Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Київстар оновлює тарифні пропозиції, щоб абоненти отримували більше можливостей для спілкування.

Зокрема, з 11 грудня 2023 року абоненти, які користуються тарифними планами ТВІЙ Новий та ТВІЙ Улюблений зможуть самостійно обрати та підключити без доплат Суперсилу на вибір:

5ГБ

100 хвилин на інші мережі по Україні

100 SMS

У тарифі Без меж lite абоненти щомісяця будуть отримувати 5 ГБ Інтернету + 5 ГБ зі спеціальною Суперсилою, а також необмежену кількість хвилин для дзвінків у мережі та 100 хвилин на інші мобільні мережі України.

Також ми архівуємо застарілі тарифні плани Київстар Дзвінки 2018, Дзвінки без меж та Без меж lite+. Абоненти цих тарифів зможуть користуватися оновленим Без меж lite або самостійно обрати та підключити інший тарифний пакет.

Ми додатково повідомимо користувачів про зміни у SMS.
Київстар у лайфселл научився подавати новину, заплутаніше не придумаєш.
Если расшифровать их манускрипты, то три и так уже архивных ТП КС закрывает с 11.12.23 и, вероятнее всего, до 31.12.23 включительно и в течении данного промежутка времени эти три ТП будут автоматически переведены в «Без меж lite».

Кручу, верчу, запутать хочу. «Найкращий» оператор по запутаннице.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
з 11 грудня 2023 року абоненти, які користуються тарифними планами ТВІЙ Новий та ТВІЙ Улюблений зможуть самостійно обрати та підключити без доплат Суперсилу на вибір:

5ГБ
та вже ж давно це, я вибрав 5 гб еще когда.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
з 11 грудня 2023 року абоненти, які користуються тарифними планами ТВІЙ Новий та ТВІЙ Улюблений зможуть самостійно обрати та підключити без доплат Суперсилу на вибір:

5ГБ
та вже ж давно це, я вибрав 5 гб еще когда.
Самого здивувало чого вони так
Post automatically merged:

Київстар оновлює тарифні пропозиції, щоб абоненти отримували більше можливостей для спілкування.

Зокрема, з 11 грудня 2023 року абоненти, які користуються тарифними планами ТВІЙ Новий та ТВІЙ Улюблений зможуть самостійно обрати та підключити без доплат Суперсилу на вибір:

5ГБ

100 хвилин на інші мережі по Україні

100 SMS

У тарифі Без меж lite абоненти щомісяця будуть отримувати 5 ГБ Інтернету + 5 ГБ зі спеціальною Суперсилою, а також необмежену кількість хвилин для дзвінків у мережі та 100 хвилин на інші мобільні мережі України.

Також ми архівуємо застарілі тарифні плани Київстар Дзвінки 2018, Дзвінки без меж та Без меж lite+. Абоненти цих тарифів зможуть користуватися оновленим Без меж lite або самостійно обрати та підключити інший тарифний пакет.

Ми додатково повідомимо користувачів про зміни у SMS.
Київстар у лайфселл научився подавати новину, заплутаніше не придумаєш.
Если расшифровать их манускрипты, то три и так уже архивных ТП КС закрывает с 11.12.23 и, вероятнее всего, до 31.12.23 включительно и в течении данного промежутка времени эти три ТП будут автоматически переведены в «Без меж lite».

Кручу, верчу, запутать хочу. «Найкращий» оператор по запутаннице.
Зато цінник не тронули, а наоборот насипали нету і хв в без меж лайт
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Київстар оновлює тарифні пропозиції, щоб абоненти отримували більше можливостей для спілкування.

Зокрема, з 11 грудня 2023 року абоненти, які користуються тарифними планами ТВІЙ Новий та ТВІЙ Улюблений зможуть самостійно обрати та підключити без доплат Суперсилу на вибір:

5ГБ

100 хвилин на інші мережі по Україні

100 SMS

У тарифі Без меж lite абоненти щомісяця будуть отримувати 5 ГБ Інтернету + 5 ГБ зі спеціальною Суперсилою, а також необмежену кількість хвилин для дзвінків у мережі та 100 хвилин на інші мобільні мережі України.

Також ми архівуємо застарілі тарифні плани Київстар Дзвінки 2018, Дзвінки без меж та Без меж lite+. Абоненти цих тарифів зможуть користуватися оновленим Без меж lite або самостійно обрати та підключити інший тарифний пакет.

Ми додатково повідомимо користувачів про зміни у SMS.
Так у Твій новий і зараз є дані суперсили на вибір, щось мутять.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Цікавий момент.
Тарифи Твій Новий та LOVE UA База.
В розділі Послуги > Пакети хвилин, інтернету, SMS є дві групи послуг:
1) 30 та 100 хв на інші мережі за 10 і 20 грн відповідно (нема кнопки Підключити)
2) 30 та 100 хв на інші мережі за 25 і 50 грн відповідно (є кнопка Підключити).
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Без меж lite цінник буде 100 грн
за яким посиланням перевіряли... ?)))
Це з'явилося у мій Київстар сьогодні , нові умови вашого тарифу
зрозумів.Дякую)))
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Умань
Телефон
Poco m5
А сьогодні така смс::: Щоб підтримувати стабільність мережі та готуватися до викликів майбутнього, змінюємо вартість деяких тарифів. З 11.12 оплата за тариф «Без меж lite» буде 100 грн/4 тижні. Також збільшуємо кількість ГБ та хв: нові 5 ГБ інтернету + 5 ГБ Суперсили, 100 хв для дзвінків. Детально про зміни та вигідні пропозиції тарифів: 477*9 або в Мій Київстар mykyivstar.page.link/dds
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
А сьогодні така смс::: Щоб підтримувати стабільність мережі та готуватися до викликів майбутнього, змінюємо вартість деяких тарифів. З 11.12 оплата за тариф «Без меж lite» буде 100 грн/4 тижні. Також збільшуємо кількість ГБ та хв: нові 5 ГБ інтернету + 5 ГБ Суперсили, 100 хв для дзвінків. Детально про зміни та вигідні пропозиції тарифів: 477*9 або в Мій Київстар mykyivstar.page.link/dds
А Ви як думали, Майк Помпео коштує недешево, далі буде...
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Кто помнит, сколько прошло времени как стал 75 и теперь будет 100
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
І куди тепер переходити задля економії? Якщо у тещі бабушкофон і вона потребує тільки внутрімережу та хвилин 30-40 на ворогів.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
І куди тепер переходити задля економії? Якщо у тещі бабушкофон і вона потребує тільки внутрімережу та хвилин 30-40 на ворогів.
Смириться и сидеть на том же на чем и сидели.
На її номері пропонують Базу за 75 грн/4 тижні, там хвилин на ворогів побільше. Але чи довго буде така АП?
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
І куди тепер переходити задля економії? Якщо у тещі бабушкофон і вона потребує тільки внутрімережу та хвилин 30-40 на ворогів.
Базовый, не путать с базой
Ні, їй пропонують саме Базу

Screenshot_20231203_112423_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху