Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Maxxx, хтось бачить, хтось ні. У когось може навіть немає додатку на телефоні, а може людина на сайті розміщувала оголошення.
Ну всяке буває.
Якщо просто написати, то з мого досвіду відразу дуже підіймається вірогідність що не отримаєш відповідь, або отримає її через тиждень
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо просто написати, то з мого досвіду відразу дуже підіймається вірогідність що не отримаєш відповідь, або отримає її через тиждень
Які ж ви всі рєзкіє бізнес-воротили.
Скільки часу ви даєте продавцю на відповідь на ваше запитання?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Якщо просто написати, то з мого досвіду відразу дуже підіймається вірогідність що не отримаєш відповідь, або отримає її через тиждень
Ну значит не так уж и надо ему продать товар. Такой может и отправлять неделями. Есть время - жди, нужно срочно - звони или ищи другого продавана
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Кочевник, якось я пишу одне, а сприймається зовсім по іншому.
я ж не кажу що щось погане в цьому. Є люди які не тримають олх додаток/сайт цілодобово при собі, можуть відповісти через тиждень. Чекати тиждень я не хочу, ось і зателефоную, якщо мені дуже потрібно, або якщо написав, а людина припустимо добу не відповідає, що тут поганого?
я ж не пропоную дзвонити в 2 години вночі як на срачку
Ну значит не так уж и надо ему продать товар
Скорее значит что он не барыга и не живет с продаж. А просто закинул себе объяву и живет дальше своей жизнью
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тобто пишуть лише адекватні а дзвонили б лише неадеквати?
Якщо людина сходу пише щось дурне (що є в оголошенні, або просто сходу пише цифру, типу ціну яку він просить без ніякого тексту) то таким просто навіть не відповідаю, я на них не витрачаю навіть час. А якщо людина адекватна прочитала оголошення і задає притомне питання, а потім попросить скинути трохи то такі норм.

Але коли висить номер то ти не проігноруєш дзвінки перших, вони заберуть твій час.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Вже багато місяців і сторінок йде обговорення "дзвінок по телефону" чи "переписка в олх".
Вже багато разів це питання обговорювали зі різних сторін і з різними аргументами :rolleyes:
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Одесса
Ти завжди кажеш, не говорячи про розумні сайти, але так ніколи і не називаєш ті всі розумні сайти, якими можна замінити олх. Для пересічного українця в щоденних покупках/продажах що може замінити недолугий олх?
чи всі ті гарні сайти не можна називати бо їх назви не можна згадувати? Прям як воландеморта?
багато разів називав:
Закордон: Ebay, Aliexpress, Amazon, 6pm...
Україна: izi, crafta, skylots, prom, розетка, bigl, shafa, violity, newauction (кацапи, но самий в нас популярний був), тощо.
Но на всіх треба мозги, а olx для мух. Мільони мух не можуть помилятись!
Post automatically merged:

А продаван не моніторить приложуху олх щоденно/щочасно/щохвилинно.
але телефон при ньому постійно на який можна подзвонити.
різницю відчуваєш?
і як без цього живе весь світ окрім "швидкой медичной допомоги"?
Post automatically merged:

Скільки часу ви даєте продавцю на відповідь на ваше запитання?
OLX вимагав міттевої відповіді, та ділив продавців на поганих та хороших. Біля хороших ставив надпис: "відповідає впродовж години".
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.04.23
Місто
Київ
Не можу зайти в додаток олх останніх 3 дні -пише "помилка перевірки рекапч
Що це означає
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Закордон: Ebay, Aliexpress, Amazon, 6pm...
Час доставки не завжди може підійти. Як мінімум.

Україна: izi, crafta, skylots, prom, розетка, bigl, shafa, violity, newauction (кацапи, но самий в нас популярний був), тощо.
І там звісно багато оголошень та гарний вибір 🤪
Но на всіх треба мозги, а olx для мух. Мільони мух не можуть помилятись!
ага, всі з мозгами на всіх сайтах, тільки на олх мухи

і як без цього живе весь світ окрім "швидкой медичной допомоги"?
Ну хз. Не всі замовляють потрібний товар наперед за місяць
Декому потрібно за кілька днів, або вже на наступний день
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Одесса
ага, всі з мозгами на всіх сайтах, тільки на олх мухи
це дуже легко перевіряеться: натисни "купити" 10 разів на кожному сайті. Тільки сразу, "Без жодних додаткових уточнень", як пише OLX.
На всіх сайтах мінімум 9 відправлять.
Тільки на OLX якщо відправлять 4 - то буде гарно.

Тепер заходимо з іншої сторони. На Skylots в мене з 5 продаж трое - взагалі ничого не пишуть, просто тиснуть КУПИТИ, та переводять на карту гроши. На olx таке теж бувае, але в основному просто щось пишуть, пишуть, пишуть, годинами розгребаєшь, потім зникають.

