izibank

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
Годують сніданками щодо вирішення питання в реєстрації мастеркард більше...Куди можна написати для прискорення?
В мене було три чи чотири спроби. Писало, що невдало. Але з часом картка з'явилася сама в списку.
Спроби робили в один день?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
powe, недавно реєструвався - не було проблем. Картка не нова, правда.
Видно в них, як в укрсибі - картку треба замаринувати.
 
  • Like
Реакції: powe

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Like
Реакції: powe
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
powe, недавно реєструвався - не було проблем. Картка не нова, правда.
В мене також не нова,отримував кошти за вакцинацію
А хіба єпідтримка туди сунеться? У мене її взагалі деактивували... статус "перевипускається".
 
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
Я
powe, недавно реєструвався - не було проблем. Картка не нова, правда.
В мене також не нова,отримував кошти за вакцинацію
А хіба єпідтримка туди сунеться? У мене її взагалі деактивували... статус "перевипускається"
Мав на увазі , що карта випущена за часів ковіду)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
powe, дізнайтесь у мк більше, чи картки із таким біном (перші 6 цифр) взагалі реєструються в програмі.
 
  • Like
Реакції: powe
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
powe, дізнайтесь у мк більше, чи картки із таким біном (перші 6 цифр) взагалі реєструються в програмі.
Написав в месенджер, підтримка "вогінь", спитали чим допомогти, а потім тупо перестали відповідати
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
powe, дізнайтесь у мк більше, чи картки із таким біном (перші 6 цифр) взагалі реєструються в програмі.
Написав в месенджер, підтримка "вогінь", спитали чим допомогти, а потім тупо перестали відповідати
Десь не відповіли вчасно, пробуйте по новому. Картки ізі точно приймають участь.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
powe, Сегодня ради интереса за минуту зарегала Изи карту в Мастеркард Бильше, подтвердила списание денег (сумма 0) в приложении, и карта сразу появилась в списке. Она у меня была открыта давно из-за хорошего кешбека, сейчас ею не пользуюсь, вот и не добавляла ранее.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
powe, дізнайтесь у мк більше, чи картки із таким біном (перші 6 цифр) взагалі реєструються в програмі.
Написав в месенджер, підтримка "вогінь", спитали чим допомогти, а потім тупо перестали відповідати
Десь не відповіли вчасно, пробуйте по новому. Картки ізі точно приймають участь.
Сьогодні відписали, що проблему треба вирішувати з банком. Банк вже більше двох місяців вирішує ,щодня просять написати їм завтра :D
Post automatically merged:

powe, Сегодня ради интереса за минуту зарегала Изи карту в Мастеркард Бильше, подтвердила списание денег (сумма 0) в приложении, и карта сразу появилась в списке. Она у меня была открыта давно из-за хорошего кешбека, сейчас ею не пользуюсь, вот и не добавляла ранее.
Видимо бин другой, свою карту открыл вместе со знакомой, у неё ровно такая же ситуация
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
З 22.04.2024 вводиться комісія: 1) за перевипуск віртуальної картки: не тарифікується - 3 картки, далі - 75 грн. 2) за обслуговування неактивних рахунків: не тарифікується - 3 місяці, далі - 50 грн.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Можуть тільки з неактивного рахунку списати чи з будь-якого?
треба читати в них дкбо. Але на певно не з кл.
Зазвичай списується з того рахунку, якого це стосується. Он в приваті приміром активний лише один чи два рахунку, а не списують із жодного.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щось я туплю. Як тут обміняти валюту?
Які ж вони креативні дебіли.
Для валютообміну необхідно зайти в курс валют і тапнути по назві валюти, яку є бажання придбати. Після цього відкривається меню валютообміну.
Причому цей маразм ніде в F.A.Q. не описаний.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, угу, там застосунок для особоодарьонних. Мене досі бісить їх свайп угору для переказу і постійне видаляння повної суми рахунку по одній цифрі...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
При закритті віртуальної карти через чат підтримки, кажуть чекайте 5 днів, усе скинемо. Хто закривав поділіться, які підводні камені можуть бути
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Кочевник, мені більше достає, коли по дорозі до каси скинаєш кошти з заначки на основну карту, а вони падають через годину, при цьому у кишені ледь вистачає фізичних коштів на розрахунок. Вот це достає і ображає.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
При закритті віртуальної карти через чат підтримки, кажуть чекайте 5 днів, усе скинемо. Хто закривав поділіться, які підводні камені можуть бути
Закривають карту швидко, але назад зареєструватися не дають, якщо всі рахунки закриті.
Рахунки були закриті за вашою заявою від 27.04.2023.
інформація про зачистку даних було передано 17.12.2023,
наразі технічно зачистка не проводиться, тому уточнити коли саме буде можливо здійснити перереєстрацію, можливість відсутня.
при здійснені зачистки ми надамо зворотній зв'язок.
чи можу ще чимось допомогти?
 
Зверху