його вбили. За героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі Крищенка нагородили орденом "За мужність" III ступеня.

"Протистояння" між столичною та центральною владою особливо загострилося навесні цього року, коли мер Києва на тлі обшуків прямо заявив про тиск. Докладніше про це читайте в матеріалі на LB.ua "Киевский плацдарм".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
а... Ты за это...
Ну да, такое бывает. Я вот на днях осилил книгу "самурай без меча" про одного из самых известных японских правителей, который пять веков назад из простого селянина раскачался до высшего звания вна японии. Лидер был ещё тот. А закончил с блекджеком и шлюхами (ТРИСТА ШТУК!). Сам говорил что от власти слегка крышку приподымает.
А у некоторых просто срывает, бывает и такое.
 
  • Like
Реакції: drmz

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В той истории, где ментов щимят за чувака, который проглотил коробок травы и умер (я так понимаю, ты про эти 8 лет), ментов судят за конкретные действия, конкретно приведшие к его смерти - типа необоснованного обыска, из-за которого чувак психанул и вопиющего неоказания помощи, из-за чего он и умер. Т.е. они должны были и имели все возможности действовать в рамках закона и своих инструкций, но не захотели. А если бы захотели, никто бы не умер. Я тоже не хочу, чтобы меня просто так обыскивали, хотя есть легальные методы заставить меня показать карманы и уж точно хочу, чтобы они умели оказывать помощь, что им положено уметь и делать или хотя бы вовремя вызывать скорую.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
конченые полицейские. думаю таких нужно нахер гнать, без выплат, пенсий и с волчьим билетом.
 
  • Like
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
типа необоснованного обыска, из-за которого чувак психанул и вопиющего неоказания помощи, из-за чего он и умер
Які конкретні дії?

Щодо незаконного обшуку? Судять спецпризначенців ТОР, які надаються для підсилення слідчої групи. Наказ їм віддає безпосередній начальник. Де засудження начальника підрозділу, слідчого? Чи ТОР сам влаштував обшук без відома керівництва. Тоді ще більше питань до начальника підрозділу.

Т.е. они должны были и имели все возможности действовать в рамках закона и своих инструкций, но не захотели. А если бы захотели, никто бы не умер.
Для них ти підозрюваний, вони якраз і діяли в рамках інструкцій, щоби запобігти знищенню доказів.

вопиющего неоказания помощи
Черговий міф, який розповсюджується зацікавленими джерелами.
Ось тут хронологія
00:32 ... відвідувач .. швидко кладе до рота невідомий предмет.
00:44 чоловік не рухається, ... Обличчя затриманого намагаються розтерти снігом.
00:48 Один із патрульних почав робити затриманому масаж серця.
00:52 До входу в заклад приїхав автомобіль швидкої допомоги. Непритомному чоловіку розв'язують руки.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Судять спецпризначенців ТОР, які надаються для підсилення слідчої групи. Наказ їм віддає безпосередній начальник. Де засудження начальника підрозділу, слідчого? Чи ТОР сам влаштував обшук без відома керівництва. Тоді ще більше питань до начальника підрозділу.
Так можно дойти до почему Ахметов не сидит. Речь про вину конкретных людей, а она есть. За решением о незаконном обыске, причем, я уверен, никаких начальников не спрашивали. Когжа был моложе и чаще нарушал общественный порядок, сам не раз видел, как это происходит.
Для них ти підозрюваний
Нет. Почитай немного о том, что нужно, чтобы ты был подозреваемым. Просто убегать - недостаточно. Второе - наручники, которые тоже надели незаконно и которые не дали ему самому себе помочь.
Тут немного есть про порядок проведения обыска.
Не миф, а твоё полное непонимание срочной помощи. Я ходил на курсы, мусора тоже точно ходили. Через 16 минут после того, как кислород стал поступать в мозг реанимировать уже поздновато, а просто делать массаж сердца, это так же полезно, как ему жопу горчицей намазать, кровь к мозгу от этого идёт, но кислорода в ней не появляется.
Т.е. в результате незаконно обыскали, незаконно надели наручники и не оказали помощь. И я понимаю, что работа сложная и иногда надо превышать полномочия, и если бы никто не умер, даже говорить не о чем.
Я когда превышаю скорость это всегда хорошо заканчивается, но если я кого-то собью, даже полного мудака, выскочившего на дорогу, мое несерьезное нарушение будет одной из причин этого ДТП и я за это сяду, и я на это готов, принимая решение о нарушении. А тут вообще полный покер нарушений и если бы их не было, человек бы не умер
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не миф, а твоё полное непонимание срочной помощи. Я ходил на курсы, мусора тоже точно ходили.
Ну ось і добре, що я розвіяв міф про
вопиющего неоказания помощи
Вони не хотіли надати допомогу? Ні, вони її надавали. Вони примусово затягували надання допомоги? Ні, тому що ситуація була напруженою, з годинником ніхто не стояв. Швидку не викликали? Викликали. Тобто фактом є неналежне надання медичної допомоги.
Не повна відсутність її, а неналежне надання. Це зовсім інша стаття і вона не тягне на 8 років.
Тому піднялося роздмухування про "незаконний обшук". Спецпідрозділ ТОР не проводить слідчих дій, він забезпечує силову підтримку патрульним, слідчим, слідчо-оперативним групам. Він висувається в місце інциденту за наказом чергового або командиру підрозділу. Тому питати про законність обшуку в бійця ТОР - це все одно, що питати в патрульного, чому не сидить Ахметов.
Щодо незаконності вдягання кайданків, на сайті, який ти сам надав:
Загальні правила застосування спеціальних засобів:
  • кайданки та інші засоби обмеження рухомості застосовуються:
    • до особи, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення та чинить опір поліцейському або намагається втекти;
    • під час затримання особи;
    • під час конвоювання (доставляння) затриманого або заарештованого;
    • якщо особа своїми небезпечними діями може завдати шкоду собі і оточуючим;
    • проведення процесуальних дій з особами у випадках, коли вони можуть створити реальну небезпеку оточуючим або собі;
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Кочевник, Абсурд всей этой истории, что приличный парень(активист, патриот, пионер) сам себе в горлянку засунул пакетик с конфетами и сдох, а злые менты не оказали помощи.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я не хочу обговорювати особу того чувака. Я оцінюю лише дії бійців поліції.
І всілякі якби можна також довго мусолити.
 
Зверху