Blablacar и другие сервисы поиска попутчиков

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну ось, знову нікого немає на Київ-Рівне. Лише проситься пасажир до Звягеля. Ще й хоче без сервісного збору.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
На ділянці Київ-Рівне збір 90-100 грн, це здирництво.
на ділянці де відносно часто їжджу вартість проїзду в автобусі 200грн, середня пропозиція від водіїв теж 200грн, але ще додається сервісний збір блаблакару 65грн. А водію, щоб конкурувати по ціні з автобусами, ставити ціну 135грн, теж якось не дуже цікаво
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
На ділянці Київ-Рівне збір 90-100 грн, це здирництво.
на ділянці де відносно часто їжджу вартість проїзду в автобусі 200грн, середня пропозиція від водіїв теж 200грн, але ще додається сервісний збір блаблакару 65грн. А водію, щоб конкурувати по ціні з автобусами, ставити ціну 135грн, теж якось не дуже цікаво
А на 265 гривень бажаючих немає зовсім? Я, власне, до чого.. Я коли їздив ББК з Дніпра до Запоріжжя, то також вартість була більше. Цін вже не помню, але приблизно автобусом коштувало 65 гривень, а водій по ББК брав 90 гривень. То я платив ті 90 гривень і їхав швидко і з комфортом, ніж шаландаться автобусом дешевше і в жахливих умовах! Особливо діставала відстань між сидіннями. Де я тільки не сідав, ніде мої ноги не влазили і сидів в раскоряку
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А на 265 гривень бажаючих немає зовсім? Я, власне, до чого.. Я коли їздив ББК з Дніпра до Запоріжжя, то також вартість була більше. Цін вже не помню, але приблизно автобусом коштувало 65 гривень, а водій по ББК брав 90 гривень. То я платив ті 90 гривень і їхав швидко і з комфортом, ніж шаландаться автобусом дешевше і в жахливих умовах!
Якось їхав з північно-західного райцентру Рівненської облсті на Київ. Поставив ціну +20% від маршрутки.
Якась дівчина зателефонувала і нила, чого так дорого? Почала "знайомити" мене з цінами.
А це було після Різдва, бажаючих їхати трохи було. Запропонував їхати маршрутков, тим більше, що до самого райцентру їй було ще 20 км. А я її забирав по дорозі.) Вже не пам'ятаю, чи її віз, чи іншу дівчину.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В результаті зголосовися студєнт. Каже, що в Рівне їздити блаблакаром швидше і дешевше ніж маршруткою.
Але через сервісний збір вони якось мутять, щоби його не платити. Свинорилять.
Наступного дня ще й на маршрут Рівне-Сарни забронювали.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Але через сервісний збір вони якось мутять, щоби його не платити. Свинорилять.
Типу замовили поїздку, а потім водія просять скасувати поїздку в ббк. По факту з водієм домовляються, а збір ббк повертає, так як типу поїздки не було. Мені щось таке розповідали
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
В кінці літа підвозив пару людей через Блабла - все нормально. Сьогодні пробую опублікувати поїздку - вже вимагають якусь верифікацію (фото паспорта). Без цього не дають завершити оформлення. У всіх так? Бо бачу, що люди опубліковують поїздки і без значка верифікації.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В кінці літа підвозив пару людей через Блабла - все нормально. Сьогодні пробую опублікувати поїздку - вже вимагають якусь верифікацію (фото паспорта). Без цього не дають завершити оформлення. У всіх так? Бо бачу, що люди опубліковують поїздки і без значка верифікації.
На Новий рік возив без паспорта.
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
Загран вже закінчився. Нового не робив. Навіть такий не хочуть приймати. І вимагають тільки загран або ІД. (n)
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
Все таки опублікували поїздку без верифікації. Правда, апетити у блакара...
300км відстань. До моїх 400грн додали ще 105грн комісії.
 
Зверху