yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Kevin, ні, абонплати 15грн в такому разі не буде
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Борсук досі не дає кредитними розраховуватися?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня барсик стянул гривну с мелочью процентов. Немного издевательски выглядит в истории использования за март: сначала идет снятие денег (снимал "под ноль" в начале месяца), потом идет зачисление 10 грн., потом 10 платежных операций. А потом за апрель идет начисление процентов и тут же снятие. На горячку не звонил - нет смысла из-за гривны бодаться, а потом ее вернут, например, 1-го мая и тут же снимут, типа, абонплата за апрель.

Аналогичные действия в двух картах, оформленных на родственников - без такого "глюка".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий день!

Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.

І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Добрий день!

Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.

І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.
Двумя платежами делайте, с этого банка 1000 и с другого банка остаток
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Добрий день!
Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.
І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.

Вы же сотрудник Альфы - или через альфу нельзя уже?
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий день!
Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.
І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.

Вы же сотрудник Альфы - или через альфу нельзя уже?
У мене договір із ними закінчився.

У мене 15000₴ лежало на цьому банку і потрібно переказати близько 10000₴ для оплати. І я зараз це не можу зробити.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Раск
Добрий день!
Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.
І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.

Вы же сотрудник Альфы - или через альфу нельзя уже?
У мене договір із ними закінчився.

У мене 15000₴ лежало на цьому банку і потрібно переказати близько 10000₴ для оплати. І я зараз це не можу зробити.
Расбрасывайте по 1к на каждую карту каждый день, так и выведете, все зависит от количества карт
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Добрий день!
Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.
І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.

Вы же сотрудник Альфы - или через альфу нельзя уже?
У мене договір із ними закінчився.

У мене 15000₴ лежало на цьому банку і потрібно переказати близько 10000₴ для оплати. І я зараз це не можу зробити.

что нету 10 друзей/знакомых/коллег/родственников + свои карты...
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Добрий день!
Виставили рахунок на велику суму для оплати медичних витрат а цей чудовий банк не дає оплатити більше 1000₴ гривень по СЕП.
І тут я зрозумів що я потрапив у халепу.

Вы же сотрудник Альфы - или через альфу нельзя уже?
У мене договір із ними закінчився.

У мене 15000₴ лежало на цьому банку і потрібно переказати близько 10000₴ для оплати. І я зараз це не можу зробити.

что нету 10 друзей/знакомых/коллег/родственников + свои карты...
Так якщо взяти одну пумбу - три рахунки всекарта по чотири картки на кожному - по дві візи та дві мс. Відкривали (і обслуговування також безкоштовно) ще минулого року. Потім ніби обмежили одним рахунком в одній валюті, але для фопів - звичайна всекарта + всекарта бізнес, тобто два окремих рахунка зі своїми картками. Як зараз не знаю, але спробуйте.
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Усім дякую!

Переказав 9 разів на мої різні картки + 1 СЕП.

Але дещо незадоволений таким обмеженням у банку. У АБУ хоча б 5000₴ на кожній картці дають, а тут жесть.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Хм, а какая минимальная сумма на вывод сейчас? Почемуто 3.95 не даёт вывести(
А сейчас как, даёт мелкие суммы переводить?
Главное, чтобы она была оприходована на счёте, а то в мобверсии прилож. она есть, а вывести нельзя
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Я вирішив, що слід підтримати банк, і повернув ці 15к на карту дві тижні тому. І дещо на квазі"пенсійну" повернув також. Най буде. Якщо не ліквідовують, то не московитський. Краще важливість альфи зменшувати, якщо на те пішло.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Спрашивается нахрена они ввели это ограничение в 1к?
Если бы не оно, я бы давно уже вернул 15к на место.
Это тоже меня сдерживает.
До 24.02 Форвард был моим основным банком. И я бы тоже с удовольствием бы вернул деньгу туда.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Я вирішив, що слід підтримати банк, і повернув ці 15к на карту дві тижні тому. І дещо на квазі"пенсійну" повернув також. Най буде. Якщо не ліквідовують, то не московитський. Краще важливість альфи зменшувати, якщо на те пішло.
Та не, банк на 100% московитский. И насколько у инвестора хватит задора поддерживать в банке жизнь большой вопрос.
Не ликвидируют бо "не на часі". Но и рефинансирования от НБУ банку не видать по причине принадлежности московитам.
Альфа хотя бы признана системно важным банком. Ей просто "в лоб" на дно уйти не дадут, несмотря на московитские корни.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Зверху