Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Посидів кілька тижнів на Еджі - добило те, що перевірка правопису працює через раз .
З плюсів хіба більш плавний скролл.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
З плюсів хіба більш плавний скролл.
Он в еже не более плавный, а более ускоренный. Т.е если в хроме за один оборот колеса страничка скролится, к примеру, на 4 строки, то в ёжике за один оборот колеса мышки страница скролится на 8 строк.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Переставляв начисто Windows 10. Раніше одна із програм must have у мене була Google Chrome. В цей раз вирішив не ставити, натомість задовольнитися Edge. Все одно движок в них схожий і видалити Edge неможливо. Отже, тепер немає однієї зайвої схожої програми. Разом з додатком Speed Dial після запуску Edge візуально не відрізняється від Google Chrome.
 
Реєстрація
02.11.09
Місто
Чернігів
А як відключити у цьому браузері прокрутку за межі сторінки. Я користуюсь трекпадом і коли скролю то можу змістити сторінку як на картинці:
1658429279973.png

пустота знизу і справа.

Дуже бісить
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Подскажите. Можно ли в этом браузере на Windows 7, в настройках включить поддержку Flash ?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
moby, флэш же сдох, его нигде уже нельзя включить.
Можно его включить, установив 27 его версию, в браузерах Pale Moon, Cent browser, IE 11. Сам пользуюсь им сейчас в этих браузерах, играя во флеш игры.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Опубліковані ним скріншоти демонструють інтерфейс, оглядач децентралізованих застосунків, стрічку новин і опцію купівлі цифрових активів через Coinbase і MoonPay.
У коментарі для Decrypt дослідник нагадав, що розробники браузера постійно тестують багато різних опцій, які не обов’язково виходять у світ. Однак гаманець повністю функціональний, окрім доступу для користувачів, додав він.
«З огляду на те, що я зміг ним нормально користуватися, гадаю, розгортання не виключене. Сподіваюся, що для маленького тестового періоду вони б не стали інтегрувати такі сервіси у робоче середовище», — підкреслив Albacore.
За даними Statista, на грудень 2022 року частка ринку Edge становила 11%.
 
Зверху