eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Реєстрація
08.02.21
Місто
Одеса
Телефон
15 Pro Max, SE 2020
Короче, беда с есим у Киевстар. Пока перекинул в физическую карту и положу на полку. На сайте висит писюлька, что починят до 10 октября. Если не заработает 11-го, то сожгу нах эту симку!
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Короче, беда с есим у Киевстар. Пока перекинул в физическую карту и положу на полку. На сайте висит писюлька, что починят до 10 октября. Если не заработает 11-го, то сожгу нах эту симку!
это уже 3 или 4 дата переноса.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Контракт, е-сим, включено VoLTE
айфон 12 про макс 256
Киевстар е-сим
Водафон физическая карта.
Раньше было наоборот.
У меня тоже Киевстар есим а водафон физсим, только айфон 11. Контракт. Ползунок volte включён, а ims-0. Нихрена не работает волте на есим.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Контракт, е-сим, включено VoLTE
айфон 12 про макс 256
Киевстар е-сим
Водафон физическая карта.
Раньше было наоборот.
У меня тоже Киевстар есим а водафон физсим, только айфон 11. Контракт. Ползунок volte включён, а ims-0. Нихрена не работает волте на есим.
А ви на технічний відділ заявку на підключення VoLTE залишали?
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Контракт, е-сим, включено VoLTE
айфон 12 про макс 256
Киевстар е-сим
Водафон физическая карта.
Раньше было наоборот.
У меня тоже Киевстар есим а водафон физсим, только айфон 11. Контракт. Ползунок volte включён, а ims-0. Нихрена не работает волте на есим.
Е-сим у Вас Киевстар?
Post automatically merged:

Контракт, е-сим, включено VoLTE
айфон 12 про макс 256
Киевстар е-сим
Водафон физическая карта.
Раньше было наоборот.
У меня тоже Киевстар есим а водафон физсим, только айфон 11. Контракт. Ползунок volte включён, а ims-0. Нихрена не работает волте на есим.
Е-сим у Вас Киевстар?
На водафон 1 показывает, а на Киевстар голос
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
По поводу eSIM и VoLTE было установленно следующее - преход на eSIM вызывает отвал VoLTE и либо услуга автоматически ре-активируется повторно (что весьма редко происходит), либо же нужно оставлять повторное техническое обращение на ре-активацию данной услуги. Далее нормально работает.
 
  • Like
Реакції: idea

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
По поводу eSIM и VoLTE было установленно следующее - преход на eSIM вызывает отвал VoLTE и либо услуга автоматически ре-активируется повторно (что весьма редко происходит), либо же нужно оставлять повторное техническое обращение на ре-активацию данной услуги. Далее нормально работает.
Это только у оператора Киевстар или у всех, включая за рубежом? У меня работает, хотя и писало, чтотсеть не сертифицирована. Не работает конференция. Это точно, проверено лично и неоднократно.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Мне ответили, что заявка на подключение или выключение VoLTE не подается. Она работает когда устройство поддерживает и есть покрытие
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
Мне ответили, что заявка на подключение или выключение VoLTE не подается. Она работает когда устройство поддерживает и есть покрытие
Это типичный ответ малограмотного оператора. Кладете трубку, набираете повторно и пытаете счастья со следующим оператором.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Операторка каже, що есім може впливати на вхідні виклики. Чи це правда? Пару днів, як до знайомого не можна додзвонитись. Лайф каже: цей номер не є дійсним. Вф і 3моб - номер не обслуговується...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
есім може впливати на вхідні виклики.
Не впливає. В айфоні два номери одночасно - фізична КС та е-сім ЛС. Обидва номери в режимі LTE - на ЛС дозвон без проблем, на КС - недозвони, "ваш абонент - не абонент", приходять СМС "вам дзвонили"... Особливо коли я активно користуюсь даними по LTE. Іноді мене це задовбує, або коли чекаю на важливий дзвінок, а співрозмовник не любить, або не здогадується написати вайбером - перемикаю КС на 3G, а інет перемикаю на ЛС - тоді на КС всі дозвонюються без проблем. Висновок: КС не вміє нормально перемикати LTE -> 3G(2G), і проблема не в е-сім, а в кривому обладнанні/софті/налаштуваннях.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Maxxx, перемкнули на only 3g - те саме. Спостерігається і у Києві і в Одесі. Тобто це не одна бс.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
есім може впливати на вхідні виклики.
Не впливає. В айфоні два номери одночасно - фізична КС та е-сім ЛС. Обидва номери в режимі LTE - на ЛС дозвон без проблем, на КС - недозвони, "ваш абонент - не абонент", приходять СМС "вам дзвонили"... Особливо коли я активно користуюсь даними по LTE. Іноді мене це задовбує, або коли чекаю на важливий дзвінок, а співрозмовник не любить, або не здогадується написати вайбером - перемикаю КС на 3G, а інет перемикаю на ЛС - тоді на КС всі дозвонюються без проблем. Висновок: КС не вміє нормально перемикати LTE -> 3G(2G), і проблема не в е-сім, а в кривому обладнанні/софті/налаштуваннях.
Не 11 про макс в тебе? В мене така біда була на ньому. Поміняв на 12 то проблема ця вкрай рідко була, але є
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Tarasik, 12 max pro
Post automatically merged:

Сорока на хвості принесла: що це проблема єсім та мнп-софту київстар.
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Ждём пока пофиксят? Жаль, но делать нечего.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Tarasik, 12 max pro
Post automatically merged:

Сорока на хвості принесла: що це проблема єсім та мнп-софту київстар.
Яка сорока, форум іншої тематики. За мнп ніде написано не було.
Maxxx, перемкнули на only 3g - те саме. Спостерігається і у Києві і в Одесі. Тобто це не одна бс.
Не виключайте проблему в модемі все таки в даному випадку, в 3ж дзвінки проходити мають нормально
 
Зверху