Файлообмінники та файлосховища

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Я вже терабокс розтягнув до 5000+ ГБ. З початкових 1024. 5 хвилин часу щодня на перегляд їх реклами щоправда доводиться витрачати. Щодо обмеження 50000 файлів - в мене вже 290000. Не преміум.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я вже терабокс розтягнув до 5000+ ГБ. З початкових 1024. 5 хвилин часу щодня на перегляд їх реклами щоправда доводиться витрачати. Щодо обмеження 50000 файлів - в мене вже 290000. Не преміум.
як розігнати? Це місце зберігається назавжди?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Розігнати - перегляд реклами ("встанови моб. додаток"), 35...85 ГБ щодня, термін дії кожного підвищення 90 днів. Захожу майже щодня і не відслідковую детально чи зрізають з часом. Те, що додають видно зразу. Можна виграти преміум на день-тиждень, тоді необмежений об'єм захищеного простору, збільшена швидкість закачки і необмежена кількість та об'єм папок з компа для синхронізації зі хмарою.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дякую. Зробила. Тепер відмовлюсь від iCloud.
За рік "підсядеш на голку", накидаєш потрібних файлів, а потім доведеться платити стільки, скільки скажуть.. Тримаюсь від такої "шари" подалі..))
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Мутка с бесплатными 2 Тб места на 1 год на Dropbox, работает и на старых аккаунтах:
Дякую. Зробила. Тепер відмовлюсь від iCloud.
не советую, ключевое слово здесь "мутка". Єто стремная темка, левый айбан быстро вычислят, при первой же проверке когда попробуют списать с него деньги. Аккаунт аннулируют и все твои файлики тю-тю.
Русня которая там радуется в комментах что дропбокс не удалит твои файлы, если ты успеешь 2Тб забить до момента истечения или аннулирования подписки, сильно ошибается.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P60 Pro
Кстати если сразу отказаться - подписка остается вплоть до даты "год вперед".
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Кстати если сразу отказаться - подписка остается вплоть до даты "год вперед".
Ще є підписка, бо вже ось таке:

Вітаємо, !

Ми здійснили кілька безуспішних спроб стягнути з вас плату в розмірі 119,88 EUR за обліковку Dropbox.

Вашу обліковку переведено на тарифний план Dropbox Basic. Жоден із ваших файлів не видалено, але ви не зможете додавати нові файли до Dropbox. Якщо ви бажаєте відновити рівень обліковки, змініть свої платіжні дані.​
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Roman_UA, не знаю шо там, у мене залишилось 2 Тб, шойно перевірив.
Також обнулили до 2Гб.
Кстати если сразу отказаться - подписка остается вплоть до даты "год вперед".
Відказатись від чого?
Від більшого плану, то залишається
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Незабаром з'явиться новий хмарний сервіс для зберігання файлів Shadow Drive, який засновано на відкритій хмарній технології Nextcloud та у співпраці з Nextcloud GmbH.

Основні фічі:
- дані не будуть аналізуватися, продаватися та передаватися третім особам
- дані зберігатимуться в Европі
- 20 ГБ справді безкоштовні (без реклами), далі - передплата за гроші
- є українська локалізація

Більше тут: https://shadow.tech/drive

Ось тут можна стягнути застосунки для віконець https://shadow.tech/shadow-apps
 
Останнє редагування:
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху