Deezer

Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Тю, а чом тут і досі немає топіка про Deezer? Як на мене, він - крутезний! Чого вартує лише оригінальна функція Flow! До того ж є Hi-Fi, мобільний додаток файно працює і до нашого люду гарно ставляться, надаючи вже доволі давно нам Premium безкоштовно...
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Тю, а чом тут і досі немає топіка про Deezer? Як на мене, він - крутезний! Чого вартує лише оригінальна функція Flow! До того ж є Hi-Fi, мобільний додаток файно працює і до нашого люду гарно ставляться, надаючи вже доволі давно нам Premium безкоштовно...
Мені не вдається на шару отримати преміум. Кнопки не натискаються, перезапустив прогу і вже нема пропозиції.
 
Реєстрація
24.04.20
Місто
Bruges
Бесплатно только старым пользователям, у кого премиум уже был. Новым ничего не дают :)

The free premium subscriptions for Ukraine only apply to existing subscriptions.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У мене був преміум...щось зайшов в прогу під своєю учоткою, 6 євро просить...
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
А ще у Deezer є наступна перевага: коли шукаєш через пошуковик Google якийсь гурт, то в правому блоці є Дізер, але немає його прямого конкурента - Спотіфай.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Deezer взагалі вогонь.
Для мене найкращій з-поміж інших
А ще ж для всіх українських користувачів з березня був безкоштовний преміум.....
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Deezer взагалі вогонь.
Для мене найкращій з-поміж інших
А ще ж для всіх українських користувачів з березня був безкоштовний преміум.....
І продовжує бути безкоштовним
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Deezer взагалі вогонь.
Для мене найкращій з-поміж інших
А ще ж для всіх українських користувачів з березня був безкоштовний преміум.....
І продовжує бути безкоштовним
У мене по 9 вересня написано діє Преміум

О бачу змінилась дата - 10 жовтня. Чудово
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Є у мене в плейлистах треки з певних альбомів виконавця. Я їх додавав давно, коли ще ті альбоми були на сторінці виконавця. Зараз же сторінка виконавця порожня від тих альбомів, але треки з них продовжують бути доступними з моїх плейлистів. Як таке можливо?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Додам інфи: якщо клацнути на назві альбому в рядку доріжки з мого списку відтворення, то переходить в альбом, де все на місці і без проблем грає.
 
Зверху