Як захистити телефонний номер від крадіжки або втрати?

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
18.09.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Iphone XR , Iphone 7
Так а что тут думать, всего 2 3 шага надо
1)Контракт или зарегистрированная предоплата
2)Блокировка удаленной замены симки и переноса к другому оператору(если такая услуга есть)
Я так мыслю в идеале три шага (невозможно взломать то чего нет, невидимая крепость, то-есть тот номер о котором мошенники не знают):
3) Отдельный номер (чтоб не светить основной номер, где подвязан банкинг и тому подобные серьезные вещи) на торговлю ОЛХ, ИЗИ, и тому подобные сайты, а также под всевозможные мессенджеры для этих сайтов, кому из покупателей очень хочется пообщаться скажем через вайбер
Два телефонных номера — это действительно ещё один слой защиты. Однако мороки больше. Всё равно могут слить номер, если использовать его не только в банке. Да и в банке сольют, это же не деньги украсть.
В банке то может и сольют, но как ПЕРЕВЫПУСТИТЬ номер без моего паспортаЮ как Карл?
очень сложная комбинация, использую виртуальный номер оператора, для регистрации в банках, если я потеряю номер, мошенник в лучшем случае перевыпустит основную симкарту, как ему узнать , что на ней виртуальный номер ))
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
До речі, супутнє питання, як можна змінити дані (мейл, тел.номер), з якими зареєстрований ФОПом?
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Я правильно розумію, що у ВФ не можливо відновити SIM-картку віддалено?
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Смотрите, что на финансах пишут


Трапилась дуже дивна ситуація, викрали фінансовий номер телефону (не телефон, не фізичний пластик) і перший дзвінок був здійснений в банк Форум вже через 20 хв після викрадення, для того щоб розблокувати рахунки, які клієнт заблокував за 5 хв до того у мобільному додатку!
Пройшли повну ідентифікацію, назвали всі данні + слово пароль і вже через годину рахунки були розблоковані.

Висновок, який я зробив для себе, якщо у вас є хороші обороти та залишки у цьому банку, то незалежно від того яким оператором ви користуєтесь і чи він у вас корпоративний (мені це не допомогло) вашу sim-карту зможуть викрасти, а потім гроші вивести.

и продолжение на справедливое замечание что корпоративный номер украсть нереально

Дякую за уточнення, дійсно все так має бути! Або ще довіреність, але то складний шлях.
Ми з координатором вже через 40 хв були в пункті обслуговування клієнтів і нам не вдавалось заблокувати номер, менеджер магазину повідомив, що у нього кнопка блокування не активна і він не знає чому так. На цьому втратили ще хвилин 10-15, після чого перевипустилти номер на нову сім карту.
Лайфселл жодну інформацію не повідомляє та направляє в поліцію.
Дізнався, що по Форварду я не перший, хто опинився в такій ситуації.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Трапилась дуже дивна ситуація, викрали фінансовий номер телефону (не телефон, не фізичний пластик) і перший дзвінок був здійснений в банк Форум вже через 20 хв після викрадення, для того щоб розблокувати рахунки, які клієнт заблокував за 5 хв до того у мобільному додатку!
Пройшли повну ідентифікацію, назвали всі данні + слово пароль і вже через годину рахунки були розблоковані.

Ну тут вариантов не много, если есть абсолютно вся информация это скорей всего бывший муж жена, или кто-то из очень близких людей, которые знают про тебя все и немножко больше
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Трапилась дуже дивна ситуація, викрали фінансовий номер телефону (не телефон, не фізичний пластик) і перший дзвінок був здійснений в банк Форум вже через 20 хв після викрадення, для того щоб розблокувати рахунки, які клієнт заблокував за 5 хв до того у мобільному додатку!
Пройшли повну ідентифікацію, назвали всі данні + слово пароль і вже через годину рахунки були розблоковані.

Ну тут вариантов не много, если есть абсолютно вся информация это скорей всего бывший муж жена, или кто-то из очень близких людей, которые знают про тебя все и немножко больше

В контексте данной темы это второстепенно, главный вопрос как угнали корпоративный номер.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Смотрите, что на финансах пишут


Трапилась дуже дивна ситуація, викрали фінансовий номер телефону (не телефон, не фізичний пластик) і перший дзвінок був здійснений в банк Форум вже через 20 хв після викрадення, для того щоб розблокувати рахунки, які клієнт заблокував за 5 хв до того у мобільному додатку!
Пройшли повну ідентифікацію, назвали всі данні + слово пароль і вже через годину рахунки були розблоковані.

Висновок, який я зробив для себе, якщо у вас є хороші обороти та залишки у цьому банку, то незалежно від того яким оператором ви користуєтесь і чи він у вас корпоративний (мені це не допомогло) вашу sim-карту зможуть викрасти, а потім гроші вивести.

и продолжение на справедливое замечание что корпоративный номер украсть нереально

Дякую за уточнення, дійсно все так має бути! Або ще довіреність, але то складний шлях.
Ми з координатором вже через 40 хв були в пункті обслуговування клієнтів і нам не вдавалось заблокувати номер, менеджер магазину повідомив, що у нього кнопка блокування не активна і він не знає чому так. На цьому втратили ще хвилин 10-15, після чого перевипустилти номер на нову сім карту.
Лайфселл жодну інформацію не повідомляє та направляє в поліцію.
Дізнався, що по Форварду я не перший, хто опинився в такій ситуації.
Врешті, можна взяти закордонного оператора. Його дійсно буде складно перевипустити в Україні.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Наприклад, МБ підтвердив таку можливість. Думаю, що ви самі можете уточнити.
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Я правильно розумію, що у ВФ не можливо відновити SIM-картку віддалено?
якщо замовлена послуга "заборона віддаленої заміни", то неможливо
Заміна поточної активної SIM-картки на нову з підтримкою 4G
підтвердіть заявку за допомогою отриманого коду SMS
Якщо Ваш номер зареєстровано на паспортні дані або підключена послуга «Обмеження віддаленої заміни SIM-картки», то у таких випадках перед проведенням заміни SIM-картки буде виконана додаткова перевірка.
Після запиту очікуйте на дзвінок від оператора.
Це якщо зловмисник має доступ до активної SIM-картки. Але в цьому випадку він може просто нею користуватися, йому не потрібно відновлювати її. Цей варіант не розглядаємо.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Трапилась дуже дивна ситуація, викрали фінансовий номер телефону (не телефон, не фізичний пластик) і перший дзвінок був здійснений в банк Форум вже через 20 хв після викрадення, для того щоб розблокувати рахунки, які клієнт заблокував за 5 хв до того у мобільному додатку!
Пройшли повну ідентифікацію, назвали всі данні + слово пароль і вже через годину рахунки були розблоковані.

Ну тут вариантов не много, если есть абсолютно вся информация это скорей всего бывший муж жена, или кто-то из очень близких людей, которые знают про тебя все и немножко больше
А у меня сразу подозрение на работника банка
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Трапилась дуже дивна ситуація, викрали фінансовий номер телефону (не телефон, не фізичний пластик) і перший дзвінок був здійснений в банк Форум вже через 20 хв після викрадення, для того щоб розблокувати рахунки, які клієнт заблокував за 5 хв до того у мобільному додатку!
Пройшли повну ідентифікацію, назвали всі данні + слово пароль і вже через годину рахунки були розблоковані.

Ну тут вариантов не много, если есть абсолютно вся информация это скорей всего бывший муж жена, или кто-то из очень близких людей, которые знают про тебя все и немножко больше
А у меня сразу подозрение на работника банка
Вполне рабочий вариант
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху