Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Була потреба завантажити немонтованих 4хв відео, знятих у 4К, файлік біля 1гб розміром. Завантажував з компа, перший раз чекав біля 6хв і в результаті браузер впав (крашанувся). Перезапустив, вставив знову текст (заздалегідь його зберіг) і знову натиснув додати відео, і за хвилин 15 відос завантажився і скаргу дало подати, а переглянути додане відео дало ще десь за 15-20хв (до того показувало "триває обробка" поверх іконки із відео).

Інтернет підключення укртелеком 200мбіт, браузер - хром, до першої спроби дивився троха ютуба і мабуть заповнило всю вільну оперативку, тому завантажити не змогло.
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Promo codes - valid 15:00 14th-14:59 19th April PST

US $3 off $29 code: ODF3
US $8 off $69 code: ODF8
US $20 off $169 code: ODF20
US $30 off $239 code: ODF30
US $50 off $369 code: ODF50
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Як гадаєте, загубили посилку? Бо, по досвіду інших отримань, після сортувального центру посилки надходять у моє відділення в той же день, а тут вже 6 днів пройшло. Чи бувають такі затримки і треба ще почекати? І куди звертатись? В фейсбуці Укрпошта відповідає? Бо додзвонитися до них це нереально.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240412_014503.jpg
    Screenshot_20240412_014503.jpg
    106 КБ · Перегляди: 42
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Як гадаєте, загубили посилку? Бо, по досвіду інших отримань, після сортувального центру посилки надходять у моє відділення в той же день, а тут вже 6 днів пройшло. Чи бувають такі затримки і треба ще почекати?
Были и не такие задержки. Смахивает на попадание на таможенный досмотр, т.к у вас в трекинге отсутствуют два пункта - "прибыло на таможенный досмотр" и "выпущено с таможни".
Товар крупный, дорогостоящий ?
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Як гадаєте, загубили посилку? Бо, по досвіду інших отримань, після сортувального центру посилки надходять у моє відділення в той же день, а тут вже 6 днів пройшло. Чи бувають такі затримки і треба ще почекати? І куди звертатись? В фейсбуці Укрпошта відповідає? Бо додзвонитися до них це нереально.
чекай, все прийде . Як каже мій знайомий, який працює в Укрпошті : Якщо нам потрібно щось відправити важливе терміново по роботі в іншу область і щоб воно не проїбалось по дорозі, то ми відправляємо Новою поштою
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Це тільки в мене не працюють іграшки у додатку Алі? :unsure:
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Як гадаєте, загубили посилку? Бо, по досвіду інших отримань, після сортувального центру посилки надходять у моє відділення в той же день, а тут вже 6 днів пройшло. Чи бувають такі затримки і треба ще почекати? І куди звертатись? В фейсбуці Укрпошта відповідає? Бо додзвонитися до них це нереально.
ймовірно може лежати на відділенні вашому - сходіть поштрикайте їх палкою
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Як гадаєте, загубили посилку? Бо, по досвіду інших отримань, після сортувального центру посилки надходять у моє відділення в той же день, а тут вже 6 днів пройшло. Чи бувають такі затримки і треба ще почекати?
Были и не такие задержки. Смахивает на попадание на таможенный досмотр, т.к у вас в трекинге отсутствуют два пункта - "прибыло на таможенный досмотр" и "выпущено с таможни".
Товар крупный, дорогостоящий ?
Пройшло вони митний контроль, просто не скопіював ці пункти, лише остані. Не дороге, копійчані магнітні наконечники для магнітного кабелю зарядки. От думаю, може примагнитилось до чогось іншого і поїхало кудись не туди.:)

ймовірно може лежати на відділенні вашому - сходіть поштрикайте їх палкою
Ходив, кажуть нема. Вони тільки по комп'ютеру дивляться, якщо там нема, значить нема. Піду за іншими посилками, ще раз спитаю.
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
До речі, а додаток aliexpress на андроїд у всіх почав якось хріново працювати? Тупить, часто не може щось завантажити, наприклад результат пошуку чи рекоменовані мені товари, просто сірі прямокутники відображаються. Зробив очистку кешу додатку, було біля 500 Мб, стало працювати краще, результат пошуку стало грузить. Але перестала працювати інше, наприклад їх гра merge boss, де я вже накопичив 3$ і як раз 15 числа їх можна буде обміняти. Таке відчуття, що навмисно зробили, аби не працювала гра і я не зміг би обміняти.)))
Доповнення: З грою виявилось, що вона чомусь перестала працювати з Lanet, на мобільному інеті лайфу працює. Дивно... Але все одно, додаток став працювати, як шматок гівна, раніше, як пам'ятаю, такого не було і все працювало добре.
 
Причина: Доповнення
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
LPxxxx - это внутрикитайский логистический трек. Чем повезут желательно смотреть через 3-5 дней после отправки и вбивать в "нинзю" уже финальный трек.
Уже появилась в приложении Meest c MG, на Ali все так-же LP. Посмотрел остальные посылки от других продацов, тоже все LP, буду ждать чем поедут в итоге)
По итогу 5 товаров разбили на три посылки, две приехали через meest с номером MG, на али так и висели LP, одна приехала через укрпочту, номер поменялся на RK. Отправлены 4 числа, мист пришел 13, укрпочта 15
 
Зверху