Revolut

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Revolut

www.revolut.com
— — —
☝️ Доступно для українців в ЄС.
❗НБУ ввів тимчасові обмеження не просто так. Прошу втриматися від публічного обговорення "обхідних шляхів".
 
Причина: шапка, обмеження НБУ
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Клацаєте акаунт на головній і там є адд сейвінг екаунт
Тільки дивлюся для мене не доступно.
Мені відхилили заявки, напевно тому, що податкове резидентство укр.
В мене 2 резиденцтва, але не дає. Запитаю у сина, в нього не біжанська віза, колись революті блокував деякі операції всім Українським паспортам, писав щоб розблокували.
З wise теж проблема, моєму резиденству теж не капає % а дружині капає.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
А як відхилили - не дало оформити та відразу відмова, чи оформили, зарахували кошти, а потім через деякий час відмова?
Ну я начебто його створив, запитали підтвердження резидентства (візу). Після цього з'явився статус "На рассмотрении", а потім з'явилося "Заявка отклонена". У вас країна приписки Польща? Полякам недоступні гнучкі рахунки.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Подивилась зараз, у мене такі ставки
Post automatically merged:

Але відкрити не дає. Помилка, пізніше зверніться, і все
Post automatically merged:

 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-05-19-31-26-776_com.revolut.revolut.jpg
    Screenshot_2024-04-05-19-31-26-776_com.revolut.revolut.jpg
    102.3 КБ · Перегляди: 27
  • Screenshot_2024-04-05-19-36-58-525_com.revolut.revolut.jpg
    Screenshot_2024-04-05-19-36-58-525_com.revolut.revolut.jpg
    178.8 КБ · Перегляди: 27
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Ну тут треба ще вивчати з їх депо. Там щось написано що це прогнозований дохід від вкладень які робить револют. Це не класичний банківській депо, я так зрозумів
 
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
У вас країна приписки Польща? Полякам недоступні гнучкі рахунки.
Так. Мабуть вже стали доступні. Бо відкрилось. В умовах банк-партнер Aion Bank, Бельгія. Прочитав в FAQ, що фактичне зарахування коштів на рахунок банка-партнера на наступний робочий день (хоча у переліку транзакцій в Революті суми відображаються відразу). Подивлюсь що буде у понеділок/вівторок.
 

Вкладення

  • IMG_2035.jpeg
    IMG_2035.jpeg
    318.2 КБ · Перегляди: 16
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
У вас країна приписки Польща? Полякам недоступні гнучкі рахунки.
Так. Мабуть вже стали доступні. Бо відкрилось. В умовах банк-партнер Aion Bank, Бельгія. Прочитав в FAQ, що фактичне зарахування коштів на рахунок банка-партнера на наступний робочий день (хоча у переліку транзакцій в Революті суми відображаються відразу). Подивлюсь що буде у понеділок/вівторок.
То що, вдалося відкрити?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Ну якщо на скріні видно злотий, то навіть не знаю, що може бути, крім Польщі.
В настоящее время гибкие счета могут быть открыты в трех разных валютах: евро (EUR), фунты стерлингов (GBP) и доллары США (USD), что позволяет вам инвестировать в три разных фонда денежного рынка в соответствующих валютах.

Они доступны для всех клиентов, являющихся налоговыми резидентами Болгарии, Хорватии, Кипра, Чехии, Дании, Эстонии, Финляндии, Франции, Германии, Греции, Исландии, Ирландии, Латвии, Лихтенштейна, Литвы, Люксембурга, Мальты, Нидерландов, Норвегии, Словакии, Словении, Испании и Швеции.

В ближайшее время мы добавим новые страны!
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Там якогось хорошого росіянина посадили за те, що задонатив через Revolut $150 іншим хорошим росіянам з секти покійного, а потім вирішив проїхатися його шляхом з таким самим результатом.
Цікаво, це в банку діляться такою інформацією абизким, чи це органи в телефоні рилися та знайшли?
 

coplity

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев - Haapsalu
Телефон
Xiaomi 12
Там якогось хорошого росіянина посадили за те, що задонатив через Revolut $150 іншим хорошим росіянам з секти покійного, а потім вирішив проїхатися його шляхом з таким самим результатом.
Цікаво, це в банку діляться такою інформацією абизким, чи це органи в телефоні рилися та знайшли?
Власник революта росіянин Сторонський, еппл як то дивно заплатив штраф РКН, телеграм на росии раптово розблокували так що все не виключено.Особисто я думаю що вибили пароль від гаджета
 
Останнє редагування:

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Я не могу открыть. Выбор валюты открытия даёт, условия почитать дает, а на финише «К сожалению, что-то пошло не так. Повторите попытку». Тариф для беженцев, который давали с февраля 22 года. Налоговое резиденство указано Нидерландское правдивое.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Я не могу открыть. Выбор валюты открытия даёт, условия почитать дает, а на финише «К сожалению, что-то пошло не так. Повторите попытку». Тариф для беженцев, который давали с февраля 22 года. Налоговое резиденство указано Нидерландское правдивое.
BSN номер вказали в акаунті? Потрібно додати
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Я не могу открыть. Выбор валюты открытия даёт, условия почитать дает, а на финише «К сожалению, что-то пошло не так. Повторите попытку». Тариф для беженцев, который давали с февраля 22 года. Налоговое резиденство указано Нидерландское правдивое.
BSN номер вказали в акаунті? Потрібно додати
Да. BSN указал.
Они мне парят, что нужно открыть инвестиционный счет. Только тогда можно будет открыть сберегательный. Это так? Или как обычно у них нежелание разбираться?
 
Зверху