Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У нашего отделения укрпочты такое же отношение к посылкам. Посылки приезжают примерно к 14-00, девушки их "пропикивают" в базу примерно в 18-20, смс о посылке приходит в 18-40, а отделение работает до 19-00. Соответсвенно, никто в этот день посылки получать не идет. И девушка в 19-00, с неспеша наведенной красотой (т.к. людей в отделении с 18-00 небыло), спокойно закрывает отделение и идет домой. Обычное дело ) .
Звучить як внутрішня інструкція, бо у нас так само. Але я один раз «зламав систему» - прийшов за кілька хвилин після смс. Здивування було таке, що вони аж мені це сказали в обличчя. Відчув себе, ніби я щось порушив...
Термінали поставили, ремонт зробили, але менталітет не змінити.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Lorn, это у всех сотрудников Укрпочты так. Когда приходишь они всем видом показывают что ты в чём-то виноват, раз к ним пришёл
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Як на мене то нормальна компанія якщо не може побудувати логістику так щоб відпралення приходили за кілька годин до закпиття то надіслала б запрошення в понеділок після відкриття відділення. Чи в крайньому випадку в повідомленні попередили що відділення до 15.00
у уп еще понятно, с их инновационностью после смс я бы лучше уточнил на 0-800- график на субботу,
а вот у наноинновационной новой пишты напостой отправка смс через 15-20мин после приходывания на складе, а это надо быть в полу часе до новой пишты, чтоб до закрытия успеть.
 
  • Like
Реакції: idea

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
уп, в новой версии приложения, пообещала 10% кекбек для монобанководов.
 
  • Like
Реакції: volf

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
СМС відправляють не віідділення, а система трекінгу. А розвозять транспортні відділи Укрпошти. І нє хєр їм займатися, окрім як чекати 10 хвилин до закриття відділення, щоби відправити смс-ку Дюрі-Бачі.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Кочевник, мне когда-то успешно удалось оспорить 1день хранения, когда смог доказать, что смс пришла через 10мин после закрытия почты. Это было наложение праздников и выходных и посылку смог забрать только после недели лежания на почте. Конечно сразу пришлось оплатить все. А через неделю вернули наличкой с копейками.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Lorn, это у всех сотрудников Укрпочты так. Когда приходишь они всем видом показывают что ты в чём-то виноват, раз к ним пришёл

Не знаю, сьогодні нічого такого не помітив - видали швидко, без зайвих запитань, доставили все цілим і непошкодженим. Якщо б ще систему налаштували щоб присилала повідомлення не пізніше ніж за годину до закриття то я б навіть позитивний відгук надав.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Дюрі-бачі, ну я у них честно говоря давно был. Но осадок остался. Может уже что-то и поменялось во всей Укрпочте, или зависит от конкретного сотрудника (кто-то более вежливый, а кто-то нет).
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дюрі-бачі, ну я у них честно говоря давно был. Но осадок остался. Может уже что-то и поменялось во всей Укрпочте, или зависит от конкретного сотрудника (кто-то более вежливый, а кто-то нет).
Думаю і від людини і від кількості клієнтів за день і ще від багатьох факторів...
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Если не тяжко: Каков Алгоритм и тонкости моих действий?

Отправил посылку 3.07. В Рашку. 07.07 она покинула Украину.
И все. тишина. как рыба под лед.

Чек сохранил. Как правильно действовать: Розыск, подача на возмещение.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Отследить по номеру пробовал?
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
По имею? В посылке телефон.

Или Таки предлагаеш трекномер проверять?
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Да каждый день с 07.07.
7 числа покинула Укрейн.

Перепроверил.


Почта Украины
Ожидает отправки из Украины
07 июля 2020, 15:15 UAIEVC, Украина
Таможенное оформление
07 июля 2020, 09:39 UAIEVA, Украина
Прием на таможню
06 июля 2020, 12:10 UAIEVA, Украина
Прибыло на границу Украины
06 июля 2020, 11:43 UAIEVA, Украина
Принято в отделении связи
03 июля 2020, 17:21 71102, Украина
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
А вот Украинский вариант.

Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення
03928 ТЕРМIНАЛ Україна

07.07.2020 15:15:00
Випущено з митного контролю для подальшої доставки

03928 ТЕРМIНАЛ Україна

07.07.2020 09:39:

Підготовлено для проведення митного контро 03928 ТЕРМIНАЛ Україна

06.07.2020 12:10:00 Надходження до установи обміну України
Post automatically merged:

Да, 13 числа на OLX появилось обьявлнеие о продаже именно такого телефона, а он сцуко крайне редкий.
 
Останнє редагування:
Зверху