fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone
я граю. інколи 1000 виграю інколи 20000 програю))
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Попалося в інсті - якісь пісюхи з московії типу забукали будиночок заміський, заплатили передоплату а коли їхати - не знайшли в хуяндексі такої адреси, а в чаті їм українських прапорців і Героям Слава накидали :)
 
Реєстрація
06.03.23
Місто
Суми

Тю, сходіть в дитсадок чи просто на дитячий майданчик, такого наслухаєтесь :) Всякі Пауліни-Пенелопи-Маркізи. Як болонки :)
Згадався анекдот.
На майданчику в дитячому садку вихователька кричить дівчинці - Аглаша, біжи швидше, а то тебе зараз Кондратій схватить.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
"Прикольное" разводилово на ватсапе запустили, пишут ботяру на левом номере (уже второе прилетело, хотя нигде не засвечен номер как контакт в ватсапе, на этот раз с +1 (563) 294-8702, было еще +880 1870-390297), и оно рассылает однотипное: "Привіт, мене звати Айша (может быть любое имя),чи можу я перервати вас на кілька хвилин?". Потом бот рассказывает какая у них крутая компания, и достаточно сделать простое действие: лайк/подписка на соц сети, и получишь 100 грн, надо сделать действие, и выслать скрин. Только что в ответ не шли, все повторяется по кругу, бот отвечает стандартными фразами. На этом все, действие сделано, дальше тупите ботяре)
Конечно тот еще инструмент тупоголовый для раскрутки, но блин, кто-то же ведется.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Vitalik, мені теж писала саме айша
Відразу заблочив
Хз хто на таке ведеться для 100 грн 😂😂😂
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Тематичний законопроєкт:
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Только что в ответ не шли, все повторяется по кругу, бот отвечает стандартными фразами
Мені писала Марія, коли я попросив фото її голих цицьок, то отримав відповідь
Компанія не дозволяє нам ділитися нашими особистими фотографіями, я думаю, ви це розумієте
А взагалі вона плутається у грошових одиницях, які пропонує заробляти: спочатку були долари, потім гривні, а завершилось бразильськими реалами :)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Це новий, чи старий розвод?
Староновый. Поставь лайк/оставь отзыв/любую реакцию, короче в итоге спасибо. А менеджементу: "вот посмотрите сколько отого всего!!", - только для этого.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
сначала предложат немного денёг, гривен 100-150
затем переводят на следующий уровень лоха включат в "группу" для получения заданий от нигерийских баронов неизвестных спонсоров
и попросят разместить депозит / забронировать номер / выкупить товар / ... / с обещанием приумножения вложенных средств
финал прост как мычание - кто кого раньше кинет первым прервет переписку, у того и бабки останутся
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Зацікавив мене навчальний курс від CHI IT Academy. У них є сайт і купа акаунтів. Менеджер прислав квитанцію на оплату за навчання на рахунок ФОП Бовдуй Інна Василівна ІПН 3161007903 🤡. Це взагалі нормальна практика?

Я спочатку заповнив форму на сайті, де вказав свою адресу імейл, на яку мені прислали імейл, у відповідь я прислав свій акаунт в телеграмі, і на цей акаунт менеджер надіслав мені квитанцію. Гарантії, що гроші підуть саму в цю контору, ненадійні. Я про це не дуже хвилювався, тому що збирався перед оплатою перевірити ЄДРПОУ. А про цього ФОПа не тільки на сайті, а й в інтернеті нічого немає :unsure:.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
beroal, по ФОП прекрасно все находится, город Харьков совпадает и там, и там, как и род деятельности. Проблем чет не вижу совсем.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Зацікавив мене навчальний курс від CHI IT Academy. У них є сайт і купа акаунтів. Менеджер прислав квитанцію на оплату за навчання на рахунок ФОП Бовдуй Інна Василівна ІПН 3161007903 🤡. Це взагалі нормальна практика?

Я спочатку заповнив форму на сайті, де вказав свою адресу імейл, на яку мені прислали імейл, у відповідь я прислав свій акаунт в телеграмі, і на цей акаунт менеджер надіслав мені квитанцію. Гарантії, що гроші підуть саму в цю контору, ненадійні. Я про це не дуже хвилювався, тому що збирався перед оплатою перевірити ЄДРПОУ. А про цього ФОПа не тільки на сайті, а й в інтернеті нічого немає :unsure:.
Знайшов через опендатабот в телеграмі:

ФОП Бовдуй Інна Василівна

Адреса: 61202, Україна, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АХСАРОВА, будинок 4/6, квартира 34

Діяльність: 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність

Стан: зареєстровано

Дата реєстрації: 01.12.2017

Дата народження: 18.07.1986

Телефони: +38(067)-155-98-77, +38(050)-834-12-12

Електронна пошта: [email protected]

Додаткова діяльність:
62.09 Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем
62.02 Консультування з питань інформатизації
62.01 Комп'ютерне програмування
63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
85.59 Інші види освіти, н.в.і.у.
85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти

✅ Єдиний податок 3-ї групи по ставці 5% з 01.12.2017
 
Зверху