Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Есть предложение перейти на базовый (скидка на 6 абонплат), и есть предложение получить бонусы за пополнение. Подскажите как сделать чтобы и бонусы получить и они же пошли на первую абонплату после перехода на базовый.
Вчора перейшов з лайт плюс на базовий (зі знижкою 25 грн. на перших 6 оплат), пропозиція "50 грн. бонусів за дякую" не зникла. Підключив її слідом. Після опівночі гроші пішли на абонплату у повному обсязі.
У меня после перехода предложение бонусов пропало.
Сегодня то же предложение бонусов появилось снова. Только срок его действия продлили на 7 дней.
 
Реєстрація
13.04.13
Місто
Кировоград
Есть предложение перейти на базовый (скидка на 6 абонплат), и есть предложение получить бонусы за пополнение. Подскажите как сделать чтобы и бонусы получить и они же пошли на первую абонплату после перехода на базовый.
Перевёл так три номера. Сначала оформил заказ на изменение тарифа. И сразу же заявку на получение бонусных 50 грн. Но у меня на тех номерах на основном счету было по нолям.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В тарифі Лов ЮА пише в повідомленні про "нові умови вашого тарифу з 9.04" пише що діє до 31 травня. А далі що? Піднімуть абонплату знов? Змінять вміст? Закриють тариф? Що буде після 31.05?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В тарифі Лов ЮА пише в повідомленні про "нові умови вашого тарифу з 9.04" пише що діє до 31 травня. А далі що? Піднімуть абонплату знов? Змінять вміст? Закриють тариф? Що буде після 31.05?
Вам на 466
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Selianka, це мінімальний термін дії змін, чи ви хочете щоб під час війни вам гарантували більший термін? Тоді нумо на потяг і бігом до України. Покажіть особистий приклад.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
В тарифі Лов ЮА пише в повідомленні про "нові умови вашого тарифу з 9.04" пише що діє до 31 травня. А далі що?
Без паніки, по зміні тарифів вже були новини, їх тільки треба на попередній сторінці прочитати:sneaky::
LOVE —> LOVE UA
LOVE 2020 —> LOVE UA
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Тоді нумо на потяг і бігом до України
Це до чого?
Тариф вже LOVE UA...
Я питаю, що після підняття абонплати 9/04 цей тариф діятиме лише до 31/05? Чи що далі? Незрозуміла цей термін придатності...
 

Вкладення

  • Screenshot_20240402-083616.png
    Screenshot_20240402-083616.png
    238.1 КБ · Перегляди: 79

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ви зрозуміли до чого. Не розумію чому Вас дивує що компанія за таких умов взагалі може щось гарантувати бодай на місяц
Post automatically merged:

тариф діятиме лише до 31/05?
Це означає що бодай до цієї дати вам гарантовано не змінять більше умови.
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Я питаю, що після підняття абонплати 9/04 цей тариф діятиме лише до 31/05? Чи що далі? Незрозуміла цей термін придатності...якщо у вас Love UA припейд (на скріні не бачу все) то він буде не 150 а 200 грн.
На скріні внизу ця інфа. У мене теж такий тариф, був. Теж прилетіла СМС про підвищення. Але не годую його вже скоро як рік. Тому перейшов на Love UA на максимум за 175 грн , але теж не поповнив )) Яка різниця не платити 200 чи 150 чи 175. Якось так.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ви зрозуміли до чого. Не розумію чому Вас дивує що компанія за таких умов взагалі може щось гарантувати бодай на місяць
Ні, не зрозуміла. Я взагалі-то не дивувалася, а питала. Знаєте, є така властивість в людей як питати щось, якщо не знаєш? А ви чогось одразу з наїздами наче я вашого кота лопатою задавила :rolleyes:
Selianka, я думаю, що то термін дії самого повідомлення
Виявилося, що то 30/05 вони округлили дату зміну тарифу, бо в залежності від дати поповнення в інших користувачів дата зміни тарифу інша. В моєму конкретному випадку дата зміни 09/04, дата поповнення 11/04. Вони хочуть, щоб я вже поповнила по новому. А я тариф поміняю до тих пір.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi
Чи варто чіпати поличковий Твій новий? Є можливість переходу в Базу або Базовий...
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
"Базовый" и "База" дешевле. Небольшая разница в пакете в "Твоём новом" не стоит 100грн
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А я как раз не понимаю увлечение Базой на полке. Какая разница в чем лежать? Так вот в Лав лежать выгоднее
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Зверніть увагу, що База – то контракт
Висло також база за 1гр. І базовий зі знижной на 6 оплат. Думаю підключу на місяць базу а потм на базовий пригну, аж дочитався, ні, чур мене чур
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху