Base Stations Android App

Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Вирішив завести окрему тему для обговорення, побажань, зауважень і т.д.

Додаток завантажує та відображає інформацію про кількість та розміщення всіх базових станцій (зареєстрованих в базі УДЦР) операторів мобільного зв'язку України.
Інформація доступна по операторам, що працюють за технологіями GSM, UMTS, LTE та CDMA: Київстар, Vodafone, Lifecell, ТриМоб, Інтертелеком та PEOPLEnet.


Встановити

Багтрекер - можна заводити баги, а також залишати пропозиції по новим функціям та покращеннях існуючих.

Джерело

Screenshot_1593072445_framed.pngScreenshot_1593072669_framed.pngScreenshot_1593072493_framed.pngScreenshot_1593072519_framed.pngScreenshot_1593072551_framed.pngScreenshot_1593072610_framed.pngScreenshot_1593072653_framed.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.01.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 10T Pro
Как посмотреть LTE 900 ? Не могу найти :(
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Как посмотреть LTE 900 ? Не могу найти :(
Заходете в LTE, там вибираєте. Тільки нову версію додатку треба, а він поки не доступний в Google play. Бо нинішня версія для LTE 900 не завантажує дозволи.
 

Вкладення

  • Screenshot_20200703-094922_Base Stations.jpg
    Screenshot_20200703-094922_Base Stations.jpg
    381.4 КБ · Перегляди: 30
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я сьогодні оновив телефон з вайпами. Тепер взагалі база не підтягується
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Я сьогодні оновив телефон з вайпами. Тепер взагалі база не підтягується
Знову поміняли сайт ) раніше дати були в форматі MM/dd/yyyy а зараз dd.MM.yyyy
Відповідно парсинг дат накрився. Прога думає що всі БС вже протухли і видаляє їх )))
Коротше, можете не чекати версію яка на рев'ю. там теж не працюватиме )
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Пофіксив. Вилив в стор.
Для тих, хто не хоче чекат, тут apk: https://drive.google.com/file/d/19l0Xtr41ShULSckhiL1Y0BXD391ElS6s/view?usp=sharing
Якийсь доступ просить
Упс. недошарив ) пробуйте знову
Все працює. Дякую)
 
Реєстрація
31.12.19
Місто
Киев
Знову поміняли сайт ) раніше дати були в форматі MM/dd/yyyy а зараз dd.MM.yyyy
Доречі, а можна додати налаштування по відображенню формату дати? Зараз вона відображається в залежності від локалі системи і це не завжди зручно. Наприклад я хочу користуватися англійською мовою системи, але зовсім не хочу дивитись на страшні для українського ока дати типу MM/dd/yyyy, хочу звичну dd.MM.yyyy.:rolleyes:
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Ще було б добре оптимізувати відображення тексту відносно до розміру загальносистемного шрифту: ОС MIUI 11, при збільшенні розміру шрифту понад "М" обрізає нижні рядки, і вся інформація не відображається (див. скриншот). І хто не любить мілкого шрифту в системі, мусить терпіти, бо способу пофіксити розмір шрифту та/або його відображення всередині додатку, на жаль, немає.
IMG_20200703_214848.jpg
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Знову поміняли сайт ) раніше дати були в форматі MM/dd/yyyy а зараз dd.MM.yyyy
Доречі, а можна додати налаштування по відображенню формату дати? Зараз вона відображається в залежності від локалі системи і це не завжди зручно. Наприклад я хочу користуватися англійською мовою системи, але зовсім не хочу дивитись на страшні для українського ока дати типу MM/dd/yyyy, хочу звичну dd.MM.yyyy.:rolleyes:

Ще було б добре оптимізувати відображення тексту відносно до розміру загальносистемного шрифту: ОС MIUI 11, при збільшенні розміру шрифту понад "М" обрізає нижні рядки, і вся інформація не відображається (див. скриншот). І хто не любить мілкого шрифту в системі, мусить терпіти, бо способу пофіксити розмір шрифту та/або його відображення всередині додатку, на жаль, немає.
Переглянути вкладення 31190
Поправив.
Апк тут: https://drive.google.com/file/d/1N47OxHfrZaMQpBa21WtDG7Op8fM9aJO2/view?usp=sharing
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Шось Google взагалі не працює ) Вже майже 4 доби апка на рев'ю :cry:
Post automatically merged:

Треба в описі додатку додати ключове слово Covid19, щоб швидше рев'ювили :D

screenshot-support.google.com-2020.07.07-20_28_00.png
 
Останнє редагування:

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
В пятницу в США был нерабочий день. Может поэтому задержка?

Так баг с датами будет исправлен в новой версии или они по одному обычно обновления одобряют и надо ждать самого последнего обновления?
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
В пятницу в США был нерабочий день. Может поэтому задержка?

Так баг с датами будет исправлен в новой версии или они по одному обычно обновления одобряют и надо ждать самого последнего обновления?
Скоріше тому, що я останнім часом багато оновлень накидував їм. дякую сайту УДЦР за часті зміни ) і додаток потрапив під "ретельніше" рев'ю. Яке може затягнутись до 7 днів, або більше.
Зараз у них на рев'ю в стейбл версія з фіксом дат, яку я тут виклав в п'ятницю. А в беті на рев'ю версія з UI фіксами, яку я виклав тут в неділю.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Щось додаток почав глючити, починає завантажуватися оновлюватися показують 2070 рік а потім як на другому скріншоті порожній екран , я скидав кеш програми і примусово закривав її , другий раз робив очистку даних програми і теж примусової закривав не помагає
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Щось додаток почав глючити, починає завантажуватися оновлюватися показують 2070 рік а потім як на другому скріншоті порожній екран , я скидав кеш програми і примусово закривав її , другий раз робив очистку даних програми і теж примусової закривав не помагає
Почитайте последние страницы темы, новая версия лежит тут в виде АПК, маркет уже 4 дня не может раздуплиться с проверкой
 
Зверху