eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Я бы вам порекомендовал бы, поставить е-сим киевмтара (бесплатно) а физическую водафона.
Post automatically merged:

Либо покупайте за 100 грн е-сим от водафона и устанавливайте ее в телефон
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Как минимум так проще и быстро поставить е сим от киевстара. Кнопку нажали в приложение и вуаля она уже в телефоне
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А отримати свіжий QR кодна електронну пошту для припейду не можливо пише щось пішло не так при відправці коду з телефону, буде їх ще тіпати довго.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
В пятнецу переходили на е-сим через прилодение мой киевстар.
Перед этим взяли физ карту новую и все сработало.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Перенесли есім на інший телефон. Контракт. З третьої спроби потрапили на дівчинку, яка відновила пластик і вже з нього зробила куаркод.
Перший раз 3 дні чекали куаркод на пошту, другий раз нам в магазині роздрукували куаркод неробочий.
Спроба з перенесенням через пластик була успішною
 
  • Like
Реакції: Leon
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Так. Перша спроба через чат в додатку відновити куаркод з 29 грудня і по досі жоден код на пошту не прийшов.
Коли 3 січня додзвонився о 20.45 до оператора, то вимагали імеі і модель телефону, вже 4 січня о 16.17 заявка була закрита, бо "немає зворотнього зв'язку. Слава Україні!"
Офлайн дівчинка 4 числа надрукувала неробочий куаркод.
І лише 5 числа офлайн дівчинка спочатку відновила пластик, потім з нього в магазині перенесли есім на новий телефон.
 
Реєстрація
01.05.08
Місто
Киев
Всем привет! Как можно с одного телефона с e-sim перебросить на другой с e-sim? Написал в поддержку, говорят что нужно через smart sim делать.

В мой Киевстар есть qr код, он для чего тогда?
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
В мой Киевстар есть qr код, он для чего тогда?
Для першого додавання e-sim на перший пристрій. Далі ніби працювало тільки через відновлення на фізичну чи візит в центр обслуговування, якщо не помиляюся
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Та до спини та халява, хочеш перенести на друге тіло купуй картку перенось на неї а потім знов роби е-sim, де халява??
 
Реєстрація
04.03.13
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 8 P, Pixel 4a 5g
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Та до спини та халява, хочеш перенести на друге тіло купуй картку перенось на неї а потім знов роби е-sim, де халява??
Не треба купувати - в магазині Київстар безкоштовно.
В мене магазин мінімум за 60 км від мене, не всі живуть в містах зважайте трохи на то.
 
Реєстрація
01.05.08
Місто
Киев
Код одноразовий, то тільки в КС так могли зробити, в лайфа безліч раз можна користатися, в водафона 5.
Это правда только в КС такое могли сделать ))) Только что параллельно перенес сим-карт лайф, удалил с одного телефона и активировал qr на другом. Минута дела...
 
Останнє редагування:
Зверху