Megogo

Реєстрація
16.02.24
Місто
Rivne
Доброго дня всім! А є якийсь промокод ? Він взагалі існує?
 
Реєстрація
17.12.23
Місто
Херсон
можливо у когось є вільне 1 місце у максимальній підписці? не безкоштовно!
 
Реєстрація
17.09.22
Місто
Kyiv - Stryi
до-речі, помітив що в Залізній крамниці УЗ пропала можливість купити 14 днів Максимальної за 2500 обіймашок. Підозрюю що це зробили щоб не можна було по свинорильськи Євро24 подивитись.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
flake, ну Євро 24 це їхні головні козирі, рейтинги вищі ніж бою усика. Матчі збірної Укр будуть на місцевих суспільних, а от інші всі за гроші
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Evgenii, напевно ні, бо він є на супутнику, а місцевих каналів нема там (Суспільне Київ на час Євро з"явиться у Viasat в закодованому вигляді). Мені ще цікаво, чи знову місцеві канали будуть без картинки у Київстар ТБ, Світ ТВ під час матчів :unsure:
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
17.09.22
Місто
Kyiv - Stryi
супутниковий сигнал можна закодувати на час матчу, це не проблема.
Мені ще цікаво, чи знову місцеві канали будуть без картинки у Київстар ТБ, Світ ТВ під час матчів :unsure:
упевнений що так, це вже уставлена практика, під час матчів збірної України завжди так) Підозрюю що цей момент прописаний у договорі за який Суспільне передало Мегого права на трансляцію матчів
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Мені ще цікаво, чи знову місцеві канали будуть без картинки у Київстар ТБ, Світ ТВ під час матчів :unsure:
так, бо на iнтернет-права ексклюзив у Мегого, й воно дiлитися ним з конкурентами не поспiшає
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
знайома каже, що на старому телеку LG (ще з операційкою NetCast) у додатку Мегого неможливо поміняти профіль, нібито він там лише один. це правда і таке може бути? я на всіх інших гаджетах бачу два свої, як і має бути...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
знайома каже, що на старому телеку LG (ще з операційкою NetCast) у додатку Мегого неможливо поміняти профіль, нібито він там лише один. це правда і таке може бути? я на всіх інших гаджетах бачу два свої, як і має бути...
може давно додаток оновлювала?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
знайома каже, що на старому телеку LG (ще з операційкою NetCast) у додатку Мегого неможливо поміняти профіль, нібито він там лише один. це правда і таке може бути? я на всіх інших гаджетах бачу два свої, як і має бути...
може давно додаток оновлювала?
хз...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
знайома каже, що на старому телеку LG (ще з операційкою NetCast) у додатку Мегого неможливо поміняти профіль, нібито він там лише один. це правда і таке може бути? я на всіх інших гаджетах бачу два свої, як і має бути...
може давно додаток оновлювала?
хз...
хай оновить, профiлi не так давно з'явилися
 
Реєстрація
16.02.24
Місто
Rivne
Доброго всім дня!Зовсім скоро Євро2024, які є варіанти економії придбання тарифу на період чемпіонату?Є якісь промокоди (за гроші,там де не "кидають")?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Доброго всім дня!Зовсім скоро Євро2024, які є варіанти економії придбання тарифу на період чемпіонату?Є якісь промокоди (за гроші,там де не "кидають")?
Кешбек від МоноБанк 10% цього місяця.
 
Реєстрація
07.12.21
Місто
Харьков
Доброго всім дня!Зовсім скоро Євро2024, які є варіанти економії придбання тарифу на період чемпіонату?Є якісь промокоди (за гроші,там де не "кидають")?
Кешбек від МоноБанк 10% цього місяця.
Щось не вдається знайти чи маєте на увазі, що Мегого відноситься до категорії "кіно"?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Доброго всім дня!Зовсім скоро Євро2024, які є варіанти економії придбання тарифу на період чемпіонату?Є якісь промокоди (за гроші,там де не "кидають")?
Кешбек від МоноБанк 10% цього місяця.
Щось не вдається знайти чи маєте на увазі, що Мегого відноситься до категорії "кіно"?
Там МСС підходить по Кіно, кажуть.
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
Зверху