Фиксировано-мобильная конвергенция

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Только сейчас подумал - это ж возрастёт нагрузка на 3G? Или они в 2G работают?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
До речі, це одна з альтернатив для ОРДЛО, не знаю, чому заборонили нацроумінг там....
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Интересно, если у Тримоб накроется тазом нацроуминг - как это все беспроводное будет работать дальше?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Интересно, если у Тримоб накроется тазом нацроуминг - как это все беспроводное будет работать дальше?
Це малоймовірно. До того, ще є КС (з ним був раніше нацроумінг), а також ЛС (це якщо не про ТОТ було питання).
 
Останнє редагування:

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Интересно, если у Тримоб накроется тазом нацроуминг - как это все беспроводное будет работать дальше?
Вряд ли, это только если владельцы Тримоба перестанут платить отчисления за пользование роумингом
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Заврешив я свої відносини з УТК через те, що останні 6 місяців взагалі не дзвонив з домашнього телефону, підключеного за цієї схемою. Розірвав в телефонному режимі договір з УТК, а апарат та СІМкарту відправив Новою поштою на відділення УТК в Ніжині!
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Интересно, если у Тримоб накроется тазом нацроуминг - как это все беспроводное будет работать дальше?
Смысл Водафону что-то менять и портить отношения с структурами Рината, которые являются крупными корп клиентами Водафона?
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Маю зацікавленність в стаціонарному номері. З урахуванням того, що мій номер коломийського номерного ресурсу (ІТ) відійшов в небуття, поспілкувався з локальним менеджером (коли телефонували стосовно оптики), що до альтернативної телефонії. Сказала, в самій Коломиї підключень не було але по селах коломийського району підключали і досить таки активно (може півтори номери для них активно, не знаю). В понеділок відзвониться, озвучить ціну питання та умови.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
rollerboll, так а в укртелекомі знайти свій номер не вдається?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Маю зацікавленність в стаціонарному номері. З урахуванням того, що мій номер коломийського номерного ресурсу (ІТ) відійшов в небуття, поспілкувався з локальним менеджером (коли телефонували стосовно оптики), що до альтернативної телефонії. Сказала, в самій Коломиї підключень не було але по селах коломийського району підключали і досить таки активно (може півтори номери для них активно, не знаю). В понеділок відзвониться, озвучить ціну питання та умови.
Тут 2 опції в УТК: через gsm або sip.
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Зверху