Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Set, где-то же пару лет как новость была, что таможня может насчитывать налог исходя не из инвойсов и выписок, а некой "рыночной" цены.
не, только если покупатель не может документально подтвердить стоимость
Як колись на митниці відповіли на зауваження щодо виставленої їми вартості, що, мовляв, я купив "за стільки" - "Вам це, взагалі, могли подарувати. А коштує це стільки".
В них свої таблички/методички. В них дивляться.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Set, где-то же пару лет как новость была, что таможня может насчитывать налог исходя не из инвойсов и выписок, а некой "рыночной" цены.
не, только если покупатель не может документально подтвердить стоимость
Як колись на митниці відповіли на зауваження щодо виставленої їми вартості, що, мовляв, я купив "за стільки" - "Вам це, взагалі, могли подарувати. А коштує це стільки".
В них свої таблички/методички. В них дивляться.
ты предоставлял им тогда инвойс из магазина и выписку по карте на такую же сумму?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Set, где-то же пару лет как новость была, что таможня может насчитывать налог исходя не из инвойсов и выписок, а некой "рыночной" цены.
не, только если покупатель не может документально подтвердить стоимость
Як колись на митниці відповіли на зауваження щодо виставленої їми вартості, що, мовляв, я купив "за стільки" - "Вам це, взагалі, могли подарувати. А коштує це стільки".
В них свої таблички/методички. В них дивляться.
ты предоставлял им тогда инвойс из магазина и выписку по карте на такую же сумму?
При купівлі смарта 2.5 роки тому я надав виписки з банку, скріни з Алі- порахували по ринковій вартості і замість 300 грн. нарахували 600 грн. Оплатив на пошті і забрав.
Там логіку важко зрозуміти, вони рахують повну вартість незалежно від знижки продавця під акцію чи використані купони. Я купив телефон за 180$, мав купон на 10$ і ще 20$ скинув продавець під 11.11. В Україні цей телефон коштував 250, від цієї суми і порахували.
Можливо зараз щось змінилось і можна дану суму оскаржувати чи з ними бодатись, але тоді потрібен був телефон швидко.
 
Останнє редагування:

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Set, где-то же пару лет как новость была, что таможня может насчитывать налог исходя не из инвойсов и выписок, а некой "рыночной" цены.
не, только если покупатель не может документально подтвердить стоимость
Як колись на митниці відповіли на зауваження щодо виставленої їми вартості, що, мовляв, я купив "за стільки" - "Вам це, взагалі, могли подарувати. А коштує це стільки".
В них свої таблички/методички. В них дивляться.
ты предоставлял им тогда инвойс из магазина и выписку по карте на такую же сумму?
При купівлі смарта 2.5 роки тому я надав виписки з банку, скріни з Алі- порахували по ринковій вартості і замість 300 грн. нарахували 600 грн. Оплатив на пошті і забрав.
Там логіку важко зрозуміти, вони рахують повну вартість незалежно від знижки продавця під акцію чи використані купони. Я купив телефон за 180$, мав купон на 10$ і ще 20$ скинув продавець під 11.11. В Україні цей телефон коштував 250, від цієї суми і порахували.
Можливо зараз щось змінилось і можна дану суму оскаржувати чи з ними бодатись, але тоді потрібен був телефон швидко.

купоны (квази-деньги) не "считаются", скидка считается

то есть по идее реальная цена телефона, по которой тебе его продали 160, на нее и должны были насчитывать таможенные платежи
тоже укрпочта везла?
 
Реєстрація
10.06.24
Місто
Полтава
для Укрпочты, к сожалению, не знаю реально действующего алгоритма

начисленный налог приходит постфактум...
Нарахування мита можна зарані побачити тут https://cabinet.customs.gov.ua/post
Потрібно авторизуватися.
о, вопрос вышеотписавшимся кому насчитали налог "несправедливо", вы в этой форме инвойсы и выписки из банка заранее подавали?
В кабінеті митниці скріни не надаються.
А надаються на [email protected] при повідомленні про затримання.
Можливо, що це поодинокий випадок і надалі нарахування будуть коректними.
Є така надія.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
для Укрпочты, к сожалению, не знаю реально действующего алгоритма

начисленный налог приходит постфактум...
Нарахування мита можна зарані побачити тут https://cabinet.customs.gov.ua/post
Потрібно авторизуватися.
о, вопрос вышеотписавшимся кому насчитали налог "несправедливо", вы в этой форме инвойсы и выписки из банка заранее подавали?
В кабінеті митниці скріни не надаються.
А надаються на [email protected] при повідомленні про затримання.
Можливо, що це поодинокий випадок і надалі нарахування будуть коректними.
Є така надія.
рекомендую присылать им именно "документы" (инвойсы магазинов в pdf, выписки из банков - pdf)
скрины только в экзотических случаях когда других вариантов нет
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Навіщо відмовлятися? Якщо кошти повернуть і телефон прийде, то телефон дістанеться вам нашару) але таке трапляється дуже рідко.
чаще так делайте, больше продавцов не будут отправлять в Украину
Вони з торбами не підуть, відпавляють дешевою почтою щоб собі навар більший був, ну то хай не нарікають.
 
