eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

BBC

Реєстрація
07.08.16
Місто
Київ
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
А кто подскажет как добавить номер есим на айпаде в мкс?*
* - задачка со звездочкой
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
McFast аЙпада нет, а вчём проблема, просто интересно? В чём отличия от iPhone?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Когда делал себе Esim КС, нужно было только приложение Мой Киевстар. Не припомню никаких смс для активации.
P.S. Да и звонков тоже не припомню. Может что-то поменялось и я упустил.
Post automatically merged:

Murkit, Я имел в виду отличия критичные для активации есим
 
Реєстрація
04.03.13
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 8 P, Pixel 4a 5g
Чоловік питав як додати в МКС номер, який встановлено в iPad в форматі esim. Цю дію потрібно підтвердити введенням отриманої SMS.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
Чоловік питав як додати в МКС номер, який встановлено в iPad в форматі esim. Цю дію потрібно підтвердити введенням отриманої SMS.
да.
мне уже кто-то звонил из кс после жалобы в тех поддержку. и да, у них есть вход по puk, но не для всех тарифов, а только для спец под устройства. я взял обычный за 135 есим.
у лайфа я обычно переставляю есим в айфон, добавляю номер и ставлю обратно, но у кс, насколько я понимаю, в этом плане ограничеие
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
В решті решт на протязі двох неділь буцання з київстаром вдалось вмовити київстар підключити Google Pixel 4 XL на esim,мною була створена заявка так як підключення було не можливе хоча телефон еsim підтримує і в системі мій кс є кнопка для перходу були надані скріни з особистого кабінету, але київстар вперся рогом шо ні не сертифікований апарат не будемо включати я тоді навів їм приклад водафона з лайфом кажу як так в них він сертифікований, а у вас ні ви що гірші них,короче довго я їм мусолив голову дійшло до того що в фб мене забанили бо я їм вже виїв всі мізки з тим підключенням а сьогодні телефонує підтримка і питає чи ви згодні перейти на є сім я кажу так то давайте ми спробуєм перевести ва ш телефон я встановив додаток і через додаток за хвилин 5 я вже мав єсім в телефоні, просив щоб цю модель телефону закинулив список як таку що працює з київстаром так як її немає в списку.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
В решті решт на протязі двох неділь буцання з київстаром вдалось вмовити київстар підключити Google Pixel 4 XL на esim,мною була створена заявка так як підключення було не можливе хоча телефон еsim підтримує і в системі мій кс є кнопка для перходу були надані скріни з особистого кабінету, але київстар вперся рогом шо ні не сертифікований апарат не будемо включати я тоді навів їм приклад водафона з лайфом кажу як так в них він сертифікований, а у вас ні ви що гірші них,короче довго я їм мусолив голову дійшло до того що в фб мене забанили бо я їм вже виїв всі мізки з тим підключенням а сьогодні телефонує підтримка і питає чи ви згодні перейти на є сім я кажу так то давайте ми спробуєм перевести ва ш телефон я встановив додаток і через додаток за хвилин 5 я вже мав єсім в телефоні, просив щоб цю модель телефону закинулив список як таку що працює з київстаром так як її немає в списку.
Вона і так там була, раніше через сайт можна було, і через додаток теж. Не туди воювали.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
В решті решт на протязі двох неділь буцання з київстаром вдалось вмовити київстар підключити Google Pixel 4 XL на esim,мною була створена заявка так як підключення було не можливе хоча телефон еsim підтримує і в системі мій кс є кнопка для перходу були надані скріни з особистого кабінету, але київстар вперся рогом шо ні не сертифікований апарат не будемо включати я тоді навів їм приклад водафона з лайфом кажу як так в них він сертифікований, а у вас ні ви що гірші них,короче довго я їм мусолив голову дійшло до того що в фб мене забанили бо я їм вже виїв всі мізки з тим підключенням а сьогодні телефонує підтримка і питає чи ви згодні перейти на є сім я кажу так то давайте ми спробуєм перевести ва ш телефон я встановив додаток і через додаток за хвилин 5 я вже мав єсім в телефоні, просив щоб цю модель телефону закинулив список як таку що працює з київстаром так як її немає в списку.
Вона і так там була, раніше через сайт можна було, і через додаток теж. Не туди воювали.
Хто була?? Хай собі буде коли в них на сайті нема підтримки цієї моделі ти нічого не зробиш я через те і шум підносив сказали телефон не сертифікований ніяких єсімок тобі на гугл пікселі не буде.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
я встановив додаток і через додаток
Ключове, там є кнопка перейти на есім якщо телефон підтримує цю технологію. Раніше в старому кабінеті київстар теж можна було перейти. Я ще більше ніж рік тому перейшов кс контракт, піксель.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
на припейді мене не пускало кнопка була, і тринділи що ваша модель не підтримує, ти читав що я писав чи ото мені так від балди захотілось собі і комусь їсти печінку, жимай ту кнопку до посиніння коли оператор не дає відповідного дзвінка і ти не можеш зробити підтвердження, дудки ти перейдеш.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
на припейді мене не пускало кнопка була, і тринділи що ваша модель не підтримує, ти читав що я писав чи ото мені так від балди захотілось собі і комусь їсти печінку, жимай ту кнопку до посиніння коли оператор не дає відповідного дзвінка і ти не можеш зробити підтвердження, дудки ти перейдеш.
Pixel 4 спокійно перевів на esim з пів року тому, через додаток - жодних проблем не було
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
на припейді мене не пускало кнопка була, і тринділи що ваша модель не підтримує, ти читав що я писав чи ото мені так від балди захотілось собі і комусь їсти печінку, жимай ту кнопку до посиніння коли оператор не дає відповідного дзвінка і ти не можеш зробити підтвердження, дудки ти перейдеш.
Pixel 4 спокійно перевів на esim з пів року тому, через додаток - жодних проблем не було
За півроку все змінилось, біжи найди в них піксель 4xl в телефонах котрі підтримують єсім. Даю скрін з сайту для ледачих, і ти там кричи доказуй що він підтримує ніхто тобі не дасть підключити що було і в моєму випадку,хіба мо після вчорашнього змінять на те що він буде в списку гаджетів котрі підтримують єсім.
 

Вкладення

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19.4 КБ · Перегляди: 28
Зверху