Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band

knedlyk

Известный пользователь
Місто
Львів
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
knedlyk, був (і є) Май Бенд 3. Узяв 2 тижні тому 5ий (без NFC, мені смартфоном зручніше). 10 діб після повного заряджання. Задоволений. Тільки версію МайФіта (і прошивку) інсталював не найсвіжішу, а 4.8.0 (1.0.2.46).
Чим мені імпонує Redmi Watch 2, так це розміром екрану. Цікаво, наскільки зручно носити. Бо з мі-бендом доволі обмежені були можливості.

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Місто
Першотравенськ (Західний Донбас)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Я й сам придивляюся - що б таке жінці придбати з фітнес-браслетів. МайБенди їй не пасують з їхнім довгастим циферблатом. Треба щось "кругленьке та рожеве". :cool:

DEF

Активный пользователь
Місто
Северодонецк
Телефон
Mi 11 Lite 5G NE+MiBand4
Скажите, а где возможно купить оригинальный чёрный ремешок на мибенд 4 и не нарваться на реплику? Родной мягкий и практически не ощущается на руке, а с Алика все грубые, неприятный на руке.

DEF

Активный пользователь
Місто
Северодонецк
Телефон
Mi 11 Lite 5G NE+MiBand4
knedlyk, був (і є) Май Бенд 3. Узяв 2 тижні тому 5ий (без NFC, мені смартфоном зручніше). 10 діб після повного заряджання. Задоволений. Тільки версію МайФіта (і прошивку) інсталював не найсвіжішу, а 4.8.0 (1.0.2.46).
10 дней(( Не поменяю свой 4й бенд, пока будет работать ни за что - стабильно месяц батарея!

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Місто
Першотравенськ (Західний Донбас)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
DEF, после "раскачки" аккумулятора моя "пятерка" на днях стала держать (тьфу, тьфу) 21 день. 'Тройку" уже и не заряжаю - убрал в нычку.

Omniscan

Пользователь
Місто
Запорожье
Скажите, а где возможно купить оригинальный чёрный ремешок на мибенд 4 и не нарваться на реплику? Родной мягкий и практически не ощущается на руке, а с Алика все грубые, неприятный на руке.
Я брал здесь на MiBand 3. Не оригинальный, но нареканий нет.

US $1.02 30%СКИДКА | Ремешок силиконовый для Mi band 6, сменный спортивный браслет для Mi band 4 Mi band 5 xiaomi Mi band 4 3 5

Себастьян Перейро

торговец чёрным деревом
Місто
Запоріжжя
Телефон
Lenovo P2

allaliu

Известный пользователь
Місто
Чернигов
MI Band 7 Pro, когда у нас официально будет продаваться? Если сейчас купить в Китае, nfc будет работать?

knedlyk

Известный пользователь
Місто
Львів
Телефон
Moto G5s Plus XT1804

allaliu

Известный пользователь
Місто
Чернигов

knedlyk

Известный пользователь
Місто
Львів
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
MI Band 7 Pro, когда у нас официально будет продаваться? Если сейчас купить в Китае, nfc будет работать?
Якщо купите завтра, то нфс вже не працюватиме :)))
knedlyk , а що можете відповісти по суті?:giggle:
Так якраз по суті питання й дав відповідь. Чи може ви про щось инше питали?

allaliu

Известный пользователь
Місто
Чернигов
Якщо купите завтра, то нфс вже не працюватиме :)))
knedlyk , а що можете відповісти по суті?:giggle:
Так якраз по суті питання й дав відповідь. Чи може ви про щось инше питали?
Читайте уважніше). Питання було таке: Чи буде працювати nfc , якщо браслет купити на Алі?

opex

Travel geek
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2 / Lenovo P2
Якщо у кого mi band працює з айфоном, то після оновлення на ios16 - перестають приходити сповіщення. Багатьом помогає перезавантажити браслет з його внутрішнього меню. Наче допомагає не всім, але мені - допомогло.

Зверху