LTE 4G в селах України

Реєстрація
30.09.20
Місто
М.Київ
Покриття 4g в селах України
Post automatically merged:

31.08 2020 р.нарешті з'явилось покриття київстар 4 g лте900 мгц у селах Хмельницької області : с.Махаринці,с.Коржівка,с.Вишнопіль та Житомирської областей: с.Вигнанка,с.Пединки,с.Провалівка.
Запуск 4 g - лте 900 став можливим завдяки встановленню обладнання на старій базовій станції яка знаходиться в селі Провалівка.до речі там же знаходиться обладнання іншого мобільного оператора-компанії Vodafone-чекаємо від них теж запуску 4g.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
CCharodey, я по-дилетантски подозреваю, что скорость Инета и дальнобойность сигнала на 900ке идут параллельными курсами. Сам жду в своей дачной местности - но думается мне, что если БСка в 4-5 км (хоть и в прямой видимости, без препятствий рельефа), то особо ничего не изменится ни для 2х дачных товариществ, ни даже для тех, кто на другом конце села (БС КСа установлена не в центре).
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Гудзак, Не очень надейся. Вот как у меня в доме около окна. 2 варианта.
Переглянути вкладення 33612Переглянути вкладення 33613
Уверены что это одна и та-же бс? Лте 900 по цифрам должен ловить хуже на 15дбм, а с учётом того что лте работает при-125 то все аналогично жсму.
 

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Shinime, 2g может ловить от 2 БС Стара Ушица, и Кормань. Лте 900 только Стара Ушица. У меня телефон отключает 4g когда -114 -116
В водафона хуже в доме почти нет 4g. а 2g лучше кс.
 
Реєстрація
30.09.20
Місто
М.Київ
Кстати кто то тестил 4g в староконстантиновском районе?
Post automatically merged:

Кто то ехал в сторону Вышнополя- там лте 900 запустили -какая скорость?
 
Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Был в селе за 300 км. от Киева. Скорость LTE 4G 900 от Киевстар была максимум 4 мегабита на загрузку, зато без антенны сигнал был отличный. Когда я принудительно поставил 1800 - скорость стала 20 мегабит на загрузку, а с антенной 30 мегабит на загрузку.

4G 900 от Киевстар с антенной больше 4 мегабит на загрузку не выдавало.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
aurowl, антенна как для CDMA (металлическая стрела). Без нее была скорость меньше, с ней - больше. Антенна для другого стандарта, но раз она обеспечивает скорость - не нужно ее снимать с высокой мачты.
 
Реєстрація
30.09.20
Місто
М.Київ
Был в селе за 300 км. от Киева. Скорость LTE 4G 900 от Киевстар была максимум 4 мегабита на загрузку, зато без антенны сигнал был отличный. Когда я принудительно поставил 1800 - скорость стала 20 мегабит на загрузку, а с антенной 30 мегабит на загрузку.

4G 900 от Киевстар с антенной больше 4 мегабит на загрузку не выдавало.
Где в каком селе были?
Разве в телефоне можно выбрать лте900 или лте 1800?
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Сьогодні (ну може вчора) LTE від Київстар і lifecell з'явилося в селі Чаниж, колишнього Буського району (тепер Золочівський). Покриття хороше, що на вулиці, що в приміщенні, швидкість на КС дозволяє спокійно дивитися відео в YouTube Багато деталей сказати не можу, так як не там, але найближча БС знаходиться в селі Заводське і в реєстрі УДЦР є дозвіл на неї для LTE-1800. Найближча БС lifecell в селі Топорів, звідти задуває як 2G так і 3G, але лише на вулиці. В приміщенні може зникати. Тому смію припустити, що в цьому випадку ми маємо приклад шерінгу інфраструктури і lifecell лупить своїм LTE з вежі Київстару у Заводському. Якщо це так, то покриття 4G там буде краще, ніж 2G :)
ПС. Карти покриття оператори вже оновили, тому можна вважати запуск офіційним
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Сьогодні (ну може вчора) LTE від Київстар і lifecell з'явилося в селі Чаниж, колишнього Буського району (тепер Золочівський). Покриття хороше, що на вулиці, що в приміщенні, швидкість на КС дозволяє спокійно дивитися відео в YouTube Багато деталей сказати не можу, так як не там, але найближча БС знаходиться в селі Заводське і в реєстрі УДЦР є дозвіл на неї для LTE-1800. Найближча БС lifecell в селі Топорів, звідти задуває як 2G так і 3G, але лише на вулиці. В приміщенні може зникати. Тому смію припустити, що в цьому випадку ми маємо приклад шерінгу інфраструктури і lifecell лупить своїм LTE з вежі Київстару у Заводському. Якщо це так, то покриття 4G там буде краще, ніж 2G :)
ПС. Карти покриття оператори вже оновили, тому можна вважати запуск офіційним
Аааааа та скок можно, Нет ещё никакого шеринга активного
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Де я писав про активний?
Шарінг інфраструктури
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
З увімкнення в один день і з того, що поруч немає ще однієї щогли, яка б забезпечила таке покриття. І це не висновки, а припущення. Предположения — по вашому
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Переводить не обязательно было.
Чтобы делать припущення надо обладать хоть каким-то фактами, а то это уже просто "пальцем в небо"
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Та ок. Я тут не царство єгови проповідую. Зі свого боку я виклав інформацію і на чому грунтуються мої припущення. Мені не треба, щоб ці припущення кимось приймалися як істина. За великим рахунком мені байдуже, звідки сигнал, хоч із метеозондів, хоч із вежі Київстару — головне його наявність
 
Зверху