Услуга "Киевстар Футбол"

Статус
Закрита.
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Услуга "Киевстар Футбол" (оф. сайт)
З 01.08.2021 сервіс Київстар Футбол припиняє свою дію! Радимо завчасно відключити пакет Київстар Футбол Преміум, набравши безкоштовний номер 477*609, або через запит *609*2# виклик, або в системі Мій Київстар.
З 18.06 у пакеті «Київстар Футбол Легкий» будуть доступні лише канали «Футбол 3» і «Shakhtar TV».
Скачивайте бесплатное приложение «Киевстар Футбол» на свой смартфон. (Android начиная с версии 4.4 , iOS начиная с версии 9.0 )
Также, доступна веб-версия «Киевстар Футбол» по адресу − http://kyivstar.oll.tv/

Чем отличаются пакеты «Футбол Легкий» и «Футбол Премиум»

Лёгкий
Премиум
Лише канали «Футбол 3» і «Shakhtar TV» (з 18.06.21)
В рамках одной учетной записи
можно просматривать каналы на одном устройстве (смартфон).
Канали Футбол 1, Футбол 2, «Футбол 3», «Shakhtar TV»
В рамках одной учетной записи можно просматривать каналы н а 5 устройствах одновременно — смартфон, планшет, ПК или смарт ТВ от LG или Samsung. Для абонентов предоплаты и контракта – 109,00 грн/мес (оплачивается сразу вся сумма).
Подключение «Футбол Легкий» – автоматически при переходе/подключении тарифа в котором он доступен. «Футбол Премиум» – *609*1#
Отключение «Футбол Легкий» – автоматически, при переходе/подключении тарифа в котором он не доступен. «Футбол Премиум» – *609*2#
Проверка статуса В приложении или *609*3#
Также подключить/отключить/узнать статус услуг вы можете по бесплатному номеру 477*609 или в системе Мой Киевстар.
 
Останнє редагування:

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Підскажіть, як на халяву дивитись футболи. Пробував IPTV, торенти, програми, нічого не можу знайти. Де ви їх знаходите? Цілий день перед Євро шукав. Якщо хтось підскаже в якому напрямку шукать, буду дуже вдячний.
 
Реєстрація
01.08.19
Місто
Белая Церковь
Цей глюкометр (київстар футбол) задовбав: заплатив за преміум, а дивитись не можливо, то підключиться не можливо, то по мобільній мережі не хоче працювати.
Post automatically merged:

Підскажіть, як на халяву дивитись футболи. Пробував IPTV, торенти, програми, нічого не можу знайти. Де ви їх знаходите? Цілий день перед Євро шукав. Якщо хтось підскаже в якому напрямку шукать, буду дуже вдячний.
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Вибачте, мій "прорахунок", я мав на увазі канали футбол.
 
Останнє редагування:

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
sasakip, а шо на аналах футбол свет клином сошёлся?
вацко тупит в прямом эфире... задолбался баги считать: фолов не видит, офсайдов тоже, не понимает судейских решений...
Столярчук тоже иногда лепит... Португалии ванговал минимум 4 очка в последних двух турах - я чуть с дивана не рухнул
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Про роботу сервісу Київстар Футбол​


23.07.2021

У зв’язку із закінченням прав на трансляцію частини футбольних матчів у партнера Київстар, з 23 липня 2021 року нові користувачі не зможуть підключити сервіс Київстар Футбол. А з 1 серпня він припиняє свою роботу.
Користувачі, які оплатили «Premium» підписку на сервіс протягом липня отримають компенсацію за ті дні, які не зможуть використати.
Для перегляду футбольних та інших спортивних подій ми рекомендуємо завантажити додаток Київстар ТБ, який дозволяє дивитися трансляції до 270 телеканалів, у тому числі спортивні.

 
Статус
Закрита.
Зверху