Реєстрація
28.07.21
Місто
Київ
Обменяю сертификат -4грн/л при покупке бензина (ОККО), 80 л максимал. покупка,
на сертификат от Сильпо 100 грн или Фишка 100 грн.
Не имею автомобиля, поэтому готов отдать этот сертификат заинтересованному автомобилисту. Ваша максимальная выгода (при покупке за раз 80 л) может составить 320 грн.
Сертификат действителен до 31.08.21.
 

Вкладення

  • 859386BF-0F55-40ED-9DDA-93DB974A61AF.jpeg
    859386BF-0F55-40ED-9DDA-93DB974A61AF.jpeg
    61.2 КБ · Перегляди: 21
  • EE9D899C-4FF6-4F97-96F2-5207E1D83D61.jpeg
    EE9D899C-4FF6-4F97-96F2-5207E1D83D61.jpeg
    63 КБ · Перегляди: 21

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Кручу уже 10й раз - выскакивает "ребро" между 5 и 10 баллов и выдаёт ошибку, баллы не снимает.
То після півночі так мабуть було, бо я в 1 ночі пробувала те саме. Зараз нормально пішло. В підсумку з корисного 1 Алло на 500/ 2 Сільпо/ 1 окко на останок, правда 2л балами, а не як вище по 4/ 100гн в фокстрот за покупку 500.
Ламоди і Сушії не відкривала. Якщо комусь треба знижка 100грн на кавовий абонемент Окко, і ще є відправка Джастін.
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Кручу уже 10й раз - выскакивает "ребро" между 5 и 10 баллов и выдаёт ошибку, баллы не снимает.
То після півночі так мабуть було, бо я в 1 ночі пробувала те саме. Зараз нормально пішло. В підсумку з корисного 1 Алло на 500/ 2 Сільпо/ 1 окко на останок, правда 2л балами, а не як вище по 4/ 100гн в фокстрот за покупку 500.
Ламоди і Сушії не відкривала. Якщо комусь треба знижка 100грн на кавовий абонемент Окко, і ще є відправка Джастін.
ОККО 2 грн балами навіть краще, тому що це додаткова знижка, а 4 грн не сумується з іншими окковськими пропозиціями і діє лиш на пальне ПУЛЬС. В мене більше 5 знижок є (4 грн. балами), але вони мені не потрібні, якщо кому потрібні - можу подарувати. 2 грн балами отримав лиш 2 рази і мені їх достатньо, так як авто не маю, заправляю бензокосу і бензопилку.
АЛЛО і сільпо сьогодні попались?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я - обычный пользователь, только один аккаунт и только серебряные баллы. Крутил ежедневно. За все время полезного - только один сертификат Сельпо, один Фишки, два Окко - плюс гривна к скидке, да и пожалуй, все. Ну, может еще когда-то отоварю Фокстрот, их штуки 4.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Ламоди і Сушії не відкривала
Тю, я ради Вас все ламоды скачал, равно как и все кофейною фигню ради генерала. Если кому-то надо ОККОвские бензины- 1 грн., 3 грн. и 4 грн. на пульс, то пишите в личку, отдам просто так.
 
Останнє редагування:

AL1

Реєстрація
22.12.09
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung A50
Нужны сертификаты Ф*кстрота 1000/200, готов отдать сертификаты 500/100, -30% ОККофе и -3 грн Пульс, Сушу. Курс обмена рассмотрю любой. Лямоду не предлагаю, использую сертификаты сам в качестве туалетной бумаги.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Я пол часа назад погладил кота перед крутилкой и сразу выиграл Рыбку 100 грн. На этом все и закончилось, кот не жадный.
Post automatically merged:

А какими максимально бывают персональные скидки Фишка на бензин? Мне сейчас показывает -1 грн на бензин/газ. Это начальная скидка?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ламоди і Сушії не відкривала
Тю, я ради Вас все ламоды скачал, равно как и все кофейною фигню ради генерала. Если кому-то надо ОККОвские бензины- 1 грн., 3 грн. и 4 грн. на пульс, то пишите в личку, отдам просто так.
Я подружаням пораздавала початкові. В одної виміняла на сертифікат в Сільпо. Але навіть шопоголікам стільки не треба). Шопоголіки затарилася на мкс, щоб зайзати скидку тепер поки Ламоду не тре. Контент в тіктоці вже створений по розпаковці). Ну і + їх чоловік/кавалери мене зненавидять)))).
 
Реєстрація
28.07.21
Місто
Київ
Нужны Сертификаты Фишка или Сильпо на 100 грн. Взамен отдам Сертификаты на скидку 2 грн/л топлива (кроме газа) на заправках ОККО. Есть 4 шт.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Может кому нибудь - серты фишки нужнее чем сильпо... есть пару штук - поменялся бы, в нагрузку еще насыпал бы всяких-разных окко-пальне (2 грн/ литр, кроме газа), джастин и т.д... есть еще и серт алло на 500 грн - предложения в личку... :kruzhki:
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Обменяю сертификат -4грн/л при покупке бензина (ОККО), 80 л максимал. покупка,
на сертификат от Сильпо 100 грн или Фишка 100 грн.
Не имею автомобиля, поэтому готов отдать этот сертификат заинтересованному автомобилисту. Ваша максимальная выгода (при покупке за раз 80 л) может составить 320 грн.
Сертификат действителен до 31.08.21.
Да максимум отаварити можна на 40-45 літрів, тут на форумі навряд чи є люди кому 80 л за раз влізе.
Post automatically merged:

Прийму просто за гарні очі в дар знижку на пальне окко 4 грн. Дякую якщо поділитесь.
В свою чергу є суші, 15% ламода, джастін один, фокстрот 200 грн.
люди могут приехать на двух машинах и заправить сразу обе машины в сумме на 80 л.
тогда и выгода получится максимальной - 320 грн.
Але ж знижка на "Пульс". А він в принципі дорожчий за звичайний на 2,30 грн. До того ж з особистими пропозиціями не сумується. Тому, по факту, для пересічного користувача знижка складе до 1 грн на літрі.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Интересно, можно ли одновременно использовать на окко серт фишка-100 и скидочный серт на топливо при заправке до полного?
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
vlad_g, По идее все мгновенные можно использовать. Только засада в 10 литрах. Тоже постараюсь проверить.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Лайфхак, як оновити бали, що довго не приходять за купівлі. Заходимо в повідомлення і на усі натискаємо читати. Заходимо в колесо. Бали оновились.
 
Зверху