Base Stations Android App

Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Вирішив завести окрему тему для обговорення, побажань, зауважень і т.д.

Додаток завантажує та відображає інформацію про кількість та розміщення всіх базових станцій (зареєстрованих в базі УДЦР) операторів мобільного зв'язку України.
Інформація доступна по операторам, що працюють за технологіями GSM, UMTS, LTE та CDMA: Київстар, Vodafone, Lifecell, ТриМоб, Інтертелеком та PEOPLEnet.


Встановити

Багтрекер - можна заводити баги, а також залишати пропозиції по новим функціям та покращеннях існуючих.

Джерело

Screenshot_1593072445_framed.pngScreenshot_1593072669_framed.pngScreenshot_1593072493_framed.pngScreenshot_1593072519_framed.pngScreenshot_1593072551_framed.pngScreenshot_1593072610_framed.pngScreenshot_1593072653_framed.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Щойно опублікував нову версію (v2.1.1) в Play Store.

Що нового:
• додано сторінку "Порівняння" операторів по регіонах і населених пунктах;
• додано інформацію про виробників обладнання на базових станціях;
• сповіщення знову працюють на Android 8+;
• оновлено інформацію по частотам операторів CDMA-800;
• зміни в підрахунку нових базових станцій (новими вважаються ті станції, дозвіл на які отримано протягом останніх 30-ти календарних днів);
• зміни в інтерфейсі програми.
 
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
ip.access?!
 

Вкладення

  • Screenshot_2018-03-13-17-26-26.png
    Screenshot_2018-03-13-17-26-26.png
    143.1 КБ · Перегляди: 71
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Foroxon, Обновив додаток все добре, але є те що не сподобалось, це те що вибравши оператора немає таблички, як раніше, мені була б зручна табличка, клацнув Київську обл, тут вже показує марки БС їх загальну кількість і під нею табличку, там вибрав місто з таблички, клацнув і плитка з інфо по БС відкрилась. А то листати зараз дуже не зручно. Ще плитки деже широкі операторів стали, чи не краще булоброзміститиінфу по БС, коли клацаєш по плитці оператора, а там дані БС, і нижче таблиця з областями. Все значно компактніше виглядатиме. Дещо стало краще, а те що описав гірше.

Ще біда в тому, що показує загальну кількість нових БС по області, клацнув,а де не знаєш,бо просто з'явилося село з 1 БС, якби її позначало в дужки, то знав що нова БС, а так не відомо де дозвіл з'явився.

Хочу узагальнити:
1) Зробити можливість відображення БС в дужках, якщо вона з'явилася перша в селі, місті, бо відображення лише загальне по БС, на плитці області.
2) Зробити інфо по БС таким чином.
Плитка оператора, як раніше. зайшов до неї загальне інфо БС по областях і табличка, як раніше.
Клацнув область з таблички, інфо БС в плитці по області зверху далі табличка, як раніше.
Клацнув місто, а там рядок розгортається в плитку з інфо по БС у цьому місті, натиснув інше місто, та плитка в рядок повернулась, а
нове місто розкрилося в таблиці в плитку. По ще одному тапу згортається плитка в рядок.
3) іконку програми самсунг ріже, але інші ні. Фото додаю.
 

Вкладення

  • Screenshot_20180313-180915.png
    Screenshot_20180313-180915.png
    565.3 КБ · Перегляди: 43
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Хочу узагальнити:
1) Зробити можливість відображення БС в дужках, якщо вона з'явилася перша в селі, місті, бо відображення лише загальне по БС, на плитці області.
2) Зробити інфо по БС таким чином.
Плитка оператора, як раніше. зайшов до неї загальне інфо БС по областях і табличка, як раніше.
Клацнув область з таблички, інфо БС в плитці по області зверху далі табличка, як раніше.
Клацнув місто, а там рядок розгортається в плитку з інфо по БС у цьому місті, натиснув інше місто, та плитка в рядок повернулась, а
нове місто розкрилося в таблиці в плитку. По ще одному тапу згортається плитка в рядок.
3) іконку програми самсунг ріже, але інші ні. Фото додаю.
1) Влучне зауваження, виправлю в наступному релізі.
2) Насправді, всілякі мілкі таблички не дуже підходять для мобільних пристроїв. Інтерфейс повинен бути "заточений" під тач. Саме з цих міркувань я замінив таблички картками. Ну і ще для того, щоб вмістити інформацію про вендорів. Насправді, я максимально полегшив навігацію по списку: є повзунок справа зі швидким переходом до потрібного пункту списку, є пошук по населеним пунктам, сортування... Знайти потрібний регіон, чи населений пункт можна в кілька кліків.
3) Я вже писав про Samsung і його TouchWiz вище в цій темі.
 
