Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
13.04.13
Місто
Кировоград
Интересно, купленные, но не активированные СП с закрытыми тарифами, теперь в каких тарифах будут активироваться?
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Вот кому-то будет неприятный сюрприз. Особенно после первой абонки если она включена в старпак.
 
  • Like
Реакції: idea

cgr

Реєстрація
14.08.12
Місто
Суми
Місяць тому КС і ватафо втратили гроші. Їх сімки відпочивають! Бачу, що я не помилився!:)
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
cgr, кто-то из них предложит Вам спецтариф . Ожидайте .
 
Реєстрація
12.05.10
Місто
Київщина
Есть сейчас возможность на контракте платить меньше 150 гривен?
Є.
Коли хочеш мігрувати на пріпейд, тобі передзвонюють і пропонують тарифи утримання: 50-75-100грн\міс.
Але, безлім інет і безкоштовна інтернет-сім-пара - тільки за 150\міс.
За 100грн\міс - лише 6Гб.

Проте, можуть запропонувати знижку 20% від 150грн\міс, виходить 120грн\міс.
Можуть і більшу.
А можуть і не запропонувати ;)
 
  • Like
Реакції: idea

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
vlady, добавьте, в шапки тем по новым ТП от КС, инфу о размерах пакетов СМС (уже не 100 шт., как раньше:(), о чём было отмечено на форуме:
Цитата:
SMS по Украине, пакеты 10 SMS - 3,00 грн/пакет
как для любителя смс - это просто шок
 
Реєстрація
12.05.10
Місто
Київщина
Місяць тому КС і ватафо втратили гроші. Їх сімки відпочивають! Бачу, що я не помилився!:)
Цікаво, а за скільки десятків срібляків процентів знижки на абонплату, Ви погодитесь перейти на бік Зла повернутись в лоно КС та ВотФака?
;))
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Коли хочеш мігрувати на пріпейд, тобі передзвонюють і пропонують
Як на це вийти? Бо я уявляю так: приходиш в ЦОА Київстар з паспортом і оформлюєш міграцію з контракта на припейд. Хто там в магазині Київстар буде тобі дзвонити з дешевими пропозиціями? Чи в магазині на словах запропонують?
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Captain, я дзвонив оператору (реально хотів мігрувати та аргументував своє бажання). Дівчина сказала що зі мною зв'яжеться людина з відділу по контрактним абонентам у якого є для мене пропозиція. Потім зателефонував хлопець який мені запропонував акційний тариф. У той час вона мене зацікавила і я остався.
 
Реєстрація
12.05.10
Місто
Київщина
Як на це вийти? Бо я уявляю так: приходиш в ЦОА Київстар з паспортом і оформлюєш міграцію з контракта на припейд. Хто там в магазині Київстар буде тобі дзвонити з дешевими пропозиціями? Чи в магазині на словах запропонують?
Дзвониш до оператора на 466 чи 477, кажеш, що хочеш анти-міграцію на передплату, так як постійна контрактна висока абонка набридла, і питаєш - 1) чи точно у найближчій точці КС в твоєму місті можна це зробити? або - 2) як саме здійснити таку міграцію? - тобі пропонують, щоб тобі пізніше перетелефонували їх спеціальні колеги, які все тобі пояснять - погоджуєшся, ждеш дзвінок з 067-466-х-466.
Дзвінків буде три.
Не встиг чи не зміг відповісти і випросити знижку - знову дзвониш на 466 оператору, і кажеш що не встиг, і просиш повторно тобі передзвонити і розповісти про таку міграцію.
 
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
я думаю за 125 буде безлім на київстар , 100 на інші , 4000-5000 мб

Добавлено через 5 минут
або так як в лайфа або 100 на інших + безлім або 1000 на всіх

30 минут на всех за 125 грн ... Никаких 1000 минут на всех нет, и в тарифах подороже.
Оператору выгодно чтобы все звонки были внутри сети. Красному конкуренту также, а за минутами на все направления, да ещё и по приемлемой цене - это к третьему оператору.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Минуты были только на мобильных операторов, на городские не распространялись. А теперь минут стало вообще мало.

Видать, Киевстар не научился на своих ошибках, так как идет отток клиентов по МНП.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Минуты были только на мобильных операторов, на городские не распространялись. А теперь минут стало вообще мало.

Видать, Киевстар не научился на своих ошибках, так как идет отток клиентов по МНП.

Была ж статистика , аж пару тысяч ушло.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
stasfree, не забываем , ***скрытый текст***
На мою думку, нових абонентів буде уже мало, у нас і так людей 40 мільйонів, а карток-80. Тепер уже вчитимуться переходити з номером до оператора, окрім торгашів і бандитів.
 
Реєстрація
28.03.18
Місто
Кривой Рог
Телефон
Samsung Galaxy A50
Видать, Киевстар не научился на своих ошибках, так как идет отток клиентов по МНП.

1700 абонентов за 3 месяца ушло от КС

"КАКОЙ БЕШЕННЫЙ ОТТОК АБОНЕНТОВ ПО MNP ПРОСТО УЖАС КИЕВСТАРУ КАНЕЦ АААААА" :D
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху