Услуга "Киевстар Футбол"

Статус
Закрита.
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Услуга "Киевстар Футбол" (оф. сайт)
З 01.08.2021 сервіс Київстар Футбол припиняє свою дію! Радимо завчасно відключити пакет Київстар Футбол Преміум, набравши безкоштовний номер 477*609, або через запит *609*2# виклик, або в системі Мій Київстар.
З 18.06 у пакеті «Київстар Футбол Легкий» будуть доступні лише канали «Футбол 3» і «Shakhtar TV».
Скачивайте бесплатное приложение «Киевстар Футбол» на свой смартфон. (Android начиная с версии 4.4 , iOS начиная с версии 9.0 )
Также, доступна веб-версия «Киевстар Футбол» по адресу − http://kyivstar.oll.tv/

Чем отличаются пакеты «Футбол Легкий» и «Футбол Премиум»

Лёгкий
Премиум
Лише канали «Футбол 3» і «Shakhtar TV» (з 18.06.21)
В рамках одной учетной записи
можно просматривать каналы на одном устройстве (смартфон).
Канали Футбол 1, Футбол 2, «Футбол 3», «Shakhtar TV»
В рамках одной учетной записи можно просматривать каналы н а 5 устройствах одновременно — смартфон, планшет, ПК или смарт ТВ от LG или Samsung. Для абонентов предоплаты и контракта – 109,00 грн/мес (оплачивается сразу вся сумма).
Подключение «Футбол Легкий» – автоматически при переходе/подключении тарифа в котором он доступен. «Футбол Премиум» – *609*1#
Отключение «Футбол Легкий» – автоматически, при переходе/подключении тарифа в котором он не доступен. «Футбол Премиум» – *609*2#
Проверка статуса В приложении или *609*3#
Также подключить/отключить/узнать статус услуг вы можете по бесплатному номеру 477*609 или в системе Мой Киевстар.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
P.S. На контракте КС " Футбол Лёгкий" только со смарта смотреть? Иначе, если по телеку, со счёта спишут грн.?
Ну якщо телевізор хоча б з сучасною версією Android, або є media-box з ним же - то без проблем можна транслювати відео та звук з телефону на них
Я саме так і роблю
Нет, смарт ТВ LG
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Про оновлення пакету «Легкий» у сервісі «Київстар Футбол»

Для абонентів Київстар, які користуються пакетом «Легкий», у сервісі «Київстар Футбол» з 18 червня 2021 року будуть доступні канали «Футбол 2» «Футбол 3» та «Шахтар».

Користувачі, які оплатили пакет «Premium», також зможуть дивитися «Футбол-1» та матчі «Євро-2021». Крім того, власники цього пакета можуть дивитися футбол на 5 пристроях одночасно (смартфон, планшет, ПК або смарт-ТБ від LG або Samsung).
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
человеческим языком это минус "футбол1" в убого-глючном приложении киевстар-футбол?

мрази пенисовы и ахметчики как раз во время евро...
это выродки нет слов просто... не дай бог им какую-то в руки монополию - с голоду бы сморили полстраны
ставит раком своих "любимых болельщиков"
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ухты а я чуть не подписался. Ну и уроды же
 
  • Like
Реакції: Inn@

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Пытался посмотреть сегодня игру финнов с россиянами. Хренасдва...
Аппа лагает через каждые 20 секунд и это при выбранном плохом (!!!) качестве...

Вот на кой мне платить за это с 18.06?
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Про оновлення пакету «Легкий» у сервісі «Київстар Футбол»

Для абонентів Київстар, які користуються пакетом «Легкий», у сервісі «Київстар Футбол» з 18 червня 2021 року будуть доступні канали «Футбол 2» «Футбол 3» та «Шахтар».