Реєстрація
10.06.24
Місто
Полтава
рекомендую присылать им именно "документы" (инвойсы магазинов в pdf, выписки из банков - pdf)
скрины только в экзотических случаях когда других вариантов нет
Яким чином мені отримати invoice від Ali, якщо: "For orders over €150, AliExpress will not be able to pay the VAT for you thus, it will not provide you with the invoice"....
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
то есть по идее реальная цена телефона, по которой тебе его продали 160, на нее и должны были насчитывать таможенные платежи
тоже укрпочта везла?
так Укрпошта. Купив за 160 і очікував від даної суми нарахування мита.

рекомендую присылать им именно "документы" (инвойсы магазинов в pdf, выписки из банков - pdf)
скрины только в экзотических случаях когда других вариантов нет
PDFки були, але відбувся повний ігнор.
 
  • Like
Реакції: Set
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Підкажіть як вчинити, якщо є досвід.

Йде фінальна стадія спору на Алі стосовно непрацюючого телефону.

Пропонуюсть наступні варіанти:
1. Повернути суму Х без необхідності повернення телефону продавцю.
2. Повернути суму Х+Y (дорівнює вартості замовлення) за умови повернення телефону продавцю. При цьому вказано, що відправка за кошт продавця.

УкрПошта, звичайно, хоче за відправку гроші відразу - за рахунок отримувача за кордон не відправить.

Краще для мене варіант 2, але Y значно менше вартості пересилання. Як з продавця ті кошти за пересилання потім отримати? І чи не скаже продавець, коли отримає телефон, що болт тобі, а не повернення, бо я сам щось там поламав або інша причина. І ніяких грошей не побачу взагалі.

Є якісь думки у шановної спільноти?
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
рекомендую присылать им именно "документы" (инвойсы магазинов в pdf, выписки из банков - pdf)
скрины только в экзотических случаях когда других вариантов нет
Яким чином мені отримати invoice від Ali, якщо: "For orders over €150, AliExpress will not be able to pay the VAT for you thus, it will not provide you with the invoice"....
это и есть тот "экзотический" случай
Post automatically merged:

Навіщо відмовлятися? Якщо кошти повернуть і телефон прийде, то телефон дістанеться вам нашару) але таке трапляється дуже рідко.
чаще так делайте, больше продавцов не будут отправлять в Украину
Вони з торбами не підуть, відпавляють дешевою почтою щоб собі навар більший був, ну то хай не нарікають.
отправляют они разной почтой

продавец со своей стороны сделал все необходимое - произвел телефон (не копеечный замечу товар), отправил посылкой с треком
единственная его ошибка что он отправил в воюющую страну со специфическими таможенными процедурами, намного проще для него просто забанить страну и забыть для себя геморрой

ЗЫ "один мой знакомый" производит скажем так "детальки" к авто, у производителя есть только узел в сборе по цене как крыло от боинга, а деталька дешевле и, как бонус, еще и более надежная. Так вот "знакомый" их через ибей выставил. Но сначала не делал никаких исключений по странам. Ровно до того момента как один хитросделанный ("хай не нарікають" (с)) из одной африканской страный не решил вышеописанным образом получить и товар и деньги вернуть. Хотя там и трек показывал что товар уже у него в стране и срок был вполне в рамках допустимого. По итогу "знакомый" кейс отбил, а всю Африку забанил кроме 5 стран с наибольшим ВВП ))) И кому этот хитросделанный сделал лучше?

ЗЫЫ в который раз убеждаюсь, что у многих наших соотечественников нулевая эмпатия и это проблема
 
Останнє редагування:

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
ошибка что он отправил в воюющую страну со специфическими таможенными процедурами
Я к примеру всегда запрашивал у продавца продление срока доставки. Обычно продлевали. Ну а те, которые не продлевали, им само-собой ставил претензию.
Краще для мене варіант 2
Я не утверждаю, просто читал где-то, что на возврат тоже дается к примеру месяц. Если товар даже доберется за месяц, то продаван может не ходить за этой посылкой. Месяц истекает, формально продаван телефон не получил, поэтому возврат покупателю не производится...
Если оба варианта от продавца - отметай его варианты, ставь возврат полной стоимости без возврата товара.
 
