Huawei E169 від Utel

Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Когда все установится, попробуй потом мне позвонить, потестируем видеотелефонию (Компьютер-телефон) - там вроде есть такая программка, номер потом сообщу.


Мой компьютер > Setup U'manager > правой кнопкой "Открыть" что там у тебя высвечивается? У меня E219 (см. картинку)

Мої файли відповідають твоїм !
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
plebis, Martyn - спасибо, завтра попробую.

Мої файли відповідають твоїм !
По идее у тебя должно быть больше файлов - модем более функциональный (может там в папках больше?) - Не знаю! Попробуй mdma
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
plebis, Martyn - спасибо, завтра попробую.


По идее у тебя должно быть больше файлов - модем более функциональный (может там в папках больше?) - Не знаю! Попробуй mdma

Нарешті вдалося запустити свій модем. Зробив це тільки з допомогою mdma. І то тільки після того як переключився на GPRS/EDGE Preferred. Хоча більш як впевнений, що тут де я зараз знаходжусь є покриття Utel. В зв'язку з цим виникло питання: а можливо модем несправний? І не працює через 3G.
Поставив також прогу Mobile Partner (http://3gplaneta.com.ua/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=10&Itemid=39), але й вона не змогла завести мій модем.
А в когось поставились програми, що йдуть з модемами Huawei E169 чи Huawei E219 ? Скиньте мені хто має якщо не всі, то хоча б U'manager.exe:helpme::helpme::helpme:
 
Останнє редагування:

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Выкладывается...

Добавлено через 31 минуту
Ognenko, танцуй :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Твоя програмка поставилась без проблем і запускається. Операція заміни файла не пройшла, тепер вже вимагає від мене якусь бібліотеку *.dll , якої відповідно в мене не має.:plak: Що ж буду поки юзати твою і попутно шукатиму саме для свого модема інсталяцію з можливістю виконання дзвінків. Ще раз велике спасибі за допомогу.:apl:
 

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Еще раз напиши, что ты сделал после того, как скачал мой архив. Все должно было заработать. Это программа может работать универсально - не только с моми модемом (е219). . Жду ответа
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Описую порядок своїх дій:
  1. Інсталював твою програму
  2. З папки куди інсталював твою програму скопіював файл "C:\Program Files\U'manager\U'manager.exe" в інше місце.
  3. Деінсталював твою програму
  4. Інсталював програму, яка йшла з моїм модемом Е168
  5. Вкинув туди твій U'manager.exe
  6. Запустив ярликом, який знаходиться на робочому столі і посилаеться на "C:\Program Files\U'manager\U'manager.exe" програму на виконання.
  7. Отримав наступне повідомлення:
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Все! Проблема вирішена шляхом походу в магазин, де придбав сам модем. Там після пояснення причин мого приходу мені записали на мою флешку інсталяційні файли з іншого модему. Вдома без проблем вдалось інсталювати програму. Все запустилось на УРА з першого разу! Порівняв файли з тими, що записані на моєму модемі. ВОНИ ОДНАКОВІ !! Я тоді нічого не розумію ... Можливо хтось зможе мені пояснити, чому саме не ставиться програма з мого модема ?!?
І ще, можливо хтось знає яким чином тепер, в домашніх умовах, записати нові файли в модем ?!?
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Ognenko, так а есть там программа для совершения видеозвонков? - В магазине мне говорили что в этом модеме есть.

яким чином тепер, в домашніх умовах, записати нові файли в модем ?!?
Мне это тоже интересно.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
На жаль, ніяких ознак можливості здійснення відеодзвінків не виявлено. Ні в самому інтерфейсі програми, ні в довіднику програми нічого не зазначено про відеодзвінки.
 

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Можно было не ходить в магазин, а просто снести сначала свою прогу, а потом установить мою - она ничем от твоей не отличается. В том bin-файле были дрова и на поддержку голоса:)
Видеозвонок с модема - если сможешь реализовать - научишь потом, ок?
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Робив я так, як ти кажеш. Ставив твою прогу, але в ii iнтерфейсi вiдсутнi кнопки для здiйснення дзвiнкiв. А саме можливiсть дзвонити з модему для мене важлива! Яким чином можна було з твого bin файлу витягнути потрiбнi менi кнопки? Розкажи, якщо знаэш. А ось на рахунок вiдеодзвiнкiв нiчим не допоможу - вiдеодзвiнки через модем реалiзувати не можна. В help програми дана iнформацiя вiдсутня, вiдеодзвiнки з допомогою модема здiйснювати неможливо. Простий дзвiнок здiйснив без проблем, все чудово реалiзовано.
 
Останнє редагування:

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Просто открыв bin-файл узрел там 3 call- плагина, вот и был уверен, что заработает, там даже есть файлы-иконки кнопок звонка и журнала звонков. Вот почему я так сказал. Проверить не мог - не на чем.
 
Реєстрація
23.02.09
Місто
Луганск
Телефон
Nokia 6230I. Huawei E219
2Ognenko

Выложи софт который тебе скинули на флешку
 
Реєстрація
23.02.09
Місто
Луганск
Телефон
Nokia 6230I. Huawei E219
Спасибо

Хочу попробовать запустить на своём модеме глянуть чё с этого получиться
 
Реєстрація
29.10.08
Місто
Донецк
Поставил U'manager на модем HUAWEI E169 (k3520) от Vodafone. Плюсы, в отличие от Mobile Partner: встроенный ussd-запрос баланса, руссифицирована. Работает отлично, в том числе и звонки. Спасибо.
 

therost

Звичайний користувач
Реєстрація
26.10.07
Місто
Кременчук, Київ
Поставил U'manager на модем HUAWEI E169 (k3520) от Vodafone. Плюсы, в отличие от Mobile Partner: встроенный ussd-запрос баланса, руссифицирована. Работает отлично, в том числе и звонки. Спасибо.

А можешь где-нибудь выложить эту программу?
 
Зверху