Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
всмысле выборочно, если товар стоил 1000, фокстрот делал свою скидулю -300, то сертификат отнимал 200 грн от 1000, но не от 700. В старых сертификатах черным по белому было написано:
Було написано так. Але по факту мені вдавалось пару разів купити з подвійною знижкою: акція+ сертифікат.

Причому акційна ціна була реально акційною - нижча за ціну в інших мережах.
 
Останнє редагування:

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
всмысле выборочно, если товар стоил 1000, фокстрот делал свою скидулю -300, то сертификат отнимал 200 грн от 1000, но не от 700. В старых сертификатах черным по белому было написано:
Було написано так. Але по факту мені вдавалось пару разів купити з подвійною знижкою: акція+ сертифікат.

Причому акційна ціна була реально акційної - нижча за ціну в інших мережах.
из тех покупок что делал я за сертификаты, 5 штук, найти такое предложение мне не удавалось. всегда скидка была от полной цены (категории телефоны, бытовуха, компьютерные комплектующие)
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
из тех покупок что делал я за сертификаты, 5 штук, найти такое предложение мне не удавалось. всегда скидка была от полной цены (категории телефоны, бытовуха, компьютерные комплектующие)
Доречі, в мене таке вийшло ще й після офіційного закінчення терміну дії сертифіката. Можливо з цим і пов'язано ;)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Как стыдно. Дали два раза 5 баллов и один раз скидку 20% на кофе ОККО
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Сегодня выиграл сертификат от фокстрота и сразу его использовал. Если прошлые не действовали на акционный товар, то эти действуют.
Брехня - работали выборочно.
всмысле выборочно, если товар стоил 1000, фокстрот делал свою скидулю -300, то сертификат отнимал 200 грн от 1000, но не от 700. В старых сертификатах черным по белому было написано:
Пропозиція з використанням промокоду не сумується з іншими акціями, що діють у мережі ТМ «Фокстрот».

Сегодня я купил товар, типа его цена 1489, фокстрот лепит ему скидулю 300 грн, и сертификат дает мне скидку 200 и товар получается 989.
Там бабка надвое гадала... попадались акционные товары у которых ценник резался от уже "срезанного" (от акционной цены), у других (в то же время) - ценник резался от полной цены, без учета акционной скидки... так что, ничего нового - магазин сам "рулит", кому (и на каком товаре) че а кому ниче... :boss:
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
запилили мне СЕРТИФІКАТ FISHKA НА 100 ГРН БАЛАМИ ДЛЯ ВАС

в аннотации
Якщо при купівлі використовується не вся сума сертифіката - залишок можна використати при наступній купівлі. Залишок по сертифікату можна дізнатися на касі Партнера програми. Сертифікати не сумуються між собою, за одну покупку можна використати один сертифікат. При використанні сертифікату картка Fishka не використовується, бали не нараховуються
----------
Если я использую 20 гривен, остаток только в этой точке с этим сертификатом можно использовать ?
или что за схематоз такой чудный?
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
всмысле выборочно, если товар стоил 1000, фокстрот делал свою скидулю -300, то сертификат отнимал 200 грн от 1000, но не от 700. В старых сертификатах черным по белому было написано:
Було написано так. Але по факту мені вдавалось пару разів купити з подвійною знижкою: акція+ сертифікат.

Причому акційна ціна була реально акційною - нижча за ціну в інших мережах.
В мене була потрійна вигода, акція, знижка 200 по промокоду і якимось макаром попереднє замовлення з цим сертифікатом я скасував і дали 200 грн балами. Тому отримав 400 знижки і від акційної ціни.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Карманник,
насколько помню с прошлого раза - остаток отображается при покупке на сайте магазина (я скуплялся в магазине алло - сертами по 50 грн.), его (остаток) естественно можна потратить в следующий раз и как понимаю точка роли не играет. На кассе, думаю - сценарий аналогичный, только остаток указан в чеке (или оглашается по требованию)... :boss:
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
всмысле выборочно, если товар стоил 1000, фокстрот делал свою скидулю -300, то сертификат отнимал 200 грн от 1000, но не от 700. В старых сертификатах черным по белому было написано:
Було написано так. Але по факту мені вдавалось пару разів купити з подвійною знижкою: акція+ сертифікат.

Причому акційна ціна була реально акційною - нижча за ціну в інших мережах.
В мене була потрійна вигода, акція, знижка 200 по промокоду і якимось макаром попереднє замовлення з цим сертифікатом я скасував і дали 200 грн балами. Тому отримав 400 знижки і від акційної ціни.
Знакомая ситуевина...

:kruzhki:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А Фішку якось можна онлайн перетворити в поповнення мобільного, чи треба топати в Алло?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
rikky,
ну, тут больше рандома (зависящего от кучи факторов) - чем закономерности... :cool:
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Второй раз, на одной и той же заправке ОККО не срабатывает сертификат -3 грн/л на Пульс.
Заправлялись родственники по серту, выигранному в этом Колесе.
Стоят там две 🐔 малолетние и не знают куда жать. В каком порядке нужно сканировать? Сначала Фишку потом серт? Или наоборот?
Это на котором ОККО чтобы я туда случайно не заехал сегодня?
Отпишитесь по результату заправки. Родственники нажаловались по этому поводу в МК, обещали отзвониться. Пока тихо.
Дал сосканировать фишку - говорит плати.
Прошу сосканировать код из телефона, удивлённо суёт сканер, оплачиваю и тут кассирша радостно сообщает о 150 грн баллами.
Но я уже попадал в такую же ситуацию, знал что нужно делать с этим кодом)
Где заправлялся? На Ремзаводе?
 
Реєстрація
05.03.21
Місто
Херсон
Скажите, пожалуйста, что представляет этот сертификат фишка из себя? Это реальная скидка 100 грн от суммы покупки у тех партнеров, которые в списке указаны или просто баллы которые куда-то перечисляют, а сумму покупки полную платишь?
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Скажите, пожалуйста, что представляет этот сертификат фишка из себя? Это реальная скидка 100 грн от суммы покупки у тех партнеров, которые в списке указаны или просто баллы которые куда-то перечисляют, а сумму покупки полную платишь?
Це реальна знижка.
Post automatically merged:

Із 12 обертів лиш 5 і 10. В мене і так в більшості по 200 - 600 балів ще є.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Скажите, пожалуйста, что представляет этот сертификат фишка из себя? Это реальная скидка 100 грн от суммы покупки у тех партнеров, которые в списке указаны или просто баллы которые куда-то перечисляют, а сумму покупки полную платишь?

Всё ограничено
Як скористатися сертифікатом?
– Роздрукуйте сертифікат із штрихкодом.
– Пред’явіть його на касі одного з партнерів Fishka, що зазначені нижче та введіть PIN-код для підтвердження використання балів з сертифікату.
– Отримайте знижку на покупку. Сертифікат може бути використаний при купівлі товарів (крім тютюнових виробів і алкоголю) і послуг, крім вказаних на myfishka.com, у мережі Партнерів: АЗК ОККО, магазини АЛЛО, мережі Аптека Доброго дня, Перша Соціальна Аптека, заклади Meiwei, Pasta Mia, A la minute.

ВАЖЛИВО! Якщо при купівлі використовується не вся сума сертифіката - залишок можна використати при наступній купівлі. Залишок по сертифікату можна дізнатися на касі Партнера програми. Сертифікати не сумуються між собою, за одну покупку можна використати один сертифікат. При використанні сертифікату картка Fishka не використовується, бали не нараховуються. Сертифікат не підлягає поверненню та зворотному обміну на грошовий еквівалент, а також відновленню в разі його втрати.

Сума чеку може бути меншою, дорівнювати або перевищувати номінал сертифіката. Сума перевищення доплачується, не менше 0,1 грн з ПДВ сплачується у будь-якому разі. Мінімальна сума покупки із сертифікатом 10 грн.
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Скажите, пожалуйста, что представляет этот сертификат фишка из себя? Это реальная скидка 100 грн от суммы покупки у тех партнеров, которые в списке указаны или просто баллы которые куда-то перечисляют, а сумму покупки полную платишь?

Всё ограничено
Як скористатися сертифікатом?
– Роздрукуйте сертифікат із штрихкодом.
– Пред’явіть його на касі одного з партнерів Fishka, що зазначені нижче та введіть PIN-код для підтвердження використання балів з сертифікату.
– Отримайте знижку на покупку. Сертифікат може бути використаний при купівлі товарів (крім тютюнових виробів і алкоголю) і послуг, крім вказаних на myfishka.com, у мережі Партнерів: АЗК ОККО, магазини АЛЛО, мережі Аптека Доброго дня, Перша Соціальна Аптека, заклади Meiwei, Pasta Mia, A la minute.

ВАЖЛИВО! Якщо при купівлі використовується не вся сума сертифіката - залишок можна використати при наступній купівлі. Залишок по сертифікату можна дізнатися на касі Партнера програми. Сертифікати не сумуються між собою, за одну покупку можна використати один сертифікат. При використанні сертифікату картка Fishka не використовується, бали не нараховуються. Сертифікат не підлягає поверненню та зворотному обміну на грошовий еквівалент, а також відновленню в разі його втрати.

Сума чеку може бути меншою, дорівнювати або перевищувати номінал сертифіката. Сума перевищення доплачується, не менше 0,1 грн з ПДВ сплачується у будь-якому разі. Мінімальна сума покупки із сертифікатом 10 грн.
Эти сертификаты еще и не так просто использовать, все зависит от кассира. В прошлом году один сертификат с трудом потратил в Просторе, а второй - в аптеке. В обоих случаях кассиры и не слышали об этих сертификатах, и не знали, как их вводить. Но это человеческий фактор, так-то этот сертификат - весьма полезный выигрыш.
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху