iPhone зберігає останню секунду записаного відео

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 13 Pro
5s, Se, 12 mini - жодного разу такого не було. Може скинути налаштування, або встановлені якісь тестфлайт застосунки що використовують камеру?
Налаштування скидав шляхом повної перепрошивки айфона в режимі ДФУ. Ну в мене вже також з того разу не спостерігалось. Може в 16.0.3 щось дійсно пофіксили.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
в мене вже також з того разу не спостерігалось.
Я ж кажу, скорше за все - це був "ефект ненатиснутої кнопки", сам на таке попадався, намагаюсь привчити себе робити "спуск" кнопками гучності - апаратну кнопку відчуваєш краще. Просто тепер ти став більше слідкувати за цим, і ситуація не повторюється. ;)
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 13 Pro
в мене вже також з того разу не спостерігалось.
Я ж кажу, скорше за все - це був "ефект ненатиснутої кнопки", сам на таке попадався, намагаюсь привчити себе робити "спуск" кнопками гучності - апаратну кнопку відчуваєш краще. Просто тепер ти став більше слідкувати за цим, і ситуація не повторюється. ;)
В моєму випадку після натиснення був звук і зверху де йде час панелька стала червоною, але час не йшов. Сьогодні ще раз прошив через дфу айфон, вже на іОС 16.0.3, пропало дуже багато багів і плюс «справність» батареї піднялось з 89% до 90%. Дивно, але ок. Зараз не на часі новий телефон купуватт
 
Зверху