А, ще нова мода на OLX: пропонують дурацьку ціну (50-70%), отримують відмову та розумну знижку. Раніше тихо зникали. Зараз ні, зараз вони обурено відповідають: "Спасибо. Нет", "мені це не підходить!", "так нам не вдасться взаємодіяти", "Уже нашел, спасибо", "Дякую, але так не підходить", "Ясно. Тогда отбой", "Значить не домовились".
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Svittel, на олх больше лотов, больше продавцов, больше покупателей.
естественное в количественном выражении там и дураков больше.
но все таки проблема больше в людях, а не в самой площадке
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Одесса
Декому потрібно за кілька днів, або вже на наступний день
на вумних сайтах у такому разі дивишься рейтинги продавця, у тому числі - окремий рейтинг швидкості відправки.
З іншої сторони, ця система рейтингів спонукає продавців працювати якісно та швидко, а таких продавців як на OLX - там система просто вичавлює, залишаються тільки нормальні.
Post automatically merged:

естественное в количественном выражении там и дураков больше.
в процентном! Бо их туда завлекают массовой рекламой, простейшей регистрацией и простым пользованием, а также этих дураков там лелеют а не пиздят, как на остальных сайтах. Это их сайт, они там хозяева, и еще возмущаются когда их тыкаешь даже не в логику и обычаи мировой интернет-торговли, а в правила самого OLX!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
це дуже легко перевіряеться: натисни "купити" 10 разів на кожному сайті. Тільки сразу, "Без жодних додаткових уточнень", як пише OLX.
На всіх сайтах мінімум 9 відправлять.
Тільки на OLX якщо відправлять 4 - то буде гарно.
так це ж у корні невірне порівняння(про укр. сайти). ви всіх продавців до купи згрібаєте.
Україна: izi, crafta, skylots, prom, розетка, bigl, shafa, violity, newauction (кацапи, но самий в нас популярний був), тощо.
більшість цих сайтів заточені або тільки для професійних продавців, або в основному для продажу б/у товару. на розетку взагалі тільки фоп може зайти, пром, наче, теж. ізі - ніфіга не продається. звісно, якщо ви на промі оформите замовлення чи на розетці, то його швидко відправлять, бо там людина продає, яка бізнесом займається і живе за рахунок ваших замовлень.

на олх є і "бариги", як вище написали, і звичайні люди, які своє барахло хочуть продати. тут мішанка із бізнесменів, адекватних людей з б/у товаром та дебілів. як раз, якщо ви у 10 бізнесменів на олх натиснете кнопку купити, то вам 9 чи 10 і відправлять. а якщо у звичайної людини, то це вже лотерея, там справді буде добре, якщо і 4 відправки буде, бо ідіотів повно.
і оте, що вище написали, "нема додатку, не перевіряє повідомлення, не спить з відкритим додатком олх і т.д." то це дурниці і нема їм виправдовування. ти виставило оголошення, то будь ласкавий слідкувати за ним. а викинути своє барахло на показ людям та чекати суто дзвінків та ігнорити комунікації на сайті, то це нехай ідуть та оголошення в газетах виставляють, раз так спілкуватись люблять. я якщо щось шукаю із б/у, то фіг дзвонити буду. не відповіло на повідомлення - ну і фіг з тобою, куплю в іншого, вдалих продажів.
а потім через таких продавців покупці думають, що треба обо'язково дзвонити та щось перепитувати
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Gre4ka, підтримую, для звичайних людей які продають бу речі олкс це те ж саме до Facebook marketplace, або craiglist для американців, звичайне оголошення простої людини.

Хто торгує як бізнес той вже може бути на рівні ebay, якщо бізнес з фулфілментом то це вже рівень Amazon (у нас це буде розетка).
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я недавно выставил айфон x за 4500 в идеале, его меньше чем за минуту оформили два раза. Ну я первую продажу и подтвердил, а вторую отказал с указанием причины, что товар продан. Так чел позвонил и начал рассказывать, что он точно бы забрал с постоплатой, а там мол не факт, что заберут, я говорю извините, но вы второй, да и первая уже оплачена картой (больше шансов, что заберут). Потом ещё в личку начал писать, что зачем выставлять фейк и сразу удалять рассказывая басни)) весело бывает там, бомбануло у перекупа
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Якщо просто написати, то з мого досвіду відразу дуже підіймається вірогідність що не отримаєш відповідь, або отримає її через тиждень
Плохой опыт значит (или вообще его нету), я со своих объявлений поубирал телефон, и если человеку нужно что либо уточнить по делу то он получает ответ очень быстро, намного быстрей ежели бы звонил и отвлекал со своим беканьем по телефону, а если пишет ахинею то таким рагулям уже по привычке я не отвечаю
P.S. и по поводу отправки, если человек выполняет условия покупки то товар к нему уезжает в тот же день, при условии что все оформлено до 17,00
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Terabajtik, а ты это 100% продавцов на олх?
Ну было бы хорошо, если ты так и было.
а там есть и другие как ты говоришь рагули, которым надо звонить, чтобы они что-то «пробекали» в ответ

Плохой опыт значит (или вообще его нету
Таки да, наверно я на олх ни разу в жизни ничего не покупал 😂👌
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
@Terabajtik, а ты это 100% продавцов на олх?
Ну было бы хорошо, если ты так и было.
а там есть и другие как ты говоришь рагули, которым надо звонить, чтобы они что-то «пробекали» в ответ
Для того щоб номер не світився при створенні оголошення, автор має зробити додаткові дії, тобто це умисно має бути зроблено. Відповідно якщо номера нема то будьте впевнені що перед вами "продвинутий" продавець, можете сміло писати це пару секунд часу (якщо швидко друкуєте) продавцю прийде і лист і пуш в додаток, точно побачить і відповість як буде мати нагоду.
 
Зверху