Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Чи варто чіпати поличковий Твій новий? Є можливість переходу в Базу або Базовий...
Зверніть увагу, що База – то контракт.
База зараз на передплаті. До речі, його не чіпають ...
База есть и предоплата и контракт, и бывает предлагает и то и то.
Просто нужно быть внимательным при переходе.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone

Вкладення

  • IMG_6144.png
    IMG_6144.png
    117.9 КБ · Перегляди: 87
  • IMG_6145.png
    IMG_6145.png
    103.9 КБ · Перегляди: 86
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
То звичайно контракт, якщо в мене припейд база ))
Post automatically merged:

Контракт - "База", передплата - "Базовий".
Просто було не зрозуміло написано, це що пропонують чи що існує з тарифів взагалі.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Контракт - "База", передплата - "Базовий".
Є і припейд База
Його зараз не пропонують, пропонують Базовий
В мене припейд База, пропонують:
Там, коли деталі нажимаєте то пише що контракт з ідентифікацією в додатку.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
То звичайно контракт, якщо в мене припейд база ))
Post automatically merged:

Контракт - "База", передплата - "Базовий".
Просто було не зрозуміло написано, це що пропонують чи що існує з тарифів взагалі.
Той, що у тебе вже є, а саме - прп тп База, його вже не пропонують для переходу. А пропонують інший тп База, із умовою підключення абонента на контракт. Або, якщо не хочеш підключатися на контракт, то пропонують тп Базовий.
 
Реєстрація
11.02.23
Місто
Львів
У мене в додатку зазначено, що Безлім Соцмережі 2022(100 грн) будуть переведені у Твій Улюблений(150 грн) в травні.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
В пріпейд База зараз не пропонується перехід, тільки в контракт База.
Все залежить від багатьох факторів, і не завжди всім його "видно".
Але завжди можна індивідуально перевірити все по номеру та допомогти з переходом :)
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
мені більше довподоби , і ранніше оплачував , можливость в інших операторів заплатити на рік вперід і одночасно зафіксувати таким чином тариф і отримати ще до 20% знижки ( так було в лайфа) напевно щось віддалено схоже є у водафона , але я не заглиблювався . загалом я так бачу що зараз у всіх операторів буде мінімалка 100 грн/ міс . тримоб не моніторив давно
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
мені більше довподоби , і ранніше оплачував , можливость в інших операторів заплатити на рік вперід і одночасно зафіксувати таким чином тариф і отримати ще до 20% знижки ( так було в лайфа) напевно щось віддалено схоже є у водафона , але я не заглиблювався . загалом я так бачу що зараз у всіх операторів буде мінімалка 100 грн/ міс . тримоб не моніторив давно
у водафона можно гораздо больше скидку получить, чем 20%, при подключении гба
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Дзвінки для батьків 2020 буде по 100грн, добавлять 3гб, 30смс, 30хв з 1.05
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху