Чи прийнятно знімати кошти з чужої загубленої картки

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
В новости - японец запоминал полностью все данные карты, с обеих сторон.
Даже без подтверждения оплаты - новость очередная страшилка. Как и человек с бесконтактным терминалом в маршрутке.

Років 5 тому я сам почистив одну знайдену картку ( Альфа через Ізіпей тоді не просила коду) наскільки це актуально зараз не знаю. Але коли були в Франції то часто хостелам було досить CVV
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Re: Наличные и безналичные деньги

Років 5 тому я сам почистив одну знайдену картку ( Альфа через Ізіпей тоді не просила коду) наскільки це актуально зараз не знаю.

В смысле украл деньги с карты?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Наличные и безналичные деньги

Set, ну з юридичної точки зору виходить що так. Знайшов картку і з цікавості спробував перевести - пішло, потім ще кілька таких платежів (700 грн в сумі), потім платежі перестали йти, напевно закінчився ліміт чи кошти. Я готовий був все вернути але ніхто не просив. Після того я одразу зрізав cvv на всіх своїх картках.
 
  • Dislike
Реакції: jaks

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Re: Наличные и безналичные деньги

Set, ну з юридичної точки зору виходить що так.

это с любой точки зрения - кража

Знайшов картку і з цікавості спробував перевести - пішло, потім ще кілька таких платежів (700 грн в сумі), потім платежі перестали йти, напевно закінчився ліміт чи кошти.

нет слов


Я готовий був все вернути але ніхто не просив.

Кто и как должен бы просить?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Наличные и безналичные деньги

Веселі у Закарпатті звичаї. Знайшов, зняв гроші і нормас. Нєфіг було губити.

Ви напевно із тих людей, яким і накрутка погано і каруселі за Євро і знайдений смарт треба вернути власнику і на посилці з Китаю вказати реальну ціну

Добавлено через 12 минут
ИМХО Якщо носити РІN написаним на картці то нічого дивного якщо хтось зніме гроші
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Re: Наличные и безналичные деньги

это с любой точки зрения - кража
Все дуже відносно. Враховуючи, що саму карту не крав то і крадіжки не було. А був лише несанкціонований переказ коштів. От наприклад ви знайшли купюру 100 доларів. Що ви зробите? Навкруги немає людей або поодинокі перехожі які швидко вас минають поспішаючи на роботу. Тобто ясно, що справжнього хозяїна вам не знайти. То що ви зробите? Понесете в поліцію? Залишите на дорозі? :D Ну якщо дурень, то да. Якщо ні то візьмете собі. А це те саме, що з картою. В даному випадку немає універсальних стандартів щодо порядності, все на ваш розсуд.
 
  • Dislike
Реакції: jaks

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Наличные и безналичные деньги

От наприклад ви знайшли купюру 100 доларів. Що ви зробите? Навкруги немає людей або поодинокі перехожі які швидко вас минають поспішаючи на роботу. Тобто ясно, що справжнього хозяїна вам не знайти
совсем не в ту сторону
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Re: Наличные и безналичные деньги

Купюра, которая лежит на дороге, - не принадлежит никому.
Банковская карта (и все деньги на ней) - принадлежит конкретному человеку.
В этом и вся разница.

Да, можно попробовать эту карту обнести, но кармы это никак не прибавит.
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Re: Наличные и безналичные деньги

ну это, примерно, как обнести квартиру или дом, которые оказались случайно не закрыты на ключ... :rolleyes:

Добавлено через 2 минуты
Знайшов картку і з цікавості спробував перевести - пішло, потім ще кілька таких платежів (700 грн в сумі), потім платежі перестали йти
сначала вынести комп, а потом еще телевизор и тюнер... а потом квартиру закрыли на ключ или уже выносить было нечего... :'D
 
Останнє редагування:

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Re: Наличные и безналичные деньги

Set, ну з юридичної точки зору виходить що так. Знайшов картку і з цікавості спробував перевести - пішло, потім ще кілька таких платежів (700 грн в сумі), потім платежі перестали йти, напевно закінчився ліміт чи кошти. Я готовий був все вернути але ніхто не просив.
Ви напевно із тих людей, яким знайдений смарт треба вернути власнику
То есть вы затираете CVV, чтобы у вас "ради интереса" никто не увел деньги с карты. А для себя считаете нормальным увести деньги с чужой карты?
То же самое с телефоном. В случае потери вы не хотели бы, чтобы вам его вернули?

Нет слов. Ради интереса и никто не просил вернуть. Это самое отвратительное оправдание.
Присвоить чужие деньги и накрутить за входящие - и рядом не стояло.
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Re: Наличные и безналичные деньги

Все дуже відносно. Враховуючи, що саму карту не крав то і крадіжки не було. А був лише несанкціонований переказ коштів. От наприклад ви знайшли купюру 100 доларів. Що ви зробите? Навкруги немає людей або поодинокі перехожі які швидко вас минають поспішаючи на роботу. Тобто ясно, що справжнього хозяїна вам не знайти. То що ви зробите? Понесете в поліцію? Залишите на дорозі? :D Ну якщо дурень, то да. Якщо ні то візьмете собі. А це те саме, що з картою. В даному випадку немає універсальних стандартів щодо порядності, все на ваш розсуд.

Это вы на полном серьезе?
Ну, для начала, просто прочитайте что написано на карте, если у вас хотя бы одна есть в наличии.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Наличные и безналичные деньги

Порядна людина подзвонила би в банк, продиктувала номер картки, банк би заблокував картку і людина залишилась би зі своїми грошима. Нікуди ходити, нікого шукати, втрачати свій час не треба - лише один дзвінок.. Але, в кожного свої межі порядності.. А я ще думав, звідки беруться мародери, які під час катастроф, війни, пожеж та ін., коли у людей горе - грабують чуже майно, навіть сусідське.. Ось воно що.. А багато таких ще в церкву ходять, або "вірують" тіпо там в когось... Тьху...:((((
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Наличные и безналичные деньги

:eek: в мене враження що ми з різних світів. А мене дивує що люди залишають ключі від квартири під ковриком, машину без сигналізації, виклдають скани паспортів в Інеті, напиваються до втрати свідомості в компанії незнайомих мужчин і потім дивуються що їх пограбували/оформили липовий кредит/ "згвалтували"

Добавлено через 7 минут
А для себя считаете нормальным увести деньги с чужой карты?
Для мене це прийнятно. Точно так як було прийнятно чіпати нульовку на батарею для зменшення рахунків за електроенергію чи користуватися збоєм помічника МТС для переходу в "Без поповнення".
Але мені здається ми далеко відійшли від теми...
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Мешканцю Київщини оголосили підозру в крадіжці банківської картки загиблого члена екіпажу гелікоптера, який зазнав катастрофи в Броварах у січні 2023 року, коли загинуло керівництво МВС. Джерело: Київська обласна прокуратура, поліція Київської області.
За даними слідства, у січні 2023 року після авіакатастрофи в Броварах, підозрюваний прийшов на місце події. Скориставшись скупченням людей, які надавали допомогу постраждалим, він привласнив мобільний телефон і візитницю з банківською карткою одного із загиблих членів екіпажу. За допомогою телефону загиблого підозрюваний отримав доступ до його рахунків. Гроші знімав у банкоматі, касах магазинів та витрачав на онлайн-розваги. За даними поліції, підозрюваний розрахувався викраденою карткою 14 разів. Сума завданих збитків встановлюється. Про списання коштів з поточного та кредитного рахунків стало відомо під час оформлення спадщини. Дружина загиблого звернулась із заявою до правоохоронців. Поліцейські провели ряд слідчих та оперативних заходів, завдяки яким встановили особу правопорушника. Ним виявився 35-річний уродженець Дніпровщини.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
У меня год назад в феврале был случай, я писал в теме Привата.
Возле аптеки на Ревуцкого (между АТБ и Укрсибом) нашёл карту Привата.
Бегом мотнулся на Братства тарасовцев 3 и отдал менеджеру с указанием, что карта утеряна.
Со своей карты Привата сделал несколько (штук 4 или 5) платежей на ту "потеряшку" с текстом "Я нашёл Вашу карту, она в отделении банка". Позже платежи не давало делать - или банк уже заблокировал эту карту, или клиентка перевыпустила.
Конечно же мне и в голову не пришло стырить деньги с этой карты. Для меня этот вариант неприемлемый.
 
Зверху