Megogo

Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
Людина підключається на Мегого по дуже гарним цінам
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Ну наконец-то... Обнова приложения Megogo для Android TV принесла возможность просмотра ТВ-архива.
 
  • Like
Реакції: Doza
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
На Мегого стартувала Чорна п'ятниця. До 30.11 знижки на підписки Максимальна і Оптимальна.


Opera Снимок_2019-11-24_192628_megogo.net.pngOpera Снимок_2019-11-24_192908_megogo.net.png
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А в Максимальній яка ціна? Напевно, коли активна підписка, дає ще знижку на продовження.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
А в Максимальній яка ціна? Напевно, коли активна підписка, дає ще знижку на продовження.
В мене активна підписка Оптимальна, напевно для вже підписаних знижка на 10% більша)
Не можу подивитись знижки по Максимальній, просить доплатити за Максимальну)) Напевно також більша знижка, ніж для "новоприбувших"))
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
В мене активна підписка Оптимальна, напевно для вже підписаних знижка на 10% більша)
Не можу подивитись знижки по Максимальній, просить доплатити за Максимальну)) Напевно також більша знижка, ніж для "новоприбувших"))
В мене не був активований пакет, тому і -40%. Вони на Максимальну хитро роблять. По акції активується до 18.11, хоча дата купівлі повного пакету на 12 місяців по акції 23.11. Щоб до наступної акції на чорну п'ятницю не було активованих пакетів і не отримати додаткову знижку, а хто не відключить продовження підписки, той на повну вартість може попасти.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
хто знає: якщо моя підписка до 01.01.2020, то придбана нова річна підписка буде після закінчення попередньої?
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Да нет. У меня тоже уже активна Оптимальная. И стоимость при заказе на год - 58 грн/мес. И, кстати, по такой же цене я в августе заказал Оптимальную на год безо всяких "черных пятниц".
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Да нет. У меня тоже уже активна Оптимальная. И стоимость при заказе на год - 58 грн/мес
Ну тоді незрозуміло звідки така щедрість))
Можливо то якийсь регіональний тариф?:D
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
хто знає: якщо моя підписка до 01.01.2020, то придбана нова річна підписка буде після закінчення попередньої?
Я колись з Оптимальної перейшов на Максимальну. То невикористані дні з Оптимальної підписки перерахувались і додались вже до Максимальної підписки. Але краще в техпідтримки уточнити.
У мене активована Максимальна і продовжити пропонує тільки за -40%.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
проплатив щойно. невикористані дні додаються до оплачених
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
В минулому році, акція була з 29.11 і діяла тиждень. У цьому році почали раніше і акція до 30.11. Напевно з 1.12, як і ОЛЛ ТВ піднімуть тарифи, адже українські канали стають дорожчі.
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
Я 19 февраля 2019, без всяких акций за "Оптимальную" заплатил 803 грн.
Надо брать.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Тоже планирую на год максимальную продлить, как-раз отказался от триолан и все устройства стали поддерживать megogo. Я так понимаю поймать большую скидку, это маловероятно? Ну там на новый год, или купон какой-то?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Тоже планирую на год максимальную продлить, как-раз отказался от триолан и все устройства стали поддерживать megogo. Я так понимаю поймать большую скидку, это маловероятно? Ну там на новый год, или купон какой-то?
Я порівнював минулорічну акцію. То на чорну п'ятницю була найбільша скидка. Зараз -40% це найбільша, звичайно -30% давали на річну Максимальну. В 2018 р. Максимальна на 12 м. була 1200 грн., зараз 1418 грн.
Кол-во девайсов на подписке ограничено или нет?
Да, максимум 5.
 
Зверху