Реєстрація
26.06.15
Місто
Житомир
Хотелось иметь возможность видеть количество только "настоящих" БС. Если фемтосоты МТС в ТЦ обслуживают всех абонентов и имеют право (спорный момент) считаться улучшающими покрытие региона, то ip.access КС по сути являются личными БС и не улучшают покрытие в регионе, также cdma life не обслуживает абонентов life. Реализовать это можно простым отмечаем галочками в настройках что отображать.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Насправді, всілякі мілкі таблички не дуже підходять для мобільних пристроїв. Інтерфейс повинен бути "заточений" під тач. Саме з цих міркувань я замінив таблички картками. Ну і ще для того, щоб вмістити інформацію про вендорів. Насправді, я максимально полегшив навігацію по списку: є повзунок справа зі швидким переходом до потрібного пункту списку, є пошук по населеним пунктам, сортування... Знайти потрібний регіон, чи населений пункт можна в кілька кліків.
Слишком большие плитки получились как по мне
 
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
adrepin, також погоджусь, що CDMA lifecell не потрібно окремо виділяти, вони частоти дають в користування, а той хто не знає цього, буде шукати де лайфселл дає змогу користуватися даким стандартов, краще об'єднати, просто маленьку іконку десь зробити, БС на частотах лайфаі щоб на статистику лайфа це не впливало, а ці 3700 бс, не хай в розділі інтера будуть. Бо коли тиснеш вкладку всі БС разом то сумуються дт спавжніх БС і 1500 віртуальних інтеровських, це не правильно і є помилкою. Тому однозначно краще об'єднати, щоб бачити реальну картину.

Добавлено через 3 минуты
1) Влучне зауваження, виправлю в наступному релізі.
2) Насправді, всілякі мілкі таблички не дуже підходять для мобільних пристроїв. Інтерфейс повинен бути "заточений" під тач. Саме з цих міркувань я замінив таблички картками. Ну і ще для того, щоб вмістити інформацію про вендорів. Насправді, я максимально полегшив навігацію по списку: є повзунок справа зі швидким переходом до потрібного пункту списку, є пошук по населеним пунктам, сортування... Знайти потрібний регіон, чи населений пункт можна в кілька кліків.
3) Я вже писав про Samsung і його TouchWiz вище в цій темі.
По 2 питанню, але як для мене інтерфейс став важчим для сприйняття, бо плитки завеликі, порівняти області по БС одночасно тепер не можливо, я думаю що така розгорнута інформація насправді мало кому потрібна, а незручнлстей у перегляді додало однозначно.
По 3. Чому тоді інші іконки не обрізаються цікаво.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Хотелось иметь возможность видеть количество только "настоящих" БС. Если фемтосоты МТС в ТЦ обслуживают всех абонентов и имеют право (спорный момент) считаться улучшающими покрытие региона, то ip.access КС по сути являются личными БС и не улучшают покрытие в регионе, также cdma life не обслуживает абонентов life. Реализовать это можно простым отмечаем галочками в настройках что отображать.

Я проти суб'єктивних трактувань "справжності" базових станцій. В реєстрі є такі базові станції, вони працюють на частотах певного оператора, тому ця інформація відображається в програмі. Те саме стосується Lifecell CDMA. Ліцензія в Lifecell є. В реєстрі зареєстровані базові станції на частотах цієї ліцензії. Тому їх можна бачити і в програмі.

Добавлено через 16 минут
adrepin, також погоджусь, що CDMA lifecell не потрібно окремо виділяти, вони частоти дають в користування, а той хто не знає цього, буде шукати де лайфселл дає змогу користуватися даким стандартов, краще об'єднати, просто маленьку іконку десь зробити, БС на частотах лайфаі щоб на статистику лайфа це не впливало, а ці 3700 бс, не хай в розділі інтера будуть. Бо коли тиснеш вкладку всі БС разом то сумуються дт спавжніх БС і 1500 віртуальних інтеровських, це не правильно і є помилкою. Тому однозначно краще об'єднати, щоб бачити реальну картину.

