Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Вроде да, во всяком случае категории одни на всех чеки от 300гр и максималка500.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Чистыми, нет рефералки или мне не предлогали, с кредитом все очень строго, я бы сказал без справок и оббиваний порога нет. Нет, хотя вроде есть доставка курьером платная.
 
  • Like
Реакції: lite

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
с улицы только смарт предлагают.
Post automatically merged:

И то не навязчиво.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
с улицы только смарт предлагают.
Я заходил не с улицы за ранее согласованной UnexCard. В отделении сказали, что надо было без предварительно заказа приходить. Я так думаю, оформленная в отделении кредитка без предварительного заказа идет сотруднику в плюс.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
с улицы только смарт предлагают.
Я заходил не с улицы за ранее согласованной UnexCard. В отделении сказали, что надо было без предварительно заказа приходить. Я так думаю, оформленная в отделении кредитка без предварительного заказа идет сотруднику в плюс.
И что предложили сразу кредитку? Или все таки выбор был между зарплатным проэктом и смартом?
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
с улицы только смарт предлагают.
Я заходил не с улицы за ранее согласованной UnexCard. В отделении сказали, что надо было без предварительно заказа приходить. Я так думаю, оформленная в отделении кредитка без предварительного заказа идет сотруднику в плюс.
И что предложили сразу кредитку? Или все таки выбор был между зарплатным проэктом и смартом?
Я вообще только кредитку UnexCard заказывал. Правда, потом еще и Smart взял, но комментарий сотрудницы относился конкретно к предварительно заказанной кредитной UnexCard.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Юнекс затеял обновление приложения как раз когда комуналку надо платить, вот засада.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Антимонопольний комітет України схвалив придбання "Юнекс Банку" (ПІБ, Київ) народного депутата Вадима Новинського кіпрською компанією Dragon Capital Investments Limited.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

За відповідне рішення комітет проголосував на засіданні 22 грудня.

В антимонопольному відомстві зазначили, що йдеться про придбання, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

У вересні ТОВ "Флот Експрес" спільно з компанією Withine Investments Ltd. (Кіпр) придбали понад 99,3% акцій Юнекс Банку. Компанія Withine Investments Ltd. належить Вадиму Новинському, а "Флот Експрес" - Дмитру Єлтишеву.

18 вересня банк отримав від мажоритарних власників публічну безвідкличну вимогу про придбання в усіх міноритарних власників акцій Юнекс Банку по 32 копійки за акцію при номінальній вартості у 1 грн.

За десять місяців 2020 року Юнекс Банк отримав 28,1 млн грн збитку.

Dragon Capital - одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Гендиректором і засновником Dragon Capital є Томаш Фіала. Фіала є власником медіахолдингу "НВ", куди входять однойменні журнал, портал і радіо.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Мля сегодня банк не пропустил платеж по комуналке, причем даже в банке не знают почему? Ни дня без зашкваров. Что они там 3 дня крутили...
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
andreuskas, попався толковий оператор і підказала,що всім відключили інтернет ліміт по карті, навіть в додатку не можна оплатити
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Я за свой переспросил, сказали все нормально, х.з. может какой-то другой лимит озвучили
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

"Сторони планують закрити угоду впродовж першого кварталу 2021 року. Наразі документи проходять узгодження в НБУ. Антимонопольний комітет України вже схвалив угоду", - зазначається в релізі.

Сторонами договору є: від Smart Holding - компанія Withine Investments LTD (Кіпр), від Dragon Capital - Dragon Capital Investments Limited (Кіпр), що бере участь в угоді разом з Іваном Світеком.

Сума угоди не розголошується.
 
  • Like
Реакції: webb
Зверху