  • Like
Реакції: Set
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Если оба варианта от продавца
Нет. Это то, что после очередной порции разбирательств предложил арбитраж АЛИ. Вначале АЛИ тоже стал на сторону продавца и предлагал только компенсацию где-то трети стоимости товара без возврата (типа на оплату диагностики и ремонта на месте).
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Malyk, договаривайтесь с продавцом.
В процентах от оплаченной стоимости сколько дают без возврата товара?
50% ?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
При цьому вказано, що відправка за кошт продавця.
Malyk , а є якісь деталі цього повернення, ви вже дійшли до етапу що відправляти чи повертати треба Укрпоштою саме вам?
Просто згідно умов Алі вони самі створюють трекінг і дають номер який треба роздрукувати і йти на пошту. Я би десь на цій версії і настоював, нехай провайдять лейбу і тоді відправляти. Не хочуть давати лейбу- тоді сума повернення має бути збільшена на суму відправки :rolleyes:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Malyk, договаривайтесь с продавцом.
В процентах от оплаченной стоимости сколько дают без возврата товара?
50% ?
Больше. По текущему предложению без малого 90%. Правда не факт, что продавца такое решение АЛИ устроит. Или его не будут спрашивать, если я выберу любой из предложенных вариантов?
Post automatically merged:

andriy_z, так. хочуть повернення за мій рахунок. А продавець має компенсувати. АЛІ обіцяє, що у разі "морозу" від продавця нададуть купон на вартість відправки.

Безкоштовне повернення - так розумію, це трохи не мій варіант. На товарі не було примітки 'Free Return'. Та й вимогам не відповідає.
You have 15 days from receiving the item(s) to return your order without explanation as long as:
- All items are in perfect condition and in the original packaging.
- Any safety seals are not damaged and all labels are retained.

Хоча, звичайно, цікаво було б глянути на очі працівниць Укрпошти, яким я замість грошей дам якийсь китайський трек-номер на безкоштовну міжнародну відправку. Вони рідний промокод на знижку по Україні не завжди можуть застосувати.
 
Останнє редагування:

twar

Заблокирован
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Malyk, якщо вже почався арбітраж Алі, продавець не бере участі в ньому і не впливає на рішення
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
рекомендую присылать им именно "документы" (инвойсы магазинов в pdf, выписки из банков - pdf)
скрины только в экзотических случаях когда других вариантов нет
Яким чином мені отримати invoice від Ali, якщо: "For orders over €150, AliExpress will not be able to pay the VAT for you thus, it will not provide you with the invoice"....
это и есть тот "экзотический" случай
Post automatically merged:

Навіщо відмовлятися? Якщо кошти повернуть і телефон прийде, то телефон дістанеться вам нашару) але таке трапляється дуже рідко.
чаще так делайте, больше продавцов не будут отправлять в Украину
Вони з торбами не підуть, відпавляють дешевою почтою щоб собі навар більший був, ну то хай не нарікають.
отправляют они разной почтой

продавец со своей стороны сделал все необходимое - произвел телефон (не копеечный замечу товар), отправил посылкой с треком
единственная его ошибка что он отправил в воюющую страну со специфическими таможенными процедурами, намного проще для него просто забанить страну и забыть для себя геморрой

ЗЫ "один мой знакомый" производит скажем так "детальки" к авто, у производителя есть только узел в сборе по цене как крыло от боинга, а деталька дешевле и, как бонус, еще и более надежная. Так вот "знакомый" их через ибей выставил. Но сначала не делал никаких исключений по странам. Ровно до того момента как один хитросделанный ("хай не нарікають" (с)) из одной африканской страный не решил вышеописанным образом получить и товар и деньги вернуть. Хотя там и трек показывал что товар уже у него в стране и срок был вполне в рамках допустимого. По итогу "знакомый" кейс отбил, а всю Африку забанил кроме 5 стран с наибольшим ВВП ))) И кому этот хитросделанный сделал лучше?

ЗЫЫ в который раз убеждаюсь, что у многих наших соотечественников нулевая эмпатия и это проблема
Правила алі читав?? Написано не доставлено в термін допобачення, я відчиняю суперечку отримую гроші назад і телефон згодом, а китаєць йде лісом, робив і буду так робити мені всерівно на жовтомордих, + до оого ці ідійоти підтримують війну в Україні чому я їх повинен шкодувати.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
у многих наших соотечественников нулевая эмпатия и это проблема
Это из разряда "я вас туда не посылал".
цікаво було б глянути на очі працівниць Укрпошти, яким я замість грошей дам якийсь китайський трек-номер на безкоштовну міжнародну відправку. Вони рідний промокод на знижку по Україні не завжди можуть застосувати
Возможно, если вдруг Али даст такой купон (не верю, но вдруг), стоит позвонить на горячую линию Укрпочты и уточнить, что на локальном почтовом отделении должны сделать.
+ до оого ці ідійоти підтримують війну в Україні чому я їх повинен шкодувати.
Не стоит обобщать.
 
Зверху