Google Гаманець (Google Wallet) та Google Pay (ex Android Pay)

Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Мобільний застосунок «Google Pay» з літа 2022 року називається «Google Гаманець».

Google Гаманець (Google Wallet) — це безпечний і конфіденційний цифровий гаманець, що забезпечує швидкий доступ до платіжних карток, проїзних, квитків, ключів або офіційних посвідчень особи, які ви в ньому зберігаєте.
Домашня сторінка: Google Гаманець, Google Pay (архів) | База знань

Google Pay — це служба, завдяки якої можна легко здійснювати покупки в Інтернеті й мобільних застосунках, а також користуватися функцією оплати дотиком усюди, де приймаються платежі через «Google Pay».
 
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Оновили GPay. Тепер, якщо розблокували телефон і трохи користувались, то при оплаті вимагає підтвердити особу. Якщо зняти підтвердження, без розблокування можна платити в громадському транспорті.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20240415_142644_GoogleWallet.jpg
    SmartSelect_20240415_142644_GoogleWallet.jpg
    87.7 КБ · Перегляди: 71
  • SmartSelect_20240415_142914_Google Play services.jpg
    SmartSelect_20240415_142914_Google Play services.jpg
    226 КБ · Перегляди: 71
  • SmartSelect_20240415_142925_Google Play services.jpg
    SmartSelect_20240415_142925_Google Play services.jpg
    128.2 КБ · Перегляди: 70
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Виходить підтвердження особи це розблокування?
Візуальні зміни вони ще запровадили два дні тому, при чому без оновлення застосунку.
Але при оплаті змін не було помічено. Завжди плачу розблокованим.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Але при оплаті змін не було помічено. Завжди плачу розблокованим.
Якщо тільки розблокували, то і не помітите, а якщо розблокували і зайшли наприклад в браузер і потім треба провести оплату, то в застосунку пише, що треба підтвердити особу. Ще помітив, якщо після браузера чи месенджерів зайти в Приват24 і там стоїть розблокування відбитком, а після цього зайти в GPay, то він не вимагає підтвердження. Тобто GPay отримує данні, що було підтверджено особу в іншому застосунку.

чому тільки в громадському транспорті
Не знаю, як воно добре буде визначати оплату і чи це ГТ або кава в кіоску, але я виставив щоб просив підтвердження.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
GPay отримує данні, що було підтверджено особу в іншому застосунку
Ні, він отримує інфу, як давно була авторизація по відбитку, і якщо термін достатньо короткий - дозволяє оплату без повторної авторизації.

виставив щоб просив підтвердження
Це дія за замовчуванням, воно в усіх відразу виставилося у "підтверджувати", можна лише відключити.

як воно добре буде визначати оплату
При обміні даними між пристроями по NFC, смартфон передає токен, а отримує МСС терміналу, то ж сервіс оплати в стані визначити, чи категорія терміналу відповідає "транспорт".
 
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
Почему так проблема пропадает и появляется. Скажите пожалуйста как решить проблему.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-15-21-41-26-692_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-04-15-21-41-26-692_com.android.settings.jpg
    86.1 КБ · Перегляди: 41
  • Screenshot_2024-04-15-21-40-55-828_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2024-04-15-21-40-55-828_com.google.android.gms.jpg
    145.5 КБ · Перегляди: 41
  • Love
Реакції: idea

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Mix Fix, на телефоне прав ROOT нет? Не установлены бета-прошивки (еженедельные)?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
Mix Fix,
1) в параметре "Расположение элемента безопасности" настроек NFC (если будет) выбрать пункт "HCE кошелек" или в параметре "Додаток для платежів за умовчанням" -- "Google Pay": https://4pda.to/forum/index.php?act=findpost&pid=86843436
2) ну сертифицировать вручную https://4pda.to/forum/index.php?act=findpost&pid=96111443
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-15-22-49-57-927_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-04-15-22-49-57-927_com.android.settings.jpg
    117.2 КБ · Перегляди: 34
  • Screenshot_2024-04-15-22-50-39-186_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-04-15-22-50-39-186_com.android.settings.jpg
    72.8 КБ · Перегляди: 33
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Учора, заблокованим і частково заблокованим телефоном не вдалось розплатитись, після розблокування екрану відбитком – показувало поруч із карткою повідомлення про підтвердження особи, без жодних додаткових дій - оплата пройшла.
Мій висновок такий, що це таким чином полагодили оплату без розблокування (на яку певно було багато скарг від наших...)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
заблокованим і частково заблокованим телефоном не вдалось розплатитись
Ну нарешті, гугель зі своїм розумом зустрівся...)) А то величезна дірка для нарків та циган, коли купа карток в смартфоні у кожного..
 
  • Like
Реакції: idea

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
На Мотороле edge 30 neo есть функция отрубать NFC при заблокированом дисплее. Таким образом если включить её, то левых оплат быть не может.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
rotax, і так лівих оплат не було й нема, це у особливо тривожних була криза...
Не було жодної лівої. Оплачував просто засвітивши екран, без розблокування. А от тепер на касі всі можуть бачити мій пароль розблокування екрану. Безпека "підвищилася"...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
і всі можуть бачити мій пароль розблокування екрану.
Пароль? Під час біометрії всюди? :oops:
Post automatically merged:

есть функция отрубать NFC при заблокированом дисплее.
Ну Моторола молодці, але це реально як коли болить голова, відрубати її, замість випити панадол))
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Не було жодної лівої.
А як в тебе підріжуть телефон? Тільки не кажи, що такого ніколи не буде, може бути все, навіть у самого обережного.
Чогось не хочу біометрії. Якісь напівсвідомі страхи використання відбитка пальця без мого дозволу. Використовую графічний пароль.
І от в разі "підріжуть" є вирогідність, що підрізальники попередньо можуть побачити мій графічний пароль розблокування...
Переходити таки на відбиток пальця?
Яка думка щодо безпеки відбитку пальця (що його можуть використовувати без мого дозволу) VS графічний пароль, що його бачать багато сторонніх і разі втрати телефону...?
 
Зверху