• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Reddit

debugger

Moderator
Наразі в офісі працює двоє співробітників та відкрито дві вакансії розробників: senior frontend engineer і senior backend engineer. До кінця року планують найняти до 10 спеціалістів.

Команду будуть набирати в підрозділ Special Projects, яке займається майбутнім платформи.

«Нашу команду можна швидше порівняти зі стартапом, або навіть краще з космічною програмою США. Ми займаємося експериментальними технологіями і продуктами. Київ ми обрали тому, що тут дуже багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом. Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі й потрібні», - розповів senior user experience designer Reddit Павло Грозян, який працює у Сан-Франциско.

Подробиці майбутніх проєктів, над якими буде працювати київська команда, поки що не розкривають. У команди є плани по локалізації всього продукту, і після цього ситуація може змінитися. Можливо. київський офіс буде брати участь у перекладі Reddit українською.

«Нам цікаво розповісти українським користувачам про Reddit, що це таке, чому ми - не соціальна мережа. Зазвичай вважають, що це – місце для мемів і гіфок з котиками, але у нас генерується величезна кількість оригінального контенту на серйозні теми, від будівництва ракет до виборів президента», – пояснив розробник.

Станом на листопад 2019 у Reddit зафіксовано 430 млн унікальних користувачів на місяць, 130 тис. активних спільнот на різні теми, від комп'ютерних ігор до особистих фінансів і політики. Компанію оцінюють у $2,7 млрд.

vlad_g

Сиди дома
Телефон
Redmi 5 plus / KS 4G
Думаю, не взлетит. Куча сабреддитов с оригинальным контентом, в основном англоязычных. А с этим у нашего дефолтного гражданина туговато. Проще инстаграмчик полистать. Или одноклассников, прости господи...

plebis

why so serious?
Телефон
Note 10+
Два программиста в Киеве не взлетят?

vlad_g

Сиди дома
Телефон
Redmi 5 plus / KS 4G
Реддит в Украине не взлетит. А программисты - то таке.
И вообще, я думал, тут тема, чтобы интересными сабреддитами делиться...

knedlyk

Известный пользователь
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
Реддит в Украине не взлетит. А программисты - то таке.
И вообще, я думал, тут тема, чтобы интересными сабреддитами делиться...
Може ми можемо чимось допомогти, щоби злетіло?

vlad_g

Сиди дома
Телефон
Redmi 5 plus / KS 4G
Ну я в своём окружении давненько популяризую реддит.
Как я сказал, самая большая преграда для пересичного - английский язык. Русско- и тем более украиноязычных сабов очень мало, весь годный контент на английском. Даже если киевские программисты запилят украинский интерфейс...

Barin

Заблудший
Амбиции есть, но думаю у нас может и не прижиться.

knedlyk

Известный пользователь
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
Ну я в своём окружении давненько популяризую реддит.
Как я сказал, самая большая преграда для пересичного - английский язык. Русско- и тем более украиноязычных сабов очень мало, весь годный контент на английском. Даже если киевские программисты запилят украинский интерфейс...
Мені особисто бракує фахового ресурсу в Україні. Доу, itc, ko і все...

Сверху