PayPass, PayWave и прочие реализации NFC

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У мене теж на днях вперше у Watsons попросило пін при оплаті через Google Pay (сума 100+ грн). Я здивувався, бо скільки плачу навіть набагато більше суми - відбитка пальця завжди вистачало. Але звернув увагу, що в них якісь термінали незвичні - невеликі плоскі, не локалізовані, вперше такі бачив. Очевидно, "проблема" саме в його налаштуваннях.
А стосовно піна, то ваш віртуальний рахунок прив'язаний до картки - то який там ще пін має бути?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А стосовно піна, то ваш віртуальний рахунок прив'язаний до картки - то який там ще пін має бути?

Я думал, что его в принципе нет в природе, если мы говорим об Apple Pay. У Google Pay там есть два варианта, НЯЗ - без разблокировки телефона до 100 грн без пина, с раблокировкой телефона без пина совсем. В AP такого нет.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Але не зважаючи на таку відмінність, принцип роботи один і той же.
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Когда только подключил Apple Pay, спрашивало пин один или два раза в начале. Потом спрашивало при смене карты по умолчанию один раз. При добавлении третей карты и установке по умолчанию уже не спросило. Первые два раза карты Приват, потом Моно
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Когда только подключил Apple Pay, спрашивало пин один или два раза в начале. Потом спрашивало при смене карты по умолчанию один раз. При добавлении третей карты и установке по умолчанию уже не спросило. Первые два раза карты Приват, потом Моно

У меня ни при добавлении карт, ни при рассчёте ими на любые суммы пин никогда не запрашивался. Грешу на Аваль и его настройки, потому что я не один такой.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
А стосовно піна, то ваш віртуальний рахунок прив'язаний до картки - то який там ще пін має бути?
Онлайновий ПІН скоріше за все. Його правильність перевіряє твій банк.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
В ашане появились наклейки пейпас и пейвейв но карту моно игнорило, по чипу продало. Это они еще недозапустили или я что-то не понял?
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
В ашане появились наклейки пейпас и пейвейв но карту моно игнорило, по чипу продало. Это они еще недозапустили или я что-то не понял?

Ашан не поддерживает пейпас от мастеркард, только пейвейв от визы.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ашан не поддерживает пейпас от мастеркард, только пейвейв от визы.

Це було давно. Вже підтримує. Фізичну карту ТАЗіка і гугльпей аж бігом.
Тількі там дурні ПОСи Привата. Треба два рази прикладати.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
26.02.16
Місто
Київ
В ашані пейпас і apple pay вже працюють, тільки картку чи телефон треба тримати біля зчитувача довше трьох секунд
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сьогодні проплатив в Ашані Чернігівський в Києві. Касир попередив - "тримайте довго".
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Підтверджую, у різних київських Ошонах платив пейпасом - єдине що довго треба тримати. Що моня, що приват.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Побачив авалівський банкомат зі значком безконтакту.
Подумав спробую зняти чи хоча б глянути як працює це чудо. Але ні прикладання смартфона з ГуглПеєм, ні картки (Моно) з ПейПасом ні до якого результату не привели. На екрані тільки висвітилось "Вставте картку". Тож цікаво - чи я щось не так робив, чи воно просто не налаштоване, бо "нікому не потрібне", чи це тільки для карток Авалю?!
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Побачив авалівський банкомат зі значком безконтакту.
Подумав спробую зняти чи хоча б глянути як працює це чудо. Але ні прикладання смартфона з ГуглПеєм, ні картки (Моно) з ПейПасом ні до якого результату не привели. На екрані тільки висвітилось "Вставте картку". Тож цікаво - чи я щось не так робив, чи воно просто не налаштоване, бо "нікому не потрібне", чи це тільки для карток Авалю?!

Воно не активоване, бо не куплена ліцензія на безконтакт у виробника банкомату.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
В Ашане в океан плаза платил мастеркардом через гуглпей. все ок было
единственное что странно что сначала пишет "Ласкаво просимо" нужно раз приложить потом появляется сумма на экране и нужно еще раз приложить

p.s а вот щас в германии плачу тоже везде телефоном и выяснилось что тут в Германии нет ни гпей не эплпей и поэтому некоторые касиры смотрят на меня как на какого-то мюнхаузена а некоторые хипсторы смотрят с завистью потому что они эплпей очень даже ждут. а обычный народ не то что пейпасом,даже картой не особо пользуется, мол кэш это наше убер аллес
 
  • Like
Реакції: JKL

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
p.s а вот щас в германии плачу тоже везде телефоном и выяснилось что тут в Германии нет ни гпей не эплпей и поэтому некоторые касиры смотрят на меня как на какого-то мюнхаузена а некоторые хипсторы смотрят с завистью потому что они эплпей очень даже ждут. а обычный народ не то что пейпасом,даже картой не особо пользуется, мол кэш это наше убер аллес

В Німеччині Гугл вже запустив оплату, але я минулого тижня так ніразу не побачив бодай якусь згадку про це - на наклейках чого тільки нема: від традиційного Мастера до якогось VPay від Візи, я так розумію. Тим не менш, жодного разу "як на Мюнхаузена" на мене не дивились і всі оплати в кафе/ресторанах і супермаркетах/магазинах одягу я робив через GPay - картку за тиждень так і не довелось діставати. Як і в травні, до речі.
А щодо кешу, то так. Коли бачиш як вони дістають копійки з гаманців, то аж ностальгія бере за той час, коли і у нас копійки щось вартували...
единственное что странно что сначала пишет "Ласкаво просимо" нужно раз приложить потом появляется сумма на экране и нужно еще раз приложить
А може почекати доки сума буде і тільки потім прикладати?
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
А може почекати доки сума буде і тільки потім прикладати?

ничего не происходит если не приложить и кассиршы моргают что давай-давай. я ж тоже привык что появится сумма и ждал но не дождался
 
Зверху