Добавлено через 3 минуты

По 2 питанню, але як для мене інтерфейс став важчим для сприйняття, бо плитки завеликі, порівняти області по БС одночасно тепер не можливо, я думаю що така розгорнута інформація насправді мало кому потрібна, а незручнлстей у перегляді додало однозначно.
По 3. Чому тоді інші іконки не обрізаються цікаво.
Про Lifecell і CDMA відповів вище.
по 2 пункту - це все суб'єктивно дуже. Мені картки більше подобаються, ніж табличка.
по пункту 3 - В Android 7.1 додали можливість паралельно зі звичайною іконкою додати круглу іконку програми. В Android 8 пішли далі і реалізували механізм адаптивних іконок. У мене реалізовано і перше і друге. Багато додатків ще не реалізували жоден з цих підходів, саме іконки таких додатків Samsung зі своїм Touchwiz банально ріже під свою рамку (це видно на скріні, який Ви додавали, там іконки додатків криво порізані). Підозрюю, що Ваш смартфон ще не оновився до Android 8? Тобто він ще не вміє працювати з Adaptive Icons, але знає що таке Round Icon, тому не ріже її, а просто гарно ставить по центру в свою прозору рамку. Гляньте більшість додатків від Google на своєму смартфоні, вони так само мають бути круглими в рамці (крім Google Play, тут Samsung не полінився і намалював іконку сам). Вам варто дочекатись оновлення до Android 8 для свого смартфону (звісно, якщо Samsung реалізує Adaptive Icons підхід в своєму Touchwiz)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Foroxon, я розумію, тому і запоропонував помістити притку лайфселл сдма, в плитку інтера, так кільсть буде сумуватись, але клацнувши по плитці лайф то бачиш лише базові, які на їх частотах. Так логічніше і правильніше. Але в додатка є власник. То хазяин барин. Якщо більшості також ріже сдма лайфа, то пишіть тут, то розробник може змінити свою думку, бо перш за все ми користувачі програмки. Ви за правильність, але при цьому, що інший оператор не може дати комусь іншому у користуванні свої частити, а їх використовує інтертелеком

Навіть ползунок не допомагає в плитках, листаєш простиню довго. Я завжди за новації, але стало не так зручно. І із 5000 тисяч скачаних копій, я впевнений 99% зовсім не потрібна інфа, які там БС, це можна якось сховати було, це інформація на 1-2 рази глянути більшості користувачів. Просто плитки дуже великі, в мене 6.2 розмір екрану, а в кого 5 або 4.5 то в нього там взагалі 2-3 плитки і рекламка. Тому і кажу що не зручно. Але раз ніхто нічого не пише на рахунок цих гігаплиток, то значить всіх все влаштовує, і один ти не будеш почутим, якщо інші мовчать.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Дякую за програму, а звідки у лайфа базові станції cdma?
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
debugger, О наличии лицензии я знаю. Но ведь реально не одного cdma тарифа не существует. Сдают в аренду интертелекому?
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Фільтр є, не додивися.

Foroxon, і все таки ще раз пропоную об'єднати СДМА лайфсела, з Інтером і зробити плитку чи інакше реалізувати, щоб зайшовши в вкладку інтера відсортувати і побачити бс на частотах лайфселу. Реально збиває з пантелику, особливо коли ставиш всі бс і до ЛС додаться БС СДМА.

Добавлено через 4 минуты
Ньютона уже немає, тож з опису можна видаляти.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Zak, маєте на увазі фільтр? так він вже є. справа зверху кнопочка.
Відносно всього іншого я вже висловлював свою думку неодноразово.
 
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Zak, маєте на увазі фільтр? так він вже є. справа зверху кнопочка.
Відносно всього іншого я вже висловлював свою думку неодноразово.
На рахунок іншого, за ньютон нічого не чув. На рахунок сдма можна давно було б щось придумати, не логічно в програмі воно. Мене дуже напрягає, тому постійно і пропоную.))))
 

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Когда переходишь в раздел UMTS, экран открывается на середине так, что Киевстар первый. Хотя у Водафона больше бс и он в списке находится выше. Приходится скролить вверх.

Хотелось бы чтобы приложение всегда открывало страницы в самом их верху.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька обл., București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
[MENTION=15911]Foroxon[/MENTION], вопрос из серии- для информации. Я 100% когда то на форуме заимел код для отключения рекламы + не точно, но вроде бы и купил/оплатил что то символически (типа на кофе). Вчера вернулся к Android, а софтина опять просит произвести покупку. Это баг, или я что то упустил, и теперь это фича в плее со всеми платными покупками, совершенными ранее?

В тунце если купил- софтина изкоробки, установленная под моей учёткой, без рекламы.

Никоим образом на возврат не претендую! Купил за кофе повторно :)
 
Зверху