Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Інтертелеком

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Блін, толі лижі не їдуть ....:unsure: Або ІТ вирішило таким, так сказать "красивим " способом позбутись інтернет абонентів в цих областях! Напевно трафік, незважаючи на підняття тарифів і падіння якості все рівно не падає- вот і вирішили добити тих хто ще вагався, щоб втиснутись в ту полосу що залишилась :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Post automatically merged:

Типа сами дураки что в этих регионах пользуетесь ИТ?
Ага, виглядає саме так😄
Post automatically merged:

Значить не зря своїх всіх попереводив на ЛС галджет. Тепер кому модеми ІТ, насипом :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:???
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
мда, слонам такое и не снилось...
Слони зараз сидять і намагаються вичислити логіку такого маркетингового ходу, де ж тут подвох??? Або ж дружно виписують премію маркетинговому відділу ІТ за роботу на благо слонів :)
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
мда, слонам такое и не снилось...
Если хорошо вспомнить, то это "изобретение" принадлежит МТС. В Крыму в 2014 году была для абонентов МТС-Украина запущена подобная модель: 1 грн. в день дополнительно помимо оплаченного пакета услуг. Через какое-то время потом совсем сеть погасили.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Волынской, Закарпатской, Ивано-Франковской, Львовской, Тернопольской, Хмельницкой, Черновицкой, Донецкой, Луганской областях.
О, первые области на отключение БС. Пиплнет (с)
 
Реєстрація
19.04.15
Місто
м.Балта, Одеська область.
Волынской, Закарпатской, Ивано-Франковской, Львовской, Тернопольской, Хмельницкой, Черновицкой, Донецкой, Луганской областях.
О, первые области на отключение БС. Пиплнет (с)
The end?
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Волынской, Закарпатской, Ивано-Франковской, Львовской, Тернопольской, Хмельницкой, Черновицкой, Донецкой, Луганской областях.
О, первые области на отключение БС. Пиплнет (с)
The end?
За исключением Донбасса - регионы ЛТЕ900 уже запущенные и ближайшие на запуск.
 

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Коли я тут прочитав, зразу подумав що знижку дадут. Оце в мене фантазія:D
Спитав оператора про нові доплати.
Я
Це як розуміти тариф Online 300 (передплата) буде вже 360 грн с 01.08.20 ?
Вона
З 1.08 для деяких регіонів вводить спеціальна доплата по тарифу у зв'язку з підвищенням витрат на обслуговування мережі.
Я
Як що абонплата сплачена а доплата ні інтернет не буде вірно?
Вона
Так, все правильно. Ви можете сплатити доплату відразу за місяць або плата буде зніматися поденно.
Для тарифу Онлайн 300 це 2 грн. на день.
Я
Значить цей місяць скоріш буде останній на довгий час.
😓
Бо без 4g......
Вона
Ми Вас цілком розуміємо, можливо, найближчим часом буде відома якась інформація щодо введення 4g. Стежте за новинами на сайті.
Я дуже надіюсь щодо осені начнут запускати 4g.
Тут десь казали що в цех районах відключали на деякий час бс. Надіюсь це була підготовка 4g того піднімають. Знов фантазія.
І ще цікаво який в них apru? зимою була від 62 грн до 103 грн місяць.
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
У меня аж в черепе программа зависла! Это что абонент должен доплачивать??? Не верил до последнего, наивно надеялся что может всё - таки абоненту будут доплачивать. Звонок на *750 подтвердил - да, этот зверёк называется писец. Спросил в связи с чем такое наказание, сказали что в связи с удорожанием обслуживания базовых станций в этих регионах... Так что кто думал что слоны обнаглели, теперь прозреют, в том числе и я.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Интересно, что ты скажешь через несколько дней 😂😂😂
Думал, намёк на что-то хорошее, а вдруг такое. :oops:
В связи с формированием гибкой тарифной политики
Это в смысле от слова «нагибать»?
Чья это такая мощнейшая идея?! Кто родитель шедевра?!)
Что интересно, если бы подняли везде, а потом в остальных областях сделали скидку, суть была бы та же, а восприятие совсем другое.
За исключением Донбасса - регионы ЛТЕ900 уже запущенные и ближайшие на запуск.
Обычно там, где абонентов надо привлечь, делают скидку, а эти наоборот, пинком провожают подумывающих перейти на других.
Или это заготовка времён готовности купить лицензию весной?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Я дуже надіюсь щодо осені начнут запускати 4g.
так тоді крім доплати за регіон будуть брати ще доплату за технологію ;) І за VoLTE на оперсорсі теж доведеться доплатити окремо, якщо буде, звісно
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
Я дуже надіюсь щодо осені начнут запускати 4g.
так тоді крім доплати за регіон будуть брати ще доплату за технологію ;) І за VoLTE на оперсорсі теж доведеться доплатити окремо, якщо буде, звісно
Тогда оператор будет приходить в дома абонентов и для оплаты за связь забирать собаку!
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
А що якщо Інтер дійсно ребрендинг замислив і на все що живе під поточним брендом їм банально начхати, та політика вичавити по максимуму. А от якщо станеться диво і з'явиться лте, так зразу солоденькими до абонів стануть, але вже під абсолютно іншим брендом з яким cdma аж ніяк не асоціюється
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Вспоминаются манипуляции почившего оператора Билайн-Украина с тарифом Максимальный в 2008-2009 годах. Когда они за 1 год дотрахались до таких мышей, что мало того что увеличили суточную абонку, так при этом урезали минуты на всех операторов, увеличили стоимость минуты звонка на Россию в 2,5 раза, и много еще чего, но... также ввели плату 0,95 коп. за ПРОВЕРКУ БАЛАНСА!
Ниже см. сравнительные скрины с условий тарифа в мае 2008 и мае 2009 гг.
 

Вкладення

  • Beeline MAX 2008.PNG
    Beeline MAX 2008.PNG
    62.5 КБ · Перегляди: 65
  • Beeline MAX 2009.PNG
    Beeline MAX 2009.PNG
    64.7 КБ · Перегляди: 65
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху