Яке пиво ви полюбляєте?

Какого производителя украинского пива Вы предпочитаете?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    625
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Помітив що мало хто пише про Бердичівське, в нашому місті його не знайти, довелось с Білої Церкви замовляти 6 шт,(1л) разом з доставкою 360грн. Вийшло. Пиво смачне як на мене)
Post automatically merged:

Підтримую. Особливо смачне "Бердичівське Хмільне" (як на мене). Слава богу у нас воно є у магазинах (бо Житомир - то є бердичівське підмосков'я - колись так шуткували у Житомирі) і я інколи відвожу душу літровою пляшечкою... І взагалі, бердичівське пиво щороку додає у якості, перевірено на власному досвіді. І ще пораджу - побачите розливне (кегове) пиво з Бердичева спробуйте, не пожалкуєте, особливо, коли кегу щойно відкоркували і пиво нефільтроване... Аж слина капнула на клавіатуру :)
 

golang

Заблокирован
Реєстрація
03.12.22
Місто
Киев
Вспомнил очень нравилось Хмельпиво - Проскуровское, исчезво после 24.02 из Киева, но пить я уже не могу.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В банках по 28грн, в 1,15л пластиковых бутылках по 42 грн
зі скляної пляшки смакує краще
Можно в бокал налить и будет норм.
Ні, я з пляшки не п*ю. Я про те, що в скляних пляшках наче смак кряще ніж в з/б
 
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
Вчера вечером купил Опилля экспортне в стеклянной таре, ну такое, испортилось Опилля. :(
Как по мне, это конкретно этот вид неудачный/испортился. Корифей по-прежнему на высоком уровне
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Вчера вечером купил Опилля экспортне в стеклянной таре, ну такое, испортилось Опилля. :(
Как по мне, это конкретно этот вид неудачный/испортился. Корифей по-прежнему на высоком уровне
Корифей все залежить від партії. Один раз беру норм, один раз не дуже. Перейшов на їх Жигулівське.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
На этот раз заказал Бердичевское Лагер, и это оказалось еще вкусней :feel: ) Может кто захочет попробовать у кого нет в городе то вот:
можно заказать. Второй раз закзал и снова свежее привезли. Сегодня 20 а пиво за 19 декабря) :love:
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
"Губит людей не пиво, губит людей вода..." - особенно если вода _другая_, не из того источника/местности, где варят и разливают оригинальное пиво. Вспомним хотя бы пресловутое совдеповское "Жигулевское" - от адекватного до кислых помоев в зависимости от пивзавода.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
28.10.14
Місто
Київська обл.
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite
неможу зрозуміти як хтось жалкує по чернігівському світлому:oops: колись давно губернатор було непогане, а років десять тому більш-менш було чернігівське преміум
зараз по можливості купую пиво в омаркеті, зазвичай 7 діб, оксамитове та преміум
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Зверху