cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
ɑlliance bank
bankalliance.ua
0 (800) 60 22 22 по Україні, +380 (44) 224-6676 із-за кордону || ✉ [email protected]
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=alliancebank, facebook Messenger
iNET-банкінґ mb.bankalliance.ua веббанкінг | Alliance Online мобільні застосунки (релізні), Alliance мобільні застосунки (бета для оформлення платіжної картки «Стартова» з кредитним лімітом)
 
Останнє редагування модератором:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
А як в них із поверненням/балансом?

Тиждень тому кілька раз за день катав на таксі, одне із замовлень через Болт - скасував. В журналі операція повернення - світиться, але по факту баланс саме на ті 131 гривню є менший, ніж мав бути (веду облік додатково у сторонньому софті). Підтримку питав ще на 3-тій робочий день, коли типово "відпускає" більшість інших банків, то вони пояснити не змогли, чому так є.

alliance-bolt-reversal-balance-not-actual.jpg
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
По сумі обов'язкового платежу стикується.
Я сам розрахував ОМП і сплатив до оновлення інформації в застосунку. ОМП не врахували, хоча сума збігається з тією, що сам порахував. А ось сума для збереження пільгового періоду не стикується.

Звернувся у підтримку — відповіли, що в них збій (скоріше за все, саме у них і тому вони не бачать те, що бачу я) та повідомили, що зв'яжуться... Ось пару днів чекаю. )
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Ось пару днів чекаю. )
Пройшов тиждень і отримав відповідь. Застосунок може відображати інформацію неправильно.
ОМП зарахували. А ось сума для збереження пільгового періоду з наданою підтримкою менша. Скоріше за все відбулися зміни в умовах пільгового періоду: є декілька пільгових періодів, а не один, було на момент старту. Треба , перевірити, бо забив на уточненя.
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
А льготный период у них 92 дня, правильно? С даты 1-й траты, остальные уже входят в эти 92 минус дней, так?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
LarSia, изначально было так. Но есть ряд звоночков, которые заставляют в этом сомневаться: один раз при общении с поддержкой они упомянули, что на карте действует несколько льготных периодов (тогда я сейчас не придал значения), потом кто-то на финансах писал подобное.

Вот мне поддержка подтвердила, что ОМП внесён и до конца месяца мне надо внести сумму, которая светится в приложении, но меньше на сумму ОМП. Сумма погашения для сохранения льготного периода меньше, чем сумма фактической задолженности на карте.

В общем, получается так:
  • в начале месяца формируется ОМП, которое равно сумме фактической задолженности, -- 5 %;
  • сумма для сохранения льготного периода включает в себя сумму ОМП, но в неё не входят расходы за прошлый месяц -- в моём случае все оплаты в июне.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
По сумі обов'язкового платежу стикується.
Я сам розрахував ОМП і сплатив до оновлення інформації в застосунку. ОМП не врахували, хоча сума збігається з тією, що сам порахував. А ось сума для збереження пільгового періоду не стикується.

Звернувся у підтримку — відповіли, що в них збій (скоріше за все, саме у них і тому вони не бачать те, що бачу я) та повідомили, що зв'яжуться... Ось пару днів чекаю. )
Аналогично, какие-то вообще не состыковки с ОМП и льготным периодом.

27/06 через СЭП полностью погасил всю задолженность, карту вывел в плюс.

Сейчас на 11/07 смотрю детали счета по карте - показывает, что необходимо погасить 15к для сохранения льготного периода.

У меня вопрос - как система может рисовать такие цифры, если на начало месяца 01/07 по карте не было никакой задолженности??
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
STIGA, я только что сделал погашение через СЕП, чтобы выровнять сумму погашения для сохранения льготного периода, и после получения сообщения, что деньги пришли на счёт, инфа о необходимости вносить ОМП исчезло, а сумма погашения стала меньше на сумму ОМП, но не включало сегодняшнее погашение.

Свой учёт не помешает.)
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
27/06 через СЭП полностью погасил всю задолженность, карту вывел в плюс.

Сейчас на 11/07 смотрю детали счета по карте - показывает, что необходимо погасить 15к для сохранения льготного периода.
Аналогічна ситуація, закрив борг до 0-ля і до 2-го числа з карти операцій не робив, натомість відображається ОМП. Продовжив користуватися КЛ, за кілька днів назбирався мінус по сумі аналогічний цифрі ОМП, то ж натиснув в додатку "Оплатити" і переказав потрібу суму. Натомість навіть на 3-тій робочий день цифра ОМП в додатку досі не обнулилася.

Так само і операція повернення від Болт досі не врахована в залишку (10тий день!). Ніде не бачив такого бардака, як тут, не банк а зламаний калькулятор.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
а кто-то оформлял не давно, работает или, а то на выборе передачи доков всё останавливается ?!
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
LiquidStrm, у мене інфо про ОМП і сума для збереження пільгового періоду оновилася тільки після поповнення картки. Але система не враховує останнє поповнення.

Хоча так може відпрацювати система при поповненні через СЕП.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
LiquidStrm, у мене інфо про ОМП і сума для збереження пільгового періоду оновилася тільки після поповнення картки. Але система не враховує останнє поповнення.

Хоча так може відпрацювати система при поповненні через СЕП.
Да, подтверждаю. У меня тоже изменилась сумма ОМП и сумма льготного периода после пополнения счета.
 
  • Like
Реакції: Howl

Шотам

Водитель
Реєстрація
19.09.21
Місто
Белгород Днестровский
С банкой надо прощаться.Пополнил через приложение счет лайфсела,деньги со счета списали,а на лайфсел не зашли.С учетом,что пополнение идет сразу,и промежуточных счетов в лайфселе нет,это проблема со стороны альянса.С другого банка все зашло моментально.Поддержка отвечает шаблонами,никакая.Вообще не понятно,как они вообще работают,и на что расчитывают
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Вообще не понятно,как они вообще работают
взагалі якщо плати через Apple Pay/Google Pay то ніяких проблем ... (в мене не було)
а додаток явно не дороблений
не бачу причин поки прощатись :rolleyes:
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Я робив поповнення зі застосунку номер Київстар. Немиттєво, але протягом кількох хвилин гроші надійшли.
 

Шотам

Водитель
Реєстрація
19.09.21
Місто
Белгород Днестровский
додаток явно не дороблений
Причем тут приложение? Деньги списались,квитанция есть.До этого все прекрасно работало.Бесит поддержка,включающая дурочку и отвечающая шаблонами,типа перегрузите телефон.Какой телефон,все в личном кабинете,все фантазия закончилась
 
Зверху