izibank

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Чи є посилання типа "приведи друга отримай 100 грн".
Дивись приватні повідомлення.

Яку картку/картки краще відкривати?
Якщо отримати більший кешбек за оформлення картки, то з кредитним лімітом. Потім можна від нього відмовитися.

Гроші для відкриття депо можна завести через Р2Р-переказ і одразу відкривати, можливо треба врахувати, що сума на картці повинна на 1 копійку бути більше суми відкриття депо.
Якщо треба забирати валюту готівкою по завершенню депо, то слід ураховувати комісію 15 ₴ за знаття в касі ТАС і графік доступності горошей у касі після замовлення.
 

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Howl, КБ за какие катерия Изя даёт?
Можно ли перевести виртуальную (на которую с июля так и не дали КЛ) в пластик и целесообразно (при отсутствии функции НФС в телефоне)?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Александр книжник, с сентября держится кешбек 1,5 % (брутто) на продукты. Вторая категория кешбека может принести 0,5 % (брутто) выгоды по выбранной категории (здесь в теме или в соседней скрины были).

Перевыпуск виртуальной на пластик платный, но вроде как первый раз может быть и бесплатный. Это надо в поддержке уточнять.
Если в городе есть Сильпо, то через приложение Сильпо можно оплачивать покупки. Также такое можно осуществить и с приложением от АТБ, если магазин эту функцию поддерживает.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Сьогодні оформила, поповнила, відкрила депо. Приємно, що кешбек на продукти 1,5%. За купівлю в ОКвайн було як за продукти)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Александр книжник, 1,5 % на продукти хоч за кредитні кошти, хоч за свої. Зараз банк від клієнтів не приймає заявки на збільшення кредитного ліміту. Хоча були випадки, коли за оформлення соцдепо ТАС і izi наливали ліміт...
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
На заметку тем, кто оплачивает $ с карт izibank:
_PORT_UA сказав(ла):
Вони повертають долар через євро! І це при тому, що сплачував доларовою картою та рахунок продавця був виставлений в доларі.
izibank сказав(ла):
дійсно розрахункова валюта банку - євро, й оскарження операції на рівні міжнародної системи відбувається в євро. відповідно, якщо операція була здійснена у валюті долар, при поверненні могла бути здійснена конвертація

При расходной операции более-менее чётко указали в пункте 2.20 приложения 1 ДКБО.
 

Вкладення

  • 1671641536162.png
    1671641536162.png
    275 КБ · Перегляди: 34

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Howl, вроде читал, кто-то открыл депо и дали бесплатно пластик.
Звонил на горячку, сказали платно 50грн.
Открыл депо 1к. на 1мес., буду завтра тормозить гарячку.
У кого есть позитивный опыт получения пластика, плиз напишите.
 

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
Если не трудно, вывесить скрины с указанием места где можно нажать для заказа пластика?
По ходу горячка, при наличии депо, не даёт добро на получения пластика бесплатно
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Що це за пластик, який ви хочете отримати безкоштовно? Валютна фізична картка?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
yahoo, нет, обычная гривневая карта, без кл. Там везде висят виртуалки, а реальный пластик не вижу где заказать
Вчора при оформленні після перевірки документів у додатку запропонувало 2 варіанти:
- завершити оформлення та отримати пластик у відділенні ТАСу
або
- пройти відео співбесіду у вайбері та отримати віртуальну картку.

Я обрав перший варіант переглянув карту з точками видачі карток (працюючі відділення ТАСу) та майже одразу отримав пластикову гривневу картку. Коштів за картку ніхто не просив.
 
Останнє редагування:

Александр книжник

Заблокирован
Реєстрація
16.11.22
Місто
Житомир
yahoo, у меня несколько иная ситуация, у меня есть виртуалка, хочу получить гривневый пластик, горячка утверждает, что надо 50грн, и банк отправит НП, про отделение речь не шла, звонил 2 раза
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Александр книжник, Так и есть, мне в поддержке сказали, когда я получала карту, что она мне досталась бесплатно именно потому, что я сразу выбрала пластик. Если бы виртуалку, то при замене на пластик выдача платная.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Александр книжник, Так и есть, мне в поддержке сказали, когда я получала карту, что она мне досталась бесплатно именно потому, что я сразу выбрала пластик. Если бы виртуалку, то при замене на пластик выдача платная.
У Аллы как-то с этим попроще)
 
Зверху