Футбольний огляд

Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
"Шахтар" дізнався суперника по раунду плей-оф Ліги Європи
Ним став "Ренн".


1667863485121.png

Сьогодні у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування стикових матчів Ліги Європи.

Єдиний представник України у цьому турнірі "Шахтар" дізнався про суперника. Ним став французький "Ренн", який грав в одній відбірковій групі ЛЄ з київським "Динамо".

Зазначимо, володарі других місць у групах ЛЄ (сіяні команди) у стикових матчах грають із володарями третіх місць у групах Ліги чемпіонів УЄФА (несіяні).

Матчі цієї стадії турніру заплановані на 16 та 23 лютого.

Перший матч "гірники" проведуть вдома.

Переможці восьми груп ЛЄ автоматично виходять до 1/8 фіналу.
Post automatically merged:

Став відомий суперник "Дніпра-1" у 1/16 фіналу Ліги конференцій УЄФА
Першим суперником дніпрян у плей-оф турніру став АЕК.

У штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні пройшло жеребкування 1/16 фіналу Ліги конференцій УЄФА.

У першому раунді плей-оф жереб звів в одну пару, зокрема, "Дніпро-1" та кіпрський АЕК.

Перший матч підопічні Олександра Кучера проведуть у Ларнаці.

Поєдинки цієї стадії турніру відбудуться 16 та 23 лютого.

1667864087516.png

Фінал Ліги конференцій-2022/23 відбудеться 7 червня на "Фортуна Арена" у чеській столиці.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Президент ФІФА закликав до перемир'я на місяць між Україною та росією на час чемпіонату світу з футболу в Катарі.
Попередньому занеси з Катару аби чемпіонат купити, цьому пробують занести з сосії, аби отримати перерву на відновлення сил.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Йде війна -> всім піхуй на футбольчик -> мало глядачів -> мало реклами -> мало бабла.
Комерційна контора фіфа недоотримує надприбутки.
Джаст бузінес.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
І справді. Раніше перед чс читав аналітику, додатки на смарт ставив, в всюди якийсь мерч продавався, а цього року десь по радіо випадково дізнався - через пару днів чемпіонат по фудбілу:)
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
цього року десь по радіо випадково дізнався
найзапеклiшим вболiвальникам хiба що радiо i залишається як єдиний спосiб трансляцiї матчiв в вечори без електрики та швидкого iнтернету, добре що цього року Промiнь транслюватиме https://sport.24tv.ua/chempionat-sv...itisya-ukrayini-rozklad-translyatsiy_n2199060
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
цей ЧС корупційний трохи більше ніж повністю. вже відомо результати першого матчу де несподівано виграє Катар. сюди ж вже заздалегідь завезені та куплені вболівальники на трибунах чи індуси чи пакистанці чи кого там масовкою завезли. ще дивина заборона продавати пиво (окрім безалкогольного) при цьому Budweiser є головним спонсором/партнером яким сплатив ФІФА десятки мільйонів доларів.

єдине що потрібно знати українцям - вболіваймо за Польщу, вони полетіли з українською символікою, Левандовський особисто підтримує нас.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
вже відомо результати першого матчу де несподівано виграє Катар
а от всi до одного букмекери з вами не згоднi. Не хочете заробити на рiвному мiсцi, раз Ви так впевненi?
Ви ж не голослiвно це стверджуєте ж, явно є кум-iнсайдер в Катарi?
 
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
а от всi до одного букмекери з вами не згоднi. Не хочете заробити на рiвному мiсцi, раз Ви так впевненi?
Ви ж не голослiвно це стверджуєте ж?
оскільки я не спеціаліст у цих ваших показниках П1 Х П2 то пропоную простий публічний варіант - я перераховую вам сто гривень і ви вже робите ставку на Катар.
якщо за результатом першого матчу Катар виграє ви половину грошей берете собі, повертаєте мені сто гривень іншу половину спрямовуєте на ЗСУ офіційно на рахунок НБУ та викладаєте тут платіжне доручення на перерахування.
якщо Катар програє то ніяких претензій до вас немає, мої сто гривень на підтвердження "голослівності"
домовляємось так?
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
домовляємось так?
нi, бо у мене не було i нема акаунтiв на буках.
цих ваших показниках П1 Х П2
П - це переможе перша, друга вiдповiдно, Х - це нiчия.
Перерахувати можете напряму в Повернись Живим або сюди https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces
 
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
свої гроші я і так перераховую на користь ЗСУ. це сотня було як приклад чи голослівно чи ні.
отож бо і оно, що немає довіри до букмекерів. все що потрібно знати про українські контори - ви вносите туди кошти а потім не можете повернути власні кошти назад.
єдині букмекери яким можливо слід довіряти це зі сторічною історією англійські, але щоб там користуватися потрібно бути громадянином Великобританії
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
вже відомо результати першого матчу де несподівано виграє Катар.
Ви футболом цікавитесь чи так просто накинути на вентилятор? Бо якщо говорити суто про футбольну складову, то чому Катар не може не виграти? Тільки через те, що треба роздути скандал?
До вашого відома - Катар чинний чемпіон Азії. Обіграли там Корею і Японію. Чому вони "раптом" не можуть обіграти вдома Еквадор?
Спробуйте дати відповідь на ці питання, якщо цікавитесь футболом. І перестаньте читати тих "розумників", які роздувають істерію.
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Перший матч - і одразу ж перша *дічь* від досвідченого Орсато - де його бригада офсайд у Еквадору побачила? Як на мене, занадто сумнівний. При такому дикому ляпі від кіпера катарців. Думаю, у зворотньому напрямку гол би точно зарахували . Хоча ось і перший пеналь, тут вже не придертися, другий дикий ляп від кіпера. Таки є перший гол)
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Перший матч - і одразу ж перша *дічь* від досвідченого Орсато - де його бригада офсайд у Еквадору побачила? Як на мене, занадто сумнівний. При такому дикому ляпі від кіпера катарців. Думаю, у зворотньому напрямку гол би точно зарахували . Хоча ось і перший пеналь, тут вже не придертися, другий дикий ляп від кіпера. Таки є перший гол)
Напів автоматична система VAR зафіксувала пів міліметровий офсайд, навіть картинку показали 😌
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Це я вже після написання посту побачив. Але все одно, в іншому випадку такий офсайд не зафіксували б, навіть коментатор висловився 😏
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
всі побачили, що мої переконання щодо першого матчу виявилися хибними. щодо усього іншого лише підтвердилися. вболівальники Португалії – індуси, вболівальники Нідерландів – індуси, вболівальники Німеччини – індуси, вболівальники Іспанії – індуси, вболівальники Франції – індуси, вболівальники США – індуси, вболівальники Хорватії – індуси, вболівальники Японії – індуси…
 
Зверху