Користувачі, які оплатили пакет «Premium», також зможуть дивитися «Футбол-1» та матчі «Євро-2021». Крім того, власники цього пакета можуть дивитися футбол на 5 пристроях одночасно (смартфон, планшет, ПК або смарт-ТБ від LG або Samsung).
Щойно прийшла SMS з повідомленням про це "оновлення", але з невеличкою відмінністю - "Ф-2" вже теж виключать з доступних.
Глянув за вказаним вище посиланням - і там вже виправили
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Да в СМС сказано что Футбол-2 тоже отключают
Увага! З 18.06 у пакеті «Київстар Футбол Легкий» будуть доступні лише канали «Футбол 3» і «Shakhtar TV». Приносимо вибачення за незручності. Відтепер дивіться матчі Євро 2020 на Київстар ТБ: kv.st/tv10
Post automatically merged:

Ухты а я чуть не подписался.
Для Premiun всё остаётся
Користувачі, які оплатили пакет «Premium», також зможуть дивитися «Футбол-1», «Футбол 2» та матчі «Євро-2021».
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Да в СМС сказано что Футбол-2 тоже отключают
Увага! З 18.06 у пакеті «Київстар Футбол Легкий» будуть доступні лише канали «Футбол 3» і «Shakhtar TV». Приносимо вибачення за незручності. Відтепер дивіться матчі Євро 2020 на Київстар ТБ: kv.st/tv10
Їх олл тв заставив прикрити два канали, бо мало хто преміум брав, пару номерів в сім'ї і є таким чином з легкого в преміум. Це шалена нагрузка на сервери йшла, тому і глючило.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Пакет Легкий тепер повний непотріб. По залишившихся каналах нічого нормального не показують. Дивний хід враховуючи той факт, що з нового сезону крім Серії А і УПЛ у них не буде що дивитись.
 
Реєстрація
01.08.19
Місто
Белая Церковь
Пытался посмотреть сегодня игру финнов с россиянами. Хренасдва...
Аппа лагает через каждые 20 секунд и это при выбранном плохом (!!!) качестве...

Вот на кой мне платить за это с 18.06?
теж саме
 
  • Like
Реакції: izon
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
Як кажуть - не жили гарно, то і не треба було починати...:cool:
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
КС-Футбол это редчайшая бомжина, которую ещё и подстригут завтра налысо :sick:
вчера не дало посмотреть не только финнов, но и Уэльс, а сегодня и Бельгию...
авторизация не помогала абсолютно, тариф максимальный безлим, а оно писало проплатить премиум

ДНИЩЕ с калом просто, а не сервис, а если за него ещё требуют хоть гривну это вообще мошенничество

завтра удаляю и приложение нах со всех гаджетов
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
СЛон, У меня были глюки с этим КС-Футболом, но терпимо, это на телефоне, а на айпэде всё хорошо работает, и это когда подключил Премиум.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
У пиратов футбол1 сегодня на матче шведов ни единого глюка!
Чего они не отключили 10 июня этот говно-сервис, а только сегодня?
Я бы неделю НЕ мучался, а спокойно смотрел через пиратов ахмет-футбол1 или на крайняк кацапур.
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
ну все, отключили сегодня. На шару только телеканал Шахтер)
 
Реєстрація
26.12.19
Місто
Днепр
У ребят было 3 варианта:

1. Оставить как есть, все же это не была полная шара, а «морковка» в достаточно дорогих общих пакетах. Но «жаба давит».

2. Сделать «по-людстки», отнести к болельщикам не как к скоту – ввести заранее, до начала ЧЕ

3. Но жлобство неискоренимо: 2 групповых тура было нормально, а на третьем бац – посреди ЧЕ – и «это доступно только в премиум».



И шо, все побежали на премиум? Или открыли старые закладки и спокойно все смотрим по пиратским ссылкам с возможностью выбора языка и страны вещания? Заняло вчера ровно 3 минуты, даже лень было на телевизоре браузер открывать, открыл в смартфоне и настроил трансляцию на телек.



А что это «днище с калом» - это давно ясно…
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Я просто видалив додаток з телефону. Досить довго ним користувався. З недавнього часу є ще телебачення від Волі. Там є всі канали Футбол в пакеті. Єдине що погано, трафік не безлімітний
 
Реєстрація
01.08.19
Місто
Белая Церковь
Підскажіть, як на халяву дивитись футболи. Пробував IPTV, торенти, програми, нічого не можу знайти. Де ви їх знаходите? Цілий день перед Євро шукав. Якщо хтось підскаже в якому напрямку шукать, буду дуже вдячний.
 
Статус
Закрита.
Зверху