Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Добрий вечір!

Ну труба, не знал, что Пумба даёт золото. Как подключиться к программе? Помогите.
Бурун какая у вас карта Пумбы?
Кредитка все можу. Подвязал, но написало, серебряные баллы.
Тут золото за картками класу платина і вище.
У меня така є. Усе чудово нараховується.

Зараз, наче ПУМБа не видає преміальних карток.
В інших банків з цим теж проблема!
Я тільки на цьому тижні отримав. Не відповідає дійсності. Стосується тільки кредитних карток.
Простите, у вас физ.пластик (или виртуальная), на который дают золотые баллы?
Если да, то плиз алгоритм действий для получения оной.
В обслуживании она бесплатна?
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
золотые баллы сейчас только Пумб начисляет ?
По отзывам коллег, золото пока дают Пумба и Газмяс.

Возможно ещё Райф даёт золото, но нужен пруф от пользователей.
Скорее Райф дырку от бублика дает
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий день!

Добрий вечір!

Ну труба, не знал, что Пумба даёт золото. Как подключиться к программе? Помогите.
Бурун какая у вас карта Пумбы?
Кредитка все можу. Подвязал, но написало, серебряные баллы.
Тут золото за картками класу платина і вище.
У меня така є. Усе чудово нараховується.

Зараз, наче ПУМБа не видає преміальних карток.
В інших банків з цим теж проблема!
Я тільки на цьому тижні отримав. Не відповідає дійсності. Стосується тільки кредитних карток.
Простите, у вас физ.пластик (или виртуальная), на который дают золотые баллы?
Если да, то плиз алгоритм действий для получения оной.
В обслуживании она бесплатна?
У мене Mastercard World Black Edition 2 штуки на фізичному пластику. Відкриття можливо на будь-якому відділенні. Вартість 500₴ на місяць або 5000₴ на рік. Також є можливість не платити 500₴ на місяць при місячному обороті 5000₴ (після закінчення військового стану — 10000₴). Якщо розглядати картку Mastercard Platinum як не VIP і не додаткову до VIP то така можливість представлена тільки у пакеті з кредитною карткою «ВСЕМОЖУ» як додаткова. Її вартість буде у такому випадку 100 гривень виключно за випуск, безкоштовне обслуговування. Або «soloМАНДРИ» за 500 гривень на рік у комплекті зі зменшеною відсотковою ставкою та страховим полісом для подорожуючих. Є ще варіант стати бізнес-клієнтом для банку і там за замовчуванням такі відкриваються. Звертаю Вашу увагу на те, що наразі є можливість якщо у Вас раніше не біло кредитної картки відкрити виключно преміальну картку з платним обслуговуванням. Банк поки що не відкриває нові кредитні договори!
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
тут еще проблема всплыла, что что-то стоящее в персональных от конкретного банка. поэтому эти мелкие суммы еще разбиваются на более мелкие :mad:
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
а как эта семья создаётся ?!
В кабіні МС Більше все докладно і просто розписано. Одне зауваження: після того, як об’єднаєте картки, зачекайте хвилин 5, поки бали об'єднаються і стане доступний спільний баланс, а не окремий по кожній картці.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Щось таке згадується, що колись щось за 1200 балів не давало взяти якщо на одній картці 500, на другій 700 (цифри для прикладу). Чи то я вже з чимось іншим сплутав?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
alibob, Так и есть, буквально 10 минут назад не получилось взять сертификат. Объединила акки, в сумме даже больше, чем надо в пределах одного банка, но увы :mad:

UPD. Поддержка Бильше помогла решить проблему. Нужно было выйти из аккаунта именно через кнопку Выход, а не просто закрыть страницу, после этого баллы в пределах банков успешно объединились :) (y)
 
Причина: решение проблемы объединения баллов
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
Сертификаты Форы и Сильпо сейчас принимают без проблем?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Сертификаты Форы и Сильпо сейчас принимают без проблем?
вчера в Сильпо на кассе спрашивал, сказали принимают.
Хотя Варусовский сертификат в МС выгоднее выходит.
чот я не вижу этих сертификатов сейчас в сервисе, это от банка зависит? если у меня Приват.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Сертификаты Форы и Сильпо сейчас принимают без проблем?
вчера в Сильпо на кассе спрашивал, сказали принимают.
Хотя Варусовский сертификат в МС выгоднее выходит.
чот я не вижу этих сертификатов сейчас в сервисе, это от банка зависит? если у меня Приват.
вчера были на сайте МС продуктовые Фора, Сильпо, Варус
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Пипл в чем некошерность серебрых от золотых балов?
Первых надо больше набить?
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
золотишко от разных банков объединить же нельзя или мож есть какие-то подпольные варианты ?!
 
Зверху