Corbina telecom (Київ Святошин та передмістя)

Реєстрація
04.12.22
Місто
Київ
Хтось користується цим провайдером? Що можете сказати про нього під час віялових відключень?
Обіцяють, що лінк буде, поки житиме акумулятор в будинковому ящику, а вузлові свічі в них на резервному живленні (зі слів так зрозумів, що там генератор)
І друге питання - російський капітал в них залишився?

дякую всім
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
По-моему они никакого отношения к российской корбине никогда не имели, просто паразитируют на бренде.

Будет ли работать конкретно в вашем доме можно узнать только от соседей, но если по FTTB, то я очень сомневаюсь, по оптике скорей всего будет.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
До русні вони відношення ніколи не мали. Просто назву скомуниздили. А про віялові відлкючення я вже писав у різних темах - у кожного провайдера у кожному під'їзді ситуація відрізняється. Питайте у сусідів, чи в домовому чаті як саму у вашому будинку/під'їзлі працює цей провайдер
Post automatically merged:

Будет ли работать конкретно в вашем доме можно узнать только от соседей, но если по FTTB, то я очень сомневаюсь, по оптике скорей всего будет.
FTTB хоч і не оптика але з відгуків ДБЖ забезпечують роботу від 4х годин. Мені взагалі пощастило - у мене тягне 9.5 годин. Оптика у більшості теж лягла годин через 10, тому різниця не завжди очевидна.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
но если по FTTB, то я очень сомневаюсь, по оптике скорей всего будет.
FTTB хоч і не оптика
Я конечно дико извиняюсь, но FTTB это Fiber to the Building - "оптика в дом", оптика :)
То, что она не заходит в квартиру не превращает ее в не-оптику :)
ну и да, с т.з. ее запитать провайдеру - чуть тяжелее, чем когда прямо в квартиру заходит, но тоже не очень сложно, потому что все же оптика и достаточно запитать железку в подвале
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
plebis ну суть думки була у тому, що якщо опитка йде до квартири, то є шанс що вона затягнута прямо від якогось "магістрального" вузла де стоять генератори і поки є живлення на абонентському обладнанні - буде інтернет.
У випадку з FTTB - усе одно є будинковий/під'їздний вузол де навіть якщо стоїть ББЖ, він тягне від 2 до 10 годин і не завжди встигає заряджатись.
Ну хоча з відгуків тут на практиці, при блекауті у більшості випадків лягає і вузол звідки йде оптика і вузол DSL, бо в більшості вони теж на ББЖ а не на генераторах. Оптика то панацея тільки якщо провайдер гарантує її безперервну роботу навіть без світла, але зазвичай то гарантується тільки окремими провайдерами на корпоративних тарифах.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Та я розумію, просто трохи кривить, коли кажуть "оптика в дом" це не оптика :)
 
Реєстрація
04.12.22
Місто
Київ
Ну так, швидше всього FTTB
Про акб у підвалі вже домовилися.
Задача - витягнути 4-6 годин, думаю справимося.
У випадку хронічного недозаряду акб - будемо вирішувати по факту.
Дякую всім
 
Зверху