Хто така Аліна Гросу

Статус
Закрита.

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Аліна Гросу стала офіційним представником української культури в Нью-Йорку на постійній основі. Про це оголосила голова дипломатичних відносин між Америкою та іншими країнами ООН.
Культуру можна некультурно викреслити.
by https://life.nv.ua/ukr/znamenitosti...iplomatichnu-posadu-v-nyu-yorku-50453013.html
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Аліна Гросу стала офіційним представником української культури в Нью-Йорку на постійній основі. Про це оголосила голова дипломатичних відносин між Америкою та іншими країнами ООН.
Культуру можна некультурно викреслити.
by https://life.nv.ua/ukr/znamenitosti...iplomatichnu-posadu-v-nyu-yorku-50453013.html
Якщо не помиляюся, вона співає російською.
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
цікаво, що у Вікі ані слова про оркостан, цитата з статті:
Весною 2023 року поїхала до Сполучених Штатів на навчання до Голлівудської школи акторської майстерності у Лос-Анжелесі.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Гросу_Аліна_Михайлівна
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
цікаво, що у Вікі ані слова про оркостан, цитата з статті:
У 2010 році Гросу почала навчання у Всеросійському державному університеті кінематографії[1].

У 2017 році Аліна Гросу розірвала стосунки через розбіжність поглядів із Григорієм Лепсом[2].

У 2017 році Аліна Гросу змінює музичний напрямок та випускає низку танцювальних синглів: «Хочу я баса», «Вспоминать», «Последняя ночь». Успіх композицій підкріпився скандальними відеороботами, що набрали за добу понад 1 мільйон переглядів на YouTube.

Початок 2018-го ознаменувався випуском нового синглу «Ложь» і релізом 6-го студійного альбому «БАС».

З листопада 2018 року співачка виступає під новим сценічним псевдонімом GROSU та презентує новий сингл «Дикая»[3]. Ребрендинг артистки супроводжується зміною іміджу на менш відвертий та поверненням у ліричну музику. На початку 2019 року GROSU представила ще два сингли з майбутнього альбому — «Любила»[4] и «VOVA»[5]. 1 квітня співачка презентувала музичну короткометражку «Дико Любила Вову», в якому постала в образі католицької черниці.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Летом 2010 года Гросу поехала в Москву, где стала студенткой Всероссийского государственного университета кинематографии (ВГИК). На факультете актёрского мастерства Алина выбрала для себя специальность «Актриса кино и театра». Обучалась она на курсе Игоря Ясуловича.

Весной 2023 года уехала в Соединённые Штаты на обучение в Голливудскую школу актёрского мастерства (Theatre of Arts Hollywood Acting School) в Лос-Анджелесе.


 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Аліна Гросу стала офіційним представником української культури в Нью-Йорку на постійній основі. Про це оголосила голова дипломатичних відносин між Америкою та іншими країнами ООН.
Культуру можна некультурно викреслити.
by https://life.nv.ua/ukr/znamenitosti...iplomatichnu-posadu-v-nyu-yorku-50453013.html
Якщо не помиляюся, вона співає російською.
Перевзулася після повномасштабки (дискографія).
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
цікаво, що у Вікі ані слова про оркостан, цитата з статті:
У 2010 році Гросу почала навчання у Всеросійському державному університеті кінематографії[1].

У 2017 році Аліна Гросу розірвала стосунки через розбіжність поглядів із Григорієм Лепсом[2].

У 2017 році Аліна Гросу змінює музичний напрямок та випускає низку танцювальних синглів: «Хочу я баса», «Вспоминать», «Последняя ночь». Успіх композицій підкріпився скандальними відеороботами, що набрали за добу понад 1 мільйон переглядів на YouTube.

Початок 2018-го ознаменувався випуском нового синглу «Ложь» і релізом 6-го студійного альбому «БАС».

З листопада 2018 року співачка виступає під новим сценічним псевдонімом GROSU та презентує новий сингл «Дикая»[3]. Ребрендинг артистки супроводжується зміною іміджу на менш відвертий та поверненням у ліричну музику. На початку 2019 року GROSU представила ще два сингли з майбутнього альбому — «Любила»[4] и «VOVA»[5]. 1 квітня співачка презентувала музичну короткометражку «Дико Любила Вову», в якому постала в образі католицької черниці.
звісно я це побачив, але окрім посилання на універ та проблеми з лепсом - тиша про "т.зв. рф". Дуже дипломатична мова написання статті.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Отже, резюмуємо: хитросрака співачка ротом по-москальські. До української культури їй як з мого "хутора" до Ванкувера.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Отже, резюмуємо: хитросрака співачка ротом по-москальські. До української культури їй як з мого "хутора" до Ванкувера.
Сибига сказав, що потрібен новий підхід до дипломатії. Ось і з'явилися нові сраки на посадах дипломатів)

Тільки незрозуміло, чи це штатна, чи позаштатна посада.
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Так цей новий підхід до діпломатії вже майже три роки триває- Венідіктова, Залужний, Данілов…. Чи то вже старий підхід?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Так цей новий підхід до діпломатії вже майже три роки триває- Венідіктова, Залужний, Данілов…. Чи то вже старий підхід?
Це вже найновіший.

Сибіга додав, що дипломатія повинна бути не лише реактивною, а й продуманою, системною та сильною. "Мірилом ефективності кожного керівника закордонних установ стане результат, а не самопіар або публікації в соцмережах," — підсумував він.
 

Ronald R.

Заблокирован
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Аліна Гросу стала офіційним представником української культури в Нью-Йорку на постійній основі.

МЗС спростувало вихваленьки цієї Гросу
 
Статус
Закрита.
Зверху