Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, був (і є) Май Бенд 3. Узяв 2 тижні тому 5ий (без NFC, мені смартфоном зручніше). 10 діб після повного заряджання. Задоволений. Тільки версію МайФіта (і прошивку) інсталював не найсвіжішу, а 4.8.0 (1.0.2.46).
Чим мені імпонує Redmi Watch 2, так це розміром екрану. Цікаво, наскільки зручно носити. Бо з мі-бендом доволі обмежені були можливості.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Я й сам придивляюся - що б таке жінці придбати з фітнес-браслетів. МайБенди їй не пасують з їхнім довгастим циферблатом. Треба щось "кругленьке та рожеве". :cool:
 

DEF

Реєстрація
22.03.09
Місто
Северодонецк
Телефон
Mi 11 Lite 5G NE+MiBand4
Скажите, а где возможно купить оригинальный чёрный ремешок на мибенд 4 и не нарваться на реплику? Родной мягкий и практически не ощущается на руке, а с Алика все грубые, неприятный на руке.
 

DEF

Реєстрація
22.03.09
Місто
Северодонецк
Телефон
Mi 11 Lite 5G NE+MiBand4
knedlyk, був (і є) Май Бенд 3. Узяв 2 тижні тому 5ий (без NFC, мені смартфоном зручніше). 10 діб після повного заряджання. Задоволений. Тільки версію МайФіта (і прошивку) інсталював не найсвіжішу, а 4.8.0 (1.0.2.46).
10 дней(( Не поменяю свой 4й бенд, пока будет работать ни за что - стабильно месяц батарея!
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
DEF, после "раскачки" аккумулятора моя "пятерка" на днях стала держать (тьфу, тьфу) 21 день. 'Тройку" уже и не заряжаю - убрал в нычку.
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Скажите, а где возможно купить оригинальный чёрный ремешок на мибенд 4 и не нарваться на реплику? Родной мягкий и практически не ощущается на руке, а с Алика все грубые, неприятный на руке.
Я брал здесь на MiBand 3. Не оригинальный, но нареканий нет.

US $1.02 30%СКИДКА | Ремешок силиконовый для Mi band 6, сменный спортивный браслет для Mi band 4 Mi band 5 xiaomi Mi band 4 3 5
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
MI Band 7 Pro, когда у нас официально будет продаваться? Если сейчас купить в Китае, nfc будет работать?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
MI Band 7 Pro, когда у нас официально будет продаваться? Если сейчас купить в Китае, nfc будет работать?
Якщо купите завтра, то нфс вже не працюватиме :)))
knedlyk , а що можете відповісти по суті?:giggle:
Так якраз по суті питання й дав відповідь. Чи може ви про щось инше питали?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
MI Band 7 Pro, когда у нас официально будет продаваться? Если сейчас купить в Китае, nfc будет работать?
Якщо купите завтра, то нфс вже не працюватиме :)))
knedlyk , а що можете відповісти по суті?:giggle:
Так якраз по суті питання й дав відповідь. Чи може ви про щось инше питали?
Читайте уважніше). Питання було таке: Чи буде працювати nfc , якщо браслет купити на Алі?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Якщо у кого mi band працює з айфоном, то після оновлення на ios16 - перестають приходити сповіщення. Багатьом помогає перезавантажити браслет з його внутрішнього меню. Наче допомагає не всім, але мені - допомогло.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
allaliu, а взагалі є мібенд з нфс щоб всі банки і віза/мастер підтримувало ?
Чи урізане на кілька банків і тільки мастер ?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Порадьте що купити людині у віці для моніторингу кількості кроків. Вимоги:
1) Якомога простий доступ до інформації про кроки, в ідеалі на основному екрані
2) Досить тривала автономність (в принципі поки що інші функції крім крокоміру не потрібні)
3) Зручність заряджання ("розбірка" девайса при цьому не варіант)
4) Недорого
В наявності є смартфон Xiaomi 8T тому, можливо, трекери або годинники від Xiaomi будуть краще.
Практично ідеально підходять bip або bip s, але вони зараз нові не продаються (
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Порадьте що купити людині у віці для моніторингу кількості кроків. Вимоги:
1) Якомога простий доступ до інформації про кроки, в ідеалі на основному екрані
2) Досить тривала автономність (в принципі поки що інші функції крім крокоміру не потрібні)
3) Недорого
В наявності є смартфон Xiaomi 8T тому, можливо, трекери або годинники від Xiaomi будуть краще.
Практично ідеально підходять bip або bip s, але вони зараз нові не продаються (
Чим mi Band 3,4,5 не влаштовує?
 